Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
hej Brzuszki!

Ja dzisiaj z mężem do galerii pojechałam i w media markcie tak mi sie słabo i duszno zrobilo, ze musiałam sobie na podlodze usiąść.... 😮 😮
W ogole mi dzisiaj tak duszno i niedobrze... wymiotować mi się chce.. :/ :/

Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej.

Kasiu ale jestem ciekawa tego Twojego pokoiku, taki dopieszczony, że ho ho 🙂
Mamusia20 trzymam kciuki 🙂 :* może otworzysz nam liste 😉

Może jeszcze później zajrzę.... zobaczę....
Buźka :*


Martyna, ja tez mam momenty takie, jakby mi powietrza brakowalo! i slabo mi sie robi w momencie! 😮
...i na wymioty czasem tez mi sie nieraz zbiera! takie uczucie mam jak na poczatku ciazy! 🥴 okropnie!
co do pokoiku, to ja mam sama nadzieje, ze bedzie wszystko OK! okaze sie 😜 staram sie, ale wiesz jak to czasem jest, a przedobrzyc tez nie jest dobrze! 😁 postaram sie na dniach zrobic zdjatka to Wam wstepnie pochwale sie 😉
buziaki w brzuszki na dobranoc!
ps. wlasnie w salonie stoi juz new stol i krzesla! dzis dojechaly! tylko intensywnie czuc drzewem! 🤢
maz mowi, ze wywietrzeje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aneczko no to tak czy siak zostaly nam jeszcze jakies 2 tygodnie bo ja tez bym chciala tak ok.38 tygodnia urodzic i poki co tak bedzie, a co do wizyty to tez mam we wtorek ale dopiero o 17.40 ale obiecuje dam znac co i jak. Narazie to sie z wami zegnam bo jutro mam troche do pozalatwiania na miescie m.in. badania. na szczescie ladna pogoda ma byc to i przyjemnie bedzie sie zalatwiac. Dobrej nocki wam zycze no i bez zadnych przygod 🙂 buziaki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no zaległości nadrobione... kurcze wy się już rozpakowywać chcecie? 😜 hehe a mi się wydaje że to jeszcze tak długo 😁 chociaż mój gin na ostatniej wizycie też powiedział że możemy się wcześniej spodziewać jeśli szyjka nadal będzie się skracać... 🤢 dlatego muszę się oszczędzać... a jeeszcze wydaje mi się że nasza Niuńka taka maleńka... 2040 gr... hm...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczynki! Nie mam zbyt dobrych wiadomości na początek dnia. Dziś rano o 6 dostałam wiadomość od Naszej Ani Fijolek: wylądowała w szpitalu wczoraj wieczorem ze skurczami, ma skróconą szyjkę i niewielkie rozwarcie. Na szczęście z Naszą forumową Fasolką wszystko dobrze! Została na noc w szpitalu. Czeka na obchód. Da znać co i jak mi. Będę informować. Trzymajmy kciuki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
cześć dziewczynki! Nie mam zbyt dobrych wiadomości na początek dnia. Dziś rano o 6 dostałam wiadomość od Naszej Ani Fijolek: wylądowała w szpitalu ze skurczami, ma skróconą szyjkę i niewielkie rozwarcie. Na szczęście z Naszą forumową Fasolką wszystko dobrze! Została na noc w szpitalu. Czeka na obchód. Da znać co i jak mi. Będę informować



no to niefajnie... informuj Marinko co i jak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
marinka wszytko będzie dobrze, fijolek to dzielna dziewczynka no i jej fasolka już ma 36 tygodni więc chyba największe ryzyko za nią. Ja chcę wierzyć, że to tylko fałszywy alarm i wieczorem sama nam to napisze.


Nie pisała nic, że rodzi. Ale na pewno się najadła strachu... Ja wierzę, że wróci i wszystko sama napisze.

Już kolejne 2 kwietnióweczki urodziły 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
marinka widziałam tez je podglądam, ależ im to sprytnie idzie, normalnie jakaś seria u nich, wypakowują się jedna po drugiej 😁 Kucze już ie długo pewnie czerwcówki będą nas tak podglądały jak my teraz kwietniówki hehe


Oj pewnie tak 🙂 🙂 🙂 A wiesz , że ja mam cały czas ciasto z bananami??!! 😜 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
jolajcik napisał(a):
A ja mam czekoladowe 😜 i truskawki iiiiii.....zapraszam 😁


Osz TY!


A no ja 😁

Kurde przez te wydarzenia z fijołek zaczęłam teraz szperać w necie od którego tygodnia traktują ciążę jako donoszoną. Rozpiętość jest od 36-38 tygodnia. Co prawda na ostatniej wizycie lekarz powiedział, że moja ciąża jest już bezpieczna i jakby Szymon chciał już wyjść to po prostu będzie chudy ale pewnie obeszło by się bez inkubatora już.
Ech niby takie zwykłe forum a nie wiadomo kiedy zżyłyśmy się ze sobą

Poklaskałam wam na poprawę nastroju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...