Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kasia21 napisał(a):
no to troche spokojniejsza jestem 🙂 My łóżeczko mamy już złożone ... 🙂 stoi i czeka na Malutką 🙂 uwieeelbiam na nie patrzeć 🙂 w ogóle mam już poprane i poprasowane ciuszki i sporo rzeczy z wyprawki kupionych.. 😁 staram się to wszystko wcześniej kupić bo w maju będzie ciężko wszystko na raz ... 😉


Ja chyba dzisiaj wystartuję z praniem bo sporo tego mam 🙂 samych ubranek a i kocyki i pościel trzeba przeprać więc się uzbiera 🙂
Co do innych zakupów to od tego weekendu zaczynamy zbierać wszystkie potrzebne akcesoria dla maluszka i dla mnie do szpitala 😉
Czas szybko płynie i ani się nie obejrzymy a trzeba będzie już ze spakowaną torba jechać do szpitala 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hejka Brzuszki...mi to dzis jakos tak ciezko i jak chodze to boli brzuch na dole i krocze,jak siedze to jest ok.
KASIA21 witaj imienniczko na Naszym forum,ja mam termin na 19 maja,ale prawdopodobnie Synus wcześnniej pojawi sie na świecie...zobaczymy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
Witajcie kochane! ja noc mialam w sumie spokojna, standardowo 2 razy na siku, ale kiedy wstalam poczulam bol gardla, wypilam herbate z miodem i troche mi lepiej mam nadzieje ze nie rozwinie sie nic z tego bo przede wszystkim szkoda mi pogody jaka teraz jest we wroclawiu - jakies 14-15 st. i sloneczko 🙂
Marinko czy dowiedzialas sie czegos interesujacego na temat cesarki? chetnie poslucham!
Fijolku u mnie tez 35tydz sie zaczyna a wg. usg 36, zostalo nam niewiele ponad 30 dni, ale czad 🙂 a co do imienia to tez jeszcze nie mamy takze sama nie jestes.
Jamajka odwazna jestes! ja nie wytrzymalabym psychicznie nie majac jeszcze wyprawki, a tak w razie co wiem ze spokojnie moge isc rodzic.choc ogolna panika i tak pewnie bedzie.
justiks23 sliczny wozeczek, takie kolorki mojemu mezowi sie podobaja.
Antenko wygladalas cudownie, a ten brzusio dodawal tylko uroku, jeszcze raz wszystkiego naj!!!
Aneczko gdzie jestes??? nie bylo cie caly weekend!!!
no nic dziewuszki lece troche po weekendzie chate ogarnac, wciaz mam kontener przed domem wiec trzeba korzystac.potem do was zajrze. buziaki w brzuszaki milego dnia!!!



Hussi, wiesz to nie tyle odwaga co brak funduszy no i niestety czasu męża :/ ale w tym tygodniu ma trzy dni wolnego i kasy też trochę w końcu jest, więc planujemy pojechać i jednego dnia skompletować wyprawkę. Oprócz wózka bo to dziadkowie się zadeklarowali i oprócz łóżeczka bo już mamy. No ale wszystkie materacyki, pościel, niedrapki, pieluchy dla Dzidzi, pieluchy dla mamy 🙂 i wszystko co powinniśmy już mieć. Mam tylko nadzieję, że Halina wysiedzi w brzuchu do świąt, bo wtedy planujemy skończyć remont i się przeprowadzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie, nie było mnie tu cały weekend.. i troszke mam do nadrobienia 🤨 😲 ☺️
Dzis pobuszowałam troszke po sklepach w Smyku i H&m sa nowe kolekcje i oczywiście wyszłam z rzeczami dla małej 😁 a tak ogolnie to dzis zdecydowanie czuje sie dobrze, kłucia nie dokuczja, mała rozrabia, lubie takie dni 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Witajcie, nie było mnie tu cały weekend.. i troszke mam do nadrobienia 🤨 😲 ☺️
Dzis pobuszowałam troszke po sklepach w Smyku i H&m sa nowe kolekcje i oczywiście wyszłam z rzeczami dla małej 😁 a tak ogolnie to dzis zdecydowanie czuje sie dobrze, kłucia nie dokuczja, mała rozrabia, lubie takie dni 🙃 🙃 🙃


