Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Fijolek, gratulacje! 🙂 I imię w końcu wybrane - bardzo ładne 🙂
Aneczka, widzę, że przygotowania pełną parą 🤪
Martyna, Joma, też czytam "Język niemowląt", ale za mną dopiero pierwszy rozdział.
Kasidełko, mina Wiktorka prześmieszna! Wstawiaj więcej fotek! 🙂
Hussi, ciągle ślemy pozytywne wibracje i myślimy o Was 🙂

A ja rano miałam KTG i powiem Wam, że tak jak ostatnio, czyli 29.04 jakieś skurcze się pojawiały, tak dzisiaj ciiiiisza, może jeden większy wyskoczył. Echhh.. 🤢 Ale akcja serca ładna, kolejne KTG za tydzień, potem wizyta 20.05 i myślę, że jak nic dociągnę na "po terminie" 😁 I wpadłam na chwilę do pracy, zanieść zwolnienie, wszyscy w szoku, że taki duży bęben mam 🤪 🙃 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale mi duuuszno... ja pikole.... masakra...
Jeszcze mi oczy łzawią i trochę nos przytyka :/ ale nigdy nie miałam alergii...tylko oczy wrażliwe na słońce.
Teraz siedzę w pokoju z pozasłanianymmi roletami i biorę się za Język Niemowląt, a co! 😉

Anonimosia
cierpliwości 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny... a ja po wizycie u lekarza... szyjka całkiem zgładzona, rozwarcie na opuszek palca ale niestety nie spodobało mu się ciśnienie i to jak jestem spuchnięta i dostałam skierowanie do szpitala bo podejrzewa zatrucie... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia21 napisał(a):
Hej Dziewczyny... a ja po wizycie u lekarza... szyjka całkiem zgładzona, rozwarcie na opuszek palca ale niestety nie spodobało mu się ciśnienie i to jak jestem spuchnięta i dostałam skierowanie do szpitala bo podejrzewa zatrucie... 😞


Kasia, jedziesz od razu?
I jak wysokie masz ciśnienie?
Trzymaj się, będzie dobrze! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia, to nie jakieś straszne to ciśnienie. Na pewno będzie dobrze! 🙂
Joma, ja też nie spakowałam szlafroka, ale myślę, że będzie zbyt gorąco, żeby jeszcze szlafrok na siebie zakładać 😁
I nie kuście tymi jedzeniowymi pysznościami! Ja już mam 16 kg na plusie... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[bMartynko] Jutina urodzila przez cc z tego co pamietam...
Kasiu ja jak mam takie cisnienie to w gore z radosci skacze...u mnie jest duzo wyzsze i leki przyjmuje 3 razy dziennie...ale tak jak dziewczyny pisaly lepiej dmuchac na zimne....

a ja znow ledwo zyjre...nogi spuchniete ze straszmie bola...brzuch pobolewa...dzis lapaly skurcze ale niereguralne Ale bolesne...eh...i te bole jak na okres...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...