Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No kochane ja troche poleniuchowalam kark nadal boli posmarowalam mascia i jakby mniej chyba zle spalam i sobie cos naciagnelam....

A teraz bylismy z mezem na zakupach i wlasnie wciagnelam lody i truskawki 🙂 mniam....w Kauflandzie promocja byla ale slodkie czerwone i pyszne...oj bedzie mi potem ich brakowac... 🙂 😜

Dziewczynki te rodzace i przed trzymam kciuki zeby bylo ok...czas zaczac rozpakunek bo niedlugo polowa maja a tu cos wolno idzie 😜

Pozniej wpadne buzialki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Od Fijolka na razie wiadomości żadnych nie ma, pisać nie zamierzam jej, jak urodzi to napisze sama 🙂 🙂
Hussi , zobaczysz wszystko będzie dobrze! Ja w to wierzę !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gosia cudna ta Twoja dziewczyneczka !

Beatka no powiem CI, że zazdroszczę Ci truskawek i lodów. Jedz póki możesz!

Antenka trzymam kciuki za Ciebie i Twój poród 🙂 i żebyś w szpitalu się nie nudziła!

Monalissa trzymaj się kochana, mleczko z miodem i czosnkiem raz dwa rób!

Martyna czaro rób okład, a jak będzie mocniej boleć to migiem do lekarza!

A powiem wam jeszcze, że śniło mi się , że Fijolek rodzi, zobaczymy kiedy da nam Fasolinkę 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
adka101 napisał(a):
Dziewczyny pomocy!!!!
Meszki mnie pogryzły na nogach ,mam jak prosiaczek spuchnięte i czerwone .
Bolą tak jakbym miała połamane w kostkach.
Płakać mi sie chce z bólu nie wiem co robić?

O kurcze... Adka... poszukaj czegoś w necie, albo jedz na pogotowie!!!!
A może w aptece jakąś maść Ci na to dadzą.. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
adka101 napisał(a):
Dziewczyny pomocy!!!!
Meszki mnie pogryzły na nogach ,mam jak prosiaczek spuchnięte i czerwone .
Bolą tak jakbym miała połamane w kostkach.
Płakać mi sie chce z bólu nie wiem co robić?

O kurcze... Adka... poszukaj czegoś w necie, albo jedz na pogotowie!!!!
A może w aptece jakąś maść Ci na to dadzą.. 🤨


Najgorsze że u nas apteka już zamknięta .
Chyba bede musiała wziąśc męża i jechać na pogotowie .
Bo ja nawet chodzić nie mogę tak rwie ból.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
adka101 napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
adka101 napisał(a):
Dziewczyny pomocy!!!!
Meszki mnie pogryzły na nogach ,mam jak prosiaczek spuchnięte i czerwone .
Bolą tak jakbym miała połamane w kostkach.
Płakać mi sie chce z bólu nie wiem co robić?

O kurcze... Adka... poszukaj czegoś w necie, albo jedz na pogotowie!!!!
A może w aptece jakąś maść Ci na to dadzą.. 🤨


Najgorsze że u nas apteka już zamknięta .
Chyba bede musiała wziąśc męża i jechać na pogotowie .
Bo ja nawet chodzić nie mogę tak rwie ból.


No to jedź Kochana... nie ma co się męczyć.... 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
adka moze lepiej jedz do szpitala...mnie dzis strasznie komary pociely wiec wieczor na podworku odpada 😞Ogladam M jak milosc i zagladam co u was...
Martynko zimny oklad...
Monalissa kuruj sie...
Antenko trzymam kciuki za ciebie
Hussi clay czas jestesmy z toba...
Gosiu,Justina,Justiks macie przesliczne dzieci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam z wojaży 😉

Martyna zadzwoniłam do swojego lekarza i on zapytał mnie czy na wyniku badań mam napisane na jakie antybiotyki jest wrażliwy ten szczep bakterii, który u mnie został wykryty. Miałam napisane, dwa rodzaje antybiotyków, więc lekarz powiedział, że można podać je już teraz i kazał podjechać do siebie po receptę. Dostałam Erytromecynę w tabletkach i osłonowo clotrimazol w globulkach.

