Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jeeeej.... nie mam się w co ubrać!!!!! 😁 Mój Grzesiek się ze mnie śmieje i mówi, że jak wróci to mi coś z szafy wybierze :P A ja mu powiedziałam, żeby się śpieszył bo czekam w samych majtkach 😁 🙂 😜 😜

No masakra... nie ma się w co ubrać.... Yhh... (ale mam wielkie problemy 😜 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Jeeeej.... nie mam się w co ubrać!!!!! 😁 Mój Grzesiek się ze mnie śmieje i mówi, że jak wróci to mi coś z szafy wybierze :P A ja mu powiedziałam, żeby się śpieszył bo czekam w samych majtkach 😁 🙂 😜 😜

No masakra... nie ma się w co ubrać.... Yhh... (ale mam wielkie problemy 😜 )


Juz niedlugo 🙂 .. zobaczysz jak urodzisz, jakie dziwne uczucie .. stopy nie sa spuchniete i w ogole brzuch sie tj wchłania z dnia na dzien coraz mniejszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak ja się dziwnie czuję, jejku 😮. Najeść się nie mogę, zjadłam pączka, pół słoiczka dżemu wiśniowego, obiad i wypiłam ponad pół butelki wody i dopiero teraz się troszkę zapchałam 🙃. Na dodatek nachodzą mnie takie fale gorąca i ręce mi się trzęsą jak galareta... 🤨 Nie wiem co się dzieje ze mną... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka!
Aneczka,ale Wasza Martynka ma cudne wloski! po mamusi czy po tatusiu?? 🙂 w ogole jest piekna! 🙂

Husi, musisz byc dzielna! bedzie napewno wszystko dobrze!

ja dzis troszke kolowata chodze, Alex w nocy nie spal za bardzo, brzuszek go bolal i co 30 min pomialkiwal 😞 skorzystalam dzis w dzien z okazji i jak zasnal to ja tez sie zdrzemlam 🙂

teraz juz jest lepiej, nie mogl zrobic kupki, ale juz zrobil i pryka sobie 🙃

Kochane, a powiedzcie mi, czy Wy kapalyscie Swoje Skarbki od razu po przyjsciu do domu??
bo do mnie przychodzi polozna i ja chcialam juz Laexa wykapac, a ona mowi ze jeszcze nie, tylko jak pepowinka odpadnie dopiero, wiec pewnie po weekendzie 😮
myje go tylko tak na przewijaku woda i plynem, ale juz bym chciala zebysmy go wykapali, czul by sie lepiej... a jak to u WAS bylo i jest??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszka28 napisał(a):
dziewczyny sorki że do was zajrzałam jestem czerwcóweczką, chciałam się was zapytać jakie kupiłyście wózki chodzi mi o firmy?

Ja kupiłam Tako Jumper X (kolekcja serca zielono-szary). Zamawiałam przez allegro, ale wszystko przyszło jak należy... Stelaż, gondola, spacerówka, fotelik i jeszcze gratisy (np. mata edukacyjna).

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
MAmusie a jak u Was z jedzeniem słodyczy ??


Aneczka ja nie jem. tzn jadłam tylko brioszkę (taka chałka) z dżemikiem. ale Maja jest wrażliwa więc na razie nic więcej ze słodkosci nie testowałam. ale kolezanka która rodzila 2 miesiace temu mowi ze je wszystko i nie szkodzi. jedyna rzecz ktora zaszkodziła ta makrela.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
hejka!
Aneczka,ale Wasza Martynka ma cudne wloski! po mamusi czy po tatusiu?? 🙂 w ogole jest piekna! 🙂

Husi, musisz byc dzielna! bedzie napewno wszystko dobrze!

ja dzis troszke kolowata chodze, Alex w nocy nie spal za bardzo, brzuszek go bolal i co 30 min pomialkiwal 😞 skorzystalam dzis w dzien z okazji i jak zasnal to ja tez sie zdrzemlam 🙂

teraz juz jest lepiej, nie mogl zrobic kupki, ale juz zrobil i pryka sobie 🙃

Kochane, a powiedzcie mi, czy Wy kapalyscie Swoje Skarbki od razu po przyjsciu do domu??
bo do mnie przychodzi polozna i ja chcialam juz Laexa wykapac, a ona mowi ze jeszcze nie, tylko jak pepowinka odpadnie dopiero, wiec pewnie po weekendzie 😮
myje go tylko tak na przewijaku woda i plynem, ale juz bym chciala zebysmy go wykapali, czul by sie lepiej... a jak to u WAS bylo i jest??


u nas położna na SR mówiła ze kapiemy po przyjsciu do domu po kilku dniach i ze pepek mozna zamoczyc ale należy go dokładnie osuszyc a nie kąpać az do odpadniecia pępka to jakoś sobie nie wyobrażam bo czasami taki pepek sie trzyma kilka tygodni a jak jest gorąco to przeciez przyjemniej takiemu szkrabowi po kąpieli ale co kraj i szpital to inne obyczaje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeśli chodzi o kąpiel, to nam też mówiono na szkole rodzenia (położne), że można kąpać jakiś tydzień po przyjściu do domu i kąpać co dwa dni. Pępek można moczyć (tzn. lepiej uważać żeby nie, ale jak się zamoczy to nie panikować) a później ładnie osuszyć i oczyszczać patyczkami higienicznymi (tak podginać pępek i oczyszczać).
Też nie wyobrażam sobie nie kąpać tyle.... ale faktycznie, że różnie mówią, różne są szkoły....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...