Aneczko po weekendzie to za wiele nie ma do nadrobienia, cisza była straszna ale dzisiaj rano już się Brzuszki obudziły i naskrobaly troszkę 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasidelko88 napisał(a):
Kasia21 napisał(a):
no to troche spokojniejsza jestem 🙂 My łóżeczko mamy już złożone ... 🙂 stoi i czeka na Malutką 🙂 uwieeelbiam na nie patrzeć 🙂 w ogóle mam już poprane i poprasowane ciuszki i sporo rzeczy z wyprawki kupionych.. 😁 staram się to wszystko wcześniej kupić bo w maju będzie ciężko wszystko na raz ... 😉


Ja chyba dzisiaj wystartuję z praniem bo sporo tego mam 🙂 samych ubranek a i kocyki i pościel trzeba przeprać więc się uzbiera 🙂
Co do innych zakupów to od tego weekendu zaczynamy zbierać wszystkie potrzebne akcesoria dla maluszka i dla mnie do szpitala 😉
Czas szybko płynie i ani się nie obejrzymy a trzeba będzie już ze spakowaną torba jechać do szpitala 😜


wiesz co Kasia - ja zaczęłam prać pod koniec tamtego tygodnia - z przeswiadczeniem że za szybko to robię. bo na dobrą sprawę to mogę jescze dzidzię 2 miesiące nosić w brzusiu - i dla mnie te ciuszki nie będą już świeże. ale powiem Ci szczerze, że jesczze nie uporałam się z prasowaniem 🙂 więc chyba faktycznie lepiej wczesniej poprac i musisz sie za to wziąć 🙂 będziesz miała z głowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jamargaretka napisał(a):
kasidelko88 napisał(a):
Kasia21 napisał(a):
no to troche spokojniejsza jestem 🙂 My łóżeczko mamy już złożone ... 🙂 stoi i czeka na Malutką 🙂 uwieeelbiam na nie patrzeć 🙂 w ogóle mam już poprane i poprasowane ciuszki i sporo rzeczy z wyprawki kupionych.. 😁 staram się to wszystko wcześniej kupić bo w maju będzie ciężko wszystko na raz ... 😉


Ja chyba dzisiaj wystartuję z praniem bo sporo tego mam 🙂 samych ubranek a i kocyki i pościel trzeba przeprać więc się uzbiera 🙂
Co do innych zakupów to od tego weekendu zaczynamy zbierać wszystkie potrzebne akcesoria dla maluszka i dla mnie do szpitala 😉
Czas szybko płynie i ani się nie obejrzymy a trzeba będzie już ze spakowaną torba jechać do szpitala 😜


wiesz co Kasia - ja zaczęłam prać pod koniec tamtego tygodnia - z przeswiadczeniem że za szybko to robię. bo na dobrą sprawę to mogę jescze dzidzię 2 miesiące nosić w brzusiu - i dla mnie te ciuszki nie będą już świeże. ale powiem Ci szczerze, że jesczze nie uporałam się z prasowaniem 🙂 więc chyba faktycznie lepiej wczesniej poprac i musisz sie za to wziąć 🙂 będziesz miała z głowy 🙂


