Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie ponownie kochane! u nas zrobilo sie szaro i strasznie wietrznie ale wciaz cieplo. porobilam troche rzeczy i ide odpoczac ale ogolnie Marinko mam duzo energii ktora poki co pozytkuje 🙂 jutro ide zrobic badanka (moze dacie mi znac jakie dokladnie bo dostalam liste ale nie jestem pewna czy wszystko musze miec robione), a we wtorek wizyta i wtedy wszystko bedzie jasne 🙂 buziaki w brzuszaki no i do pozniej. 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wpadlam podejrzec was i te badania o ktorych pisalyscie mnie zastanawiaj bo ja wymazu nie mialam i lekarz powiedzial ze na nastepna wizyte ostatnie badania juz robic mam czyli mocz, morfologia i hbs.....hmm i tak znow mysle czy czegos nie przeoczyl....w sumie jest ordynatorem u mnie w szpitalu na ginekologii wiec moze wg niego starczy tych badan....
a ja powoli szykuje sie na spotkanie z poloznymi na 18 mam....ale mi sie nie chce 🤢 masakra...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki!
Ja dzisiaj caly dzien mam lezec i uwazac na siebie.Wczoraj bylam pol dnia w ruchu z tesciowa na zakupach i pozniej na szkole rodzenia.Wieczorem pol podpaski bylo mokre i nie wygladalo to na siuski! Cala noc nie spalam i odrazu naturalnie telefon do ginekologa.On na to,ze to raczej nie pekniecie pecherza plodowego,bo musialoby cala noc cos leciec.Podobno od wysilku i cwiczen ciazowych,ale mam koniecznie duzo lezec i w razie czego jakby sytuacja sie dzisiaj powtorzyla do szpitala na kontrole odrazu.Sutuacja sie nie powtorzyla,ale dzieki Bogu jutro mam wizyte u gin,to dowiemy sie wiecej.Tak w ogole skurcze porodowe lekkie juz byly,a dzidzia tak napiera glowka w dole,ze wczoraj nie moglam w ogole chodzic.No ale jutro dowiemy sie wiecej,ale intuicja mi mowi,ze porod juz tuz tuz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
stawiam . i lecę dalej! Ja upiekłam placek z bananami--> a to taka dla Jolajcik 🙂 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜
Hussi no ja do operacji mam jonogram jakiś, krzepnięcie jakieś i nie wiem czy masz ale ja z poprzedniej ciąży miałam grupa krwi ale to chyba każda ma, tak mi się zdaje 🙂 🙂 no i obowiązkowo morfologia musi być nie starsza niż 30 dni 🙂 🙂 🙂 a no i tyle. Ale wiesz co lekarz co szpital to co innego wymagają 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka skoro dla mnie to poproszę kawałek 😜 ja mogę zrobić kawę do ciasta 😁

Tak serio to dziś ma ciężki dzień. raz, ze się nie wyspałam, a dwa, że pogoda ma na mnie dziś zły wpływ. bolą mnie wszystkie stawy i głowa. W dodatku jestem bardzo rozdrażniona i chyba pójdę poleżeć będzie to korzyść dla mnie, Szymona i dla otoczenia 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
kwasiek_ napisał(a):
Hej Mamuśki 😉

Widzę, że u Was pomału zaczyna się wielkie szykowanie 😁 Trzymam kciuki za szybkie i jak najmniej bolesne porody, za szybko powrót do formy po porodzie i za zdrowe i śliczne Maluszki 🙂 🙂

Tak w ogóle to zapowiada się u Was przewaga chłopców czy dziewczynek? Czy mniej więcej po równo? 😉

(Moniczka, ja rodziłam w 37 tygodniu ciąży i w karcie Młoda ma wpisane wcześniactwo... 🤔 )

no mowie co szpital to inaczej hehehe przeciez 37 tc to juz 9 m-c!!!! wiec jakie wczesniactwo?????dziwne bardzo....a nawet wam powiem taka ciekawostke ze podobno w szpitalu na karowej w Wawie jak dzidzia urodzi sie przed 31tc to idzie na oddzial wczesniaczkow,a jak sie urodzi po 31 tc to na normalny oddzial noworodkow....a informacja z pierwszej reki babka ktora tam pracuje wlasnie z takimi maluszkami urodzonymi do 31 tc...



Moniczka - ciąża jest donoszona od 38 tygodnia. ja właśnie leżałam na Karowej - i moją dzidzię z 33 tygodnia to mówili że ciąża jeszcze mała - więc nie sądzę, żeby 31 tydzień nie był wczesniactwem. moja kolezanka urodziła w 32 i dzieci leżały miesiąc w inkubatorkach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 już zaktualizowałam tabelkę, więc pobierz sobie ją jeszcze raz.

jamargaretka a czy przy okazji aktualizacji tabelki, wpisać imię waszej dziewczynki?

joma ja tez ostatnio pochłonęłabym całą lodówkę, na szczęście jakoś udaje mi się powstrzymać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jamargaretka napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
kwasiek_ napisał(a):
Hej Mamuśki 😉

Widzę, że u Was pomału zaczyna się wielkie szykowanie 😁 Trzymam kciuki za szybkie i jak najmniej bolesne porody, za szybko powrót do formy po porodzie i za zdrowe i śliczne Maluszki 🙂 🙂

Tak w ogóle to zapowiada się u Was przewaga chłopców czy dziewczynek? Czy mniej więcej po równo? 😉

(Moniczka, ja rodziłam w 37 tygodniu ciąży i w karcie Młoda ma wpisane wcześniactwo... 🤔 )

no mowie co szpital to inaczej hehehe przeciez 37 tc to juz 9 m-c!!!! wiec jakie wczesniactwo?????dziwne bardzo....a nawet wam powiem taka ciekawostke ze podobno w szpitalu na karowej w Wawie jak dzidzia urodzi sie przed 31tc to idzie na oddzial wczesniaczkow,a jak sie urodzi po 31 tc to na normalny oddzial noworodkow....a informacja z pierwszej reki babka ktora tam pracuje wlasnie z takimi maluszkami urodzonymi do 31 tc...



