Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dziewczyny tak czytalam eski i Ewelka fanie miala o 10.30 pisała mi jeszcze ze ma rozwarcie dopiero na 2 cm....teraz pisala ze o 14 poszła na porodowke a o 14.20 urodzila... 😲 🙂
Zazdroszcze jej 🙂 mowi ze bolu nie pamieta juz i ze ja szyli 🙂

Ja tez chce !!!! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
Dziewczyny tak czytalam eski i Ewelka fanie miala o 10.30 pisała mi jeszcze ze ma rozwarcie dopiero na 2 cm....teraz pisala ze o 14 poszła na porodowke a o 14.20 urodzila... 😲 🙂
Zazdroszcze jej 🙂 mowi ze bolu nie pamieta juz i ze ja szyli 🙂

Ja tez chce !!!! 😜

no Beatko jakby nie było to dzis oficjalnie twoja kolej także działej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelka, gratulacje! 🙂
Czyli wystarczy cierpliwie poczekać aż samo się zdarzy i wtedy szybko idzie 😁
Marta, trampolina?! 😮 Prrrr, Szalona! 🙃 😜
Martyna, masz rację, rzeczywiście takie małe rzeczy cieszą 🙂 Wróciłam jak na skrzydłach do domku 🙂

Ja poczekam na Małego, po schodach pochodzić mogę, ale nie będę niczego pić ani brać zastrzyków czy czego tam jeszcze nie wymyślą, bo co z tego, że będą np. skurcze jak nie będzie rozwarcia albo szyjka się nie skróci. Na wszystko przyjdzie czas 🙂
Ja to nawet do Dnia Dziecka poczekam jak będzie trzeba, no i zobaczymy co będzie za tydzień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
beata2186 napisał(a):
Now alsnie justyna_88 tez milczy ale tak patrzylam na tabelka to chyba Joasia_88 tez cisza a Kasia21 i Werona odzywały sie??

Y... Joasia_88 pisała na pewno dzisiaj...
Kasi21 też i Werona też!!! 🙂 Jak Ty nadrabiasz stronki Becia 😜


Ja to juz sie kochana gubie czasem kto co pisze hehe....zwracam uwage na posty ale juz mniej na to ktora to napisala 😜

Marta no niby moja kolej ale widzisz malemu chyba dobrze w brzuszku... 🙂 rozwarcie ma szyjka miekka a on...nic hehe ale juz niedlugo 🙂 najdalej we Wtorek i Nikos bedzie na swiecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anonimosia napisał(a):
Ewelka, gratulacje! 🙂
Czyli wystarczy cierpliwie poczekać aż samo się zdarzy i wtedy szybko idzie 😁
Marta, trampolina?! 😮 Prrrr, Szalona! 🙃 😜
Martyna, masz rację, rzeczywiście takie małe rzeczy cieszą 🙂 Wróciłam jak na skrzydłach do domku 🙂

Ja poczekam na Małego, po schodach pochodzić mogę, ale nie będę niczego pić ani brać zastrzyków czy czego tam jeszcze nie wymyślą, bo co z tego, że będą np. skurcze jak nie będzie rozwarcia albo szyjka się nie skróci. Na wszystko przyjdzie czas 🙂
Ja to nawet do Dnia Dziecka poczekam jak będzie trzeba, no i zobaczymy co będzie za tydzień

ee ta trampolina to był tylko sekundowy pomysł i na szczescie nie zrealizowany he he juz to widzę jakby mała pępowiny sie trzymała biedