Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/651/marekz.jpg/][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/2674/marekz.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Anuśka, Ty temu swojemu tygryskowi to już możesz spineczki wpinać 😁 🙂 No nie mogę się napatrzec 😁 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie! juz wrocilam od Piotrusia bo bylam u niego uwaga od 6:00 rano chcialam go wykapac i ubrac, i wogole troche przy nim pobyc. No wiec dzis mial robiona kontrolna punkcje jutro wyniki, pani neurolog go tez ogladala mowila ze jej sie podoba ale bedziemy przez pewien czas byc pod stala kontrola i kalendarz szczepien nam sie przesunie, jutro layngolog,okulista i kontrolne usg jak wszystko bedzie dobrze na poczatku przyszlego tygodnia wreszcie nas puszcza do domu. a ja mam ogolnie dzis kryzys psychiczny wy mamy piszecie ze nie ma cie duzo czasu dla siebie ze chcialybyscie przespac wiecej niz 3godz w nocy, ja to mam i co z tego tak bardzo brakuje mi mojego synka na stale nie zdazylam sie nim nacieszyc chcialabym go stroic i wychodzic na spacery....ehhh strasznie mi smutno..no ale nic nie zasmucam wam buziaki... aha fijolku Haneczka cudowna!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
Witajcie! juz wrocilam od Piotrusia bo bylam u niego uwaga od 6:00 rano chcialam go wykapac i ubrac, i wogole troche przy nim pobyc. No wiec dzis mial robiona kontrolna punkcje jutro wyniki, pani neurolog go tez ogladala mowila ze jej sie podoba ale bedziemy przez pewien czas byc pod stala kontrola i kalendarz szczepien nam sie przesunie, jutro layngolog,okulista i kontrolne usg jak wszystko bedzie dobrze na poczatku przyszlego tygodnia wreszcie nas puszcza do domu. a ja mam ogolnie dzis kryzys psychiczny wy mamy piszecie ze nie ma cie duzo czasu dla siebie ze chcialybyscie przespac wiecej niz 3godz w nocy, ja to mam i co z tego tak bardzo brakuje mi mojego synka na stale nie zdazylam sie nim nacieszyc chcialabym go stroic i wychodzic na spacery....ehhh strasznie mi smutno..no ale nic nie zasmucam wam buziaki... aha fijolku Haneczka cudowna!!!



to nie zostajesz z Piotrusiem w szpitalu na noc ? Kochana ja spedzilam 12 dni z Fabim i tez plakac sie chcialo buuuuuuuuuuu wie co to znaczy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny!
Nie było mnie przez kilka dni bo miałam awarię kompa i dopiero dzisiaj mąż przywiózł go dzisiaj z serwisu... Nie jestem w stanie nadrobić zaległości, więc ściągnę sobie tylko nową tabelkę. My z Majeczką jeszcze w dwupaku a już za chwile ( w poniedziałek) mamy pierwszy termin...
Pozdrawiamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks nie zostaje bo nie ma dla mnie miejsca Piotrus powinien lezec na sali sam i tak jest bo maluszki moga sie od niego zarazic dorosli juz nie a pojedynczych sal dla matek z dziecmi nie ma i tak spedzam cale dnie obok niego, i wiem ze mnie rozumiesz w koncu przezywalas cos podobnego, i coz 10 dni juz bedzie w szpitalu a silna przy nim jestem bo wiem ze musze w domu sie rozklejam... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...