jak to nie beda swieze? 🤔 jesli je pochowamy do szafeczek i nie zostawimy na wierzchu nie powinno sie z nimi nic stac..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie ponownie! ale sie narobilam, pomylam wszystkie szafki w kuchni i pod nimi, jak wpadlam w ferwor pracy to skonczyc nie moglam 🙂 ale teraz zjem sobie cos i poodpoczywam bo chyba narazie starczy tymbardziej ze maluszek dostal czkawki 🙂
co do prania ciuszkow no to ja sie jeszcze wstrzymuje do czasu kiedy robole sobie pojda, czyli do ok.10 kwietnia. beda swieze i pachnace 🙂
Aneczka jestes juz 😘 dla ciebie!
aha i witamy nowa majoweczke, no to chyba narazie tyle ide poleniuchowac. buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam poniedziałkowo 🙂 my dziś 33tydzień zaczynamy 🙂. Jutro o 8 wizyta i USG, hurra 😁.
Dziś wysprzątałyśmy z siostrą całą piwnicę u niej w bloku, matko ile tego wszystkiego było, od 10.30 praktycznie do 15 nam się zeszło.
Jutro znowu będę miała gościa, może jak pogoda dopisze to po mieście sobie pospacerujemy 🙂
Zajrzę może później 🙂
Serdecznie witam nową majóweczkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez wrocilam goscie poszli maz spi...to zagladam do was....ja juz poprane i poprasowane ciuszki mam z miesiac albo i dalej i poukladane w szafkach a jak sie szafke otworzy to i tak pachnie swiezoascia a teraz juz bym sily tyle nie miala zeby o wszsytko prac za duzo tego...teraz tylko piore to co na bierzaco jest kupowane 🙂 🙂 a prawde mowiac a wszafkach sie nie zakurzy zwlaszcza ja zwierzatek nie mam.... 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi została do uprasowania ostatnia najmniejsza partia ciuszków.
U mnie niby jest chomik, troszkę się kurzy, ale ciuszki mam w szafkach daleko od klatki.
Łóżeczko mąż mi w przyszłym tygodniu skręci i będzie sobie już stało i czekało na dzidziusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie co do tego prania i prasowania to ja właśnie w tym tygodniu miałam ostro zacząć, bo pogoda zapowiada się cudna, a właśnie na nią i na komodę czekałam, ale u nas w domu wciąż można powiedzieć budowa...
Co chwilę jakieś malowanie, wiercenie więc kurzy się non stop...
Także pewnie jeszcze troszkę się wstrzymam...
Ale tak mnie korci ☺️
Póki co włożyłam wszystkie ciuszki do komody i już nie ma miejsca! 🙃
A co dalej...kocyki, ręczniki, kosmetyki, przybory...

A ja chyba dzisiaj obudziłam się ze snu zimowego i nabrałam wiosennej energii, bo od rana cały czas coś robię z odpoczynkiem na Brzuszku oczywiście 🙂

😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tak w ogóle to gdzie zaopatrywałyście się w ciuszki? Bo ja bardzo dużo kupiłam w szmateksach... niestety nie możemy sobie z mężem pozwolić na wszystko nowe bo tylko on pracuje ale powiem Wam że byłam szczerze zdziwiona że takie ładne rzeczy można znaleźć dla Maluszka... a co najlepsze bardzo dużo nowych z oryginalnymi metkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Jamargaretka napisał(a):
kasidelko88 napisał(a):
Kasia21 napisał(a):
no to troche spokojniejsza jestem 🙂 My łóżeczko mamy już złożone ... 🙂 stoi i czeka na Malutką 🙂 uwieeelbiam na nie patrzeć 🙂 w ogóle mam już poprane i poprasowane ciuszki i sporo rzeczy z wyprawki kupionych.. 😁 staram się to wszystko wcześniej kupić bo w maju będzie ciężko wszystko na raz ... 😉


Ja chyba dzisiaj wystartuję z praniem bo sporo tego mam 🙂 samych ubranek a i kocyki i pościel trzeba przeprać więc się uzbiera 🙂
Co do innych zakupów to od tego weekendu zaczynamy zbierać wszystkie potrzebne akcesoria dla maluszka i dla mnie do szpitala 😉
Czas szybko płynie i ani się nie obejrzymy a trzeba będzie już ze spakowaną torba jechać do szpitala 😜


wiesz co Kasia - ja zaczęłam prać pod koniec tamtego tygodnia - z przeswiadczeniem że za szybko to robię. bo na dobrą sprawę to mogę jescze dzidzię 2 miesiące nosić w brzusiu - i dla mnie te ciuszki nie będą już świeże. ale powiem Ci szczerze, że jesczze nie uporałam się z prasowaniem 🙂 więc chyba faktycznie lepiej wczesniej poprac i musisz sie za to wziąć 🙂 będziesz miała z głowy 🙂


jak to nie beda swieze? 🤔 jesli je pochowamy do szafeczek i nie zostawimy na wierzchu nie powinno sie z nimi nic stac..