A na opuchliznę dobre są okłady z wody z octem. Na szklankę wody łyżka stołowa octu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,wrócilismy dopiero co bylismy u lekarza i u rodziców..
a wiec... rozwarcie mam na 1,5 cm , mała ok wazy ok 3400 g, łozysko ok, wody płodowe tez ok.stwierdził ze lada moment poród nastapi.. także ja spokojniejsza jestem.. wazne ze rozwarcie sie robi, a i chciał mi szyjke rozasowac... boziu jaki to ból !!!! szok, jak do niedzieli nie urodze to mam sie na oddział zgłosic i beda działac..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WItajcie wieczornie! kolejny raz dziekuje wam za wsparcie i wciaz prosze o jeszcze bo to chyba dziala, Piotrus ma sie w miare dobrze choc wciaz ma objawy tego wstretnego zapalenia, ale trzeba byc dobrej mysli i czekac na piatek bo wtedy beda pierwsze wyniki kontrolne. padam na twarz wiec sie zegnam,mam nadzieje ze nowy dzien bedzie znaczyl nowe dobre wiadomosci takze jesli chodzi o brzuszek. trzymajcie sie cieplo dobrej nocy. 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
Wróciłam z wojaży 😉

Martyna zadzwoniłam do swojego lekarza i on zapytał mnie czy na wyniku badań mam napisane na jakie antybiotyki jest wrażliwy ten szczep bakterii, który u mnie został wykryty. Miałam napisane, dwa rodzaje antybiotyków, więc lekarz powiedział, że można podać je już teraz i kazał podjechać do siebie po receptę. Dostałam Erytromecynę w tabletkach i osłonowo clotrimazol w globulkach.

A na opuchliznę dobre są okłady z wody z octem. Na szklankę wody łyżka stołowa octu.

Tylko ja nie mam na wyniku nic o antybiotykach... Jest tylko wynik, gatunek bakterii, liczebność, lekarz... :/ Więc nie wiem czy pytać się jeszcze mojego lekarza czy nie. Chociaż ona mi powie to co na wizycie: "Pani Martyno, jak dostanie Pani wynik, to nawet jeśli będzie dodatni, to nic Pani z nim teraz nie robi. Antybiotyk podaje się podczas porodu..."
Ufff... :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Hej,wrócilismy dopiero co bylismy u lekarza i u rodziców..
a wiec... rozwarcie mam na 1,5 cm , mała ok wazy ok 3400 g, łozysko ok, wody płodowe tez ok.stwierdził ze lada moment poród nastapi.. także ja spokojniejsza jestem.. wazne ze rozwarcie sie robi, a i chciał mi szyjke rozasowac... boziu jaki to ból !!!! szok, jak do niedzieli nie urodze to mam sie na oddział zgłosic i beda działac..

NO!!!! Niech coś się zaczyna dziać!!! 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Manki buziak dla Ciebie 😘 bidulko :*

Hussi
ja też wierzę, że takie wsparcie i modlitwa pomaga! Jesteśmy cały czas z Tobą!

A MOJA HANIA CHYBA SZALEJU SIĘ NAJADŁA!!! Jakby ją coś tam w dupkę gryzło tak się wierci!!! Jeszcze tak to nigdy nie było. Aż mój mąż oczy wytrzeszcza... Cały czas brzuch się gibie.... masakra jakaś 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Manki buziak dla Ciebie 😘 bidulko :*

Hussi
ja też wierzę, że takie wsparcie i modlitwa pomaga! Jesteśmy cały czas z Tobą!

