Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Joasia ja to wszystko wiem i byłam pewna ze ty też jestes świadoma jakie teraz tam są warunki dlatego wybrałas ten szpital, my chodziliśmy tam do SR wiec tak jakby łóżko mamy zaklepane w niedziele jade na ktg wiec dowiem sie jak to ze mna bedzie a ze maluch zostaje po porodzie jeśli ma żółtaczke to niestety przykre ale na szczescie mam 10 minut jazdy w normalny dzień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie wieczornie! wlasnie wracam od Piotrusia a tam same pozytywne wiadomosci poki co, usg neurolog,okulista,laryngolog - wszystko w porzadku, jak tak dalej pojdzie to w poniedzialek zrobia nam kontrolna punkcje co jest najmniej przyjemne w tym wszystkim i we wtorek wyjdziemy, juz sie nie moge doczekac, dziekujemy za cieple mysli i slowa i prosimy o jeszcze bo to dziala 🙂 a wogole to dzis przywiezli na oddzial blizniaki urodzone w 27 tygodniu ciazy cos niesamowitego tylko sie cieszyc ze my majoweczki poki co mamy wszystko w porzadku, gratuluje tym ktore zostaly mamusiami prosimy o jeszcze no i zycze dobrej nocki. buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry....mimi brzydkiej pogody widze same dobre wiesci....

Korek z zastojem odetkany tak 🤪 Manki Antenka Gratuluje kochane szybko do nas wracajcie 🙂

Hussi super wiadomosci jestesmy z toba i malutkim czekamy na wasz powrot 🙂

A ja juz meza wygnalam do pracy i na dzis mam lan posprzatac 🙂 i musze jeszcze do nisidelka medalik przyszyc 🙂 a znajac zycie niby nie powinnam ale jak jutro meza caly dzien nie bedzie to pewnie i jutro bede sprzatac bo w poniedzialek na Izbe Przyjec Jade 🙂

och kochane najdalej we wtorek i ja bede miec Nikosia przy sobie...doczekac sie nie moge juz nie wazny bol, niech boli jak diabli bylebyl zdrowy i juz przy mnie 🙂

No a teraz uciekam jeszcze troszke pospac... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o jej a co to spicie jeszcze czy rodzicie 😜

Ja wstałam z takim powerem ze nie wiem co mi jest hehe Przebieram posciel juz pranie suche pochowałam zaraz wstawie kolejne pranie, potem wycieranie kurzy i mam zamiar umyc okno w pokoju (takie malutkie)bo brudne jak cholerka i poprasowac rzeczy musze (dla meza na jutro koszule tez) .....kurde mam nadzieje ze mi sily nie zabraknie i checi hehe...


Bede zagladac do was w przerwach

i wstqwac i rodzic!!!!! hehe...buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieńdoberek ja tez średnio w humorze termin dzis i dupa z tego gdyby nie ci wszyscy dopytujący sie czu to juzzzz to byłabym happy pogoda cudna weekend z F1 i wogóle wiec na tygodniu moge rodzic 🙂 no i najważniejsze ze truskawek coraz wiecej i mozna sie najesc do syta 🙂 ja dzisiaj tylko łazienke posprzatam wczoraj juz nie dalam rady i przejrze torbe i rzeczy małego i odpoczywam 🙂
Manki Antenka gratuluje 🙂 następne w kolejce bez ociagania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wstałam, wykąpałam się i jestem 😁
Wczoraj posprzatałam wszytko więc dziś leniuchuję tylko muszę sobie wymyślić jak aktywnie leniuchować czy pojechać w odwiedziny do babci czy poszukać sobie jeszcze jakiejś pracy w ogrodzie. Póki co zjem śniadanko. Później chyba jeszcze przepakuję torbę do szpitala bo skoro mam tam iść jeszcze przed porodem to inny zestaw rzeczy w pierwszej torbie potrzebuje.
Kurczaki tak bardzo nie chciałabym być w szpitalu za wcześnie a tu zapowiada się, że właśnie tak będzie. Szymek ani drgnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
Wstałam, wykąpałam się i jestem 😁
Wczoraj posprzatałam wszytko więc dziś leniuchuję tylko muszę sobie wymyślić jak aktywnie leniuchować czy pojechać w odwiedziny do babci czy poszukać sobie jeszcze jakiejś pracy w ogrodzie. Póki co zjem śniadanko. Później chyba jeszcze przepakuję torbę do szpitala bo skoro mam tam iść jeszcze przed porodem to inny zestaw rzeczy w pierwszej torbie potrzebuje.
Kurczaki tak bardzo nie chciałabym być w szpitalu za wcześnie a tu zapowiada się, że właśnie tak będzie. Szymek ani drgnie.


kochana nie martw sie bedzie dobrze ja tez w poniedzialek ide do szpitala lekrza moj prowadzacy jest tam ordynatorem i stwoerdzil ze da mi zastrzyki na szyjke jak to nie ruszy bedziemy oksy wywolywac najdalej we wtorek....boje sie jak cholera wolalabym by w domu sie zaczelo takze doskonale cie rozumiem....Ale bedzie dobrze zobaczysz....Ja juz wszystko ajk do porodu zabieram bo tak kazal....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beata :*
Ja nie boję się pobytu w szpitalu jako takiego tylko po prostu wolałabym być w domu w czasie pierwszej fazy porodu, wiesz prysznic w dowolnym momencie, możliwość spędzenia tego czasu w sposób aktywny a nie w szpitalnym łóżku patrząc na zegarek. Pewnie, że dla Szymona wszystko i jak do niedzieli nic się nie wydarzy to pójdę i nie będę grymasiła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jolajcik, to jeszcze taka rada: idź do szpitala na czczo. Mi lekarz powiedział, żebym zgłosiła się rano i jakby co na czczo, bo po badaniu stwierdzi czy SN czy CC i jakby miało być CC, to trzeba być na czczo.

U mnie pochmurno, a wczoraj storpedował nas grad - siedzieliśmy z mężem w aucie około 20 minut, bo tak lało i waliło.

Monalissa, kusisz truskawkami , aż chyba wyjdę z domu i zakupię kilogram 😁
Martynka, ja też niewyspana, witaj w klubie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...