Moniczka - ciąża jest donoszona od 38 tygodnia. ja właśnie leżałam na Karowej - i moją dzidzię z 33 tygodnia to mówili że ciąża jeszcze mała - więc nie sądzę, żeby 31 tydzień nie był wczesniactwem. moja kolezanka urodziła w 32 i dzieci leżały miesiąc w inkubatorkach.

polozna w szpitalu mowila ze 36 tc mozna uznac ze ciaza donoszona,wiec nie mysl ze z palca wyssane....z reszta mowie nie po raz pierwszy dzis co szpital i co lekarz to inne opinie...
ja nie twierdze ze 31 to nie wczesniactwo tylko gadalam tam z babka ktora pracuje z maluszkami wczesniakami do 31tc,podobno urodzone po 32tc leza z normalnymi noworodkami....
a tam kolezanka pisala ze urodzila w 37 tc i wpisali jej wczesniactwo...moim zdaniem 9 m-c to ciaza donoszona no kuzwa....chyba ze rozumowanie mam jakies z kosmosu... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
manki napisał(a):
Cholerka ale mnie w kroczu kuje...przedtem tez tak miałam i było to spowodowane ta infekcją...może nieminęła....no nic jutro sie dowiem...

a mnie psiocha boli jak sie podnosze z wyrka...i zaraz po wstaniu...wtedy najbardziej....
dziewczyny i co????mialyscie juz posiewy szyjki robione???


ja mialam robiony w szpitalu. i niestety mam baktrie - mimo ze nic kompletnie nie swiadczyło ze coś będzie. a we wtorek na wizycie pani dr mowila ze jest czyściutko. więc warto zrobić ten posiew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
moniczka1979 już zaktualizowałam tabelkę, więc pobierz sobie ją jeszcze raz.

jamargaretka a czy przy okazji aktualizacji tabelki, wpisać imię waszej dziewczynki?

joma ja tez ostatnio pochłonęłabym całą lodówkę, na szczęście jakoś udaje mi się powstrzymać


możesz wpisać 🙂 Mąż i tak nie daruje - więc jeśli płeć się nie zmieni to będzie Maja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
Jamargaretka napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
kwasiek_ napisał(a):
Hej Mamuśki 😉

Widzę, że u Was pomału zaczyna się wielkie szykowanie 😁 Trzymam kciuki za szybkie i jak najmniej bolesne porody, za szybko powrót do formy po porodzie i za zdrowe i śliczne Maluszki 🙂 🙂

Tak w ogóle to zapowiada się u Was przewaga chłopców czy dziewczynek? Czy mniej więcej po równo? 😉

(Moniczka, ja rodziłam w 37 tygodniu ciąży i w karcie Młoda ma wpisane wcześniactwo... 🤔 )

no mowie co szpital to inaczej hehehe przeciez 37 tc to juz 9 m-c!!!! wiec jakie wczesniactwo?????dziwne bardzo....a nawet wam powiem taka ciekawostke ze podobno w szpitalu na karowej w Wawie jak dzidzia urodzi sie przed 31tc to idzie na oddzial wczesniaczkow,a jak sie urodzi po 31 tc to na normalny oddzial noworodkow....a informacja z pierwszej reki babka ktora tam pracuje wlasnie z takimi maluszkami urodzonymi do 31 tc...



Moniczka - ciąża jest donoszona od 38 tygodnia. ja właśnie leżałam na Karowej - i moją dzidzię z 33 tygodnia to mówili że ciąża jeszcze mała - więc nie sądzę, żeby 31 tydzień nie był wczesniactwem. moja kolezanka urodziła w 32 i dzieci leżały miesiąc w inkubatorkach.

polozna w szpitalu mowila ze 36 tc mozna uznac ze ciaza donoszona,wiec nie mysl ze z palca wyssane....z reszta mowie nie po raz pierwszy dzis co szpital i co lekarz to inne opinie...
ja nie twierdze ze 31 to nie wczesniactwo tylko gadalam tam z babka ktora pracuje z maluszkami wczesniakami do 31tc,podobno urodzone po 32tc leza z normalnymi noworodkami....
a tam kolezanka pisala ze urodzila w 37 tc i wpisali jej wczesniactwo...moim zdaniem 9 m-c to ciaza donoszona no kuzwa....chyba ze rozumowanie mam jakies z kosmosu... 😁


no 37 to już może ok bo np. na Inflanckiej przyjmują od 36 tygodnia. wiesz moze dużo też zalezy od dzidziusiów - bo zobacz chociażby na te z nas które mają te same terminy porodu. moja dzidzia jest wg. książek - trzymam się terminu a są dziewczyny, których dzidzie są bardzo duże więc na pewno lepiej już przystosowane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...