Ja jakoś nie mogłam się powstrzymać 🙂 nawet mi to przyjemność sprawiło 😁 Tylko mama się ze mnie śmiała że jeszcze mi się odechce tego prania i prasowania :P ale ja siedzę od samego początku ciąży w domku więc szukam sobie zajęć tam gdzie tylko mogę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia21 napisał(a):
a tak w ogóle to gdzie zaopatrywałyście się w ciuszki? Bo ja bardzo dużo kupiłam w szmateksach... niestety nie możemy sobie z mężem pozwolić na wszystko nowe bo tylko on pracuje ale powiem Wam że byłam szczerze zdziwiona że takie ładne rzeczy można znaleźć dla Maluszka... a co najlepsze bardzo dużo nowych z oryginalnymi metkami 🙂


no właśnie ekologiczne mamy bardzo polecają takie ciuszki już noszone. ja w sumie przypadkiem tez zostałam ekologiczna 🙂 w sklepach są strasznie drogie te rzeczy - a dziecko bardzo szybko wyrasta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jamargaretka napisał(a):
Kasia21 napisał(a):
a tak w ogóle to gdzie zaopatrywałyście się w ciuszki? Bo ja bardzo dużo kupiłam w szmateksach... niestety nie możemy sobie z mężem pozwolić na wszystko nowe bo tylko on pracuje ale powiem Wam że byłam szczerze zdziwiona że takie ładne rzeczy można znaleźć dla Maluszka... a co najlepsze bardzo dużo nowych z oryginalnymi metkami 🙂


no właśnie ekologiczne mamy bardzo polecają takie ciuszki już noszone. ja w sumie przypadkiem tez zostałam ekologiczna 🙂 w sklepach są strasznie drogie te rzeczy - a dziecko bardzo szybko wyrasta


ja tez duzo rzeczy kupilam w lumpkach i z metkami co najbardziej zdziwilo meza za grosze 😲 ale duzo maluszek ma od dziadkow noweczek....w fakt w sklepie jak bylam wydalam 100zł i mialam chyba tylko 4 ciuszki a w lumpkach za 100zł mialam chyba 4 torby duze 🙂 🙂 no ale z ciuszkami narazie spokoj fakt maluszki szybko nam wyosna z tych poczatkowych a te pieniazki lepiej np na piluchy lub kosmetyki przeznaczyc 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jamargaretka napisał(a):
Kasia21 napisał(a):
a tak w ogóle to gdzie zaopatrywałyście się w ciuszki? Bo ja bardzo dużo kupiłam w szmateksach... niestety nie możemy sobie z mężem pozwolić na wszystko nowe bo tylko on pracuje ale powiem Wam że byłam szczerze zdziwiona że takie ładne rzeczy można znaleźć dla Maluszka... a co najlepsze bardzo dużo nowych z oryginalnymi metkami 🙂


no właśnie ekologiczne mamy bardzo polecają takie ciuszki już noszone. ja w sumie przypadkiem tez zostałam ekologiczna 🙂 w sklepach są strasznie drogie te rzeczy - a dziecko bardzo szybko wyrasta



mo ja za całą komodę ciuszków kupionych w szmateksach zapłaciłam około 200 zł... więc to niedużo... oczywiście różne wzory kolory i rozmiary 😉 a jak zobaczyłam ceny w zwykłych sklepach to troszkę się przeraziłam :P oczywiście coś tam nowego się jeszcze dokupi ale przecież jak takie Maleństwo ma te ubranka poniszczyć? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja kupiłam "paczkę od mamy" na allegro... ok 60 ciuszków w różnych rozmiarach za 99zł (z przesyłką 129zł) 🙂
Jestem bardzo zadowolona, bo ciuszki wyglądają jak nowe, a jeszcze jak wyprałam i uprasowałam to już w ogóle 🙂
Kilkanaście ciuszków kupiła mi siostra w lumpeksie, a kilka ciuszków kupiłam w sklepie.... Jeszcze sporo dostałam od znajomej....także powiem Wam, że będzie w co przebierać 🙂 Na szczęście to są różne rozmiary więc na długo starczy. A wiadomo, że czasami nie będę mogła się oprzeć w sklepie, ale to będzie sporadycznie 😉

A teraz czekam na pyszną kolacyjkę. Mój mężuś postanowił zrobić mi spaghetti z pesto brokułami i suszonymi pomidorami 🙂 Już mi ślinka leci 🙂 A on tak świetnie gotuje... mmm 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...