A MOJA HANIA CHYBA SZALEJU SIĘ NAJADŁA!!! Jakby ją coś tam w dupkę gryzło tak się wierci!!! Jeszcze tak to nigdy nie było. Aż mój mąż oczy wytrzeszcza... Cały czas brzuch się gibie.... masakra jakaś 😁 😁


Dziękuje kochana...ale takiego dnia jak dzis to jeszcze nie było...wszystko boli...wszystko przeszkadza,drazni,co chjwila mi tak goraco i tchu nie moge zlapac,a te obrzeki...masakra normalnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
Manki buziak dla Ciebie 😘 bidulko :*

Hussi
ja też wierzę, że takie wsparcie i modlitwa pomaga! Jesteśmy cały czas z Tobą!

A MOJA HANIA CHYBA SZALEJU SIĘ NAJADŁA!!! Jakby ją coś tam w dupkę gryzło tak się wierci!!! Jeszcze tak to nigdy nie było. Aż mój mąż oczy wytrzeszcza... Cały czas brzuch się gibie.... masakra jakaś 😁 😁


Dziękuje kochana...ale takiego dnia jak dzis to jeszcze nie było...wszystko boli...wszystko przeszkadza,drazni,co chjwila mi tak goraco i tchu nie moge zlapac,a te obrzeki...masakra normalnie...

Jeszcze troszkę Kochana... :* Wytrzymasz!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dzisiaj na wizycie kontrolnej u gin zostałam podłączona pod KTG i dowiedziałam się, że nie ma żadnych skurczów i że mała śpi... Zwolnienie dostałam do 23 maja i na 23maja został wyznaczony ostateczny termin porodu więc dokładnie mam się wyrobić do poniedziałku za 2 tygi bo inaczej zaczną mi od razu naliczać macierzyński... :/ Dostałam skierowanie na jutro na badanie krwi, konsultacje mam w czwartek i w czwartek kolejne KTG i w razie czego położą mnie na patologii...
Jeszcze do tego mąż mi dołożył na wieczór ( w sensie, że powiedział coś przykrego)... Poryczałam się z tego wszystkiego i tyle... DOOPA!!! Mam już dosyć!!! 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
manki napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
Manki buziak dla Ciebie 😘 bidulko :*

Hussi
ja też wierzę, że takie wsparcie i modlitwa pomaga! Jesteśmy cały czas z Tobą!

A MOJA HANIA CHYBA SZALEJU SIĘ NAJADŁA!!! Jakby ją coś tam w dupkę gryzło tak się wierci!!! Jeszcze tak to nigdy nie było. Aż mój mąż oczy wytrzeszcza... Cały czas brzuch się gibie.... masakra jakaś 😁 😁


Dziękuje kochana...ale takiego dnia jak dzis to jeszcze nie było...wszystko boli...wszystko przeszkadza,drazni,co chjwila mi tak goraco i tchu nie moge zlapac,a te obrzeki...masakra normalnie...

Jeszcze troszkę Kochana... :* Wytrzymasz!!! 🙂


Wytrzymam,,,muszę...dl mojego synusia...
A teraz juz sie zegnam bo padam na twarz...
Dobranoc wszystkim...spokojnej,przespanej nocy Niunie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Barakuda napisał(a):
A ja dzisiaj na wizycie kontrolnej u gin zostałam podłączona pod KTG i dowiedziałam się, że nie ma żadnych skurczów i że mała śpi... Zwolnienie dostałam do 23 maja i na 23maja został wyznaczony ostateczny termin porodu więc dokładnie mam się wyrobić do poniedziałku za 2 tygi bo inaczej zaczną mi od razu naliczać macierzyński... :/ Dostałam skierowanie na jutro na badanie krwi, konsultacje mam w czwartek i w czwartek kolejne KTG i w razie czego położą mnie na patologii...
Jeszcze do tego mąż mi dołożył na wieczór... Poryczałam się z tego wszystkiego i tyle... DOOPA!!! Mam już dosyć!!! 😞 [/

Widzę nie tylko ja łapie ostatnio dola,ale nie warto...pomysl ze juz nie dlugo Majeczka bedzie z Toba...glowka do gory i nie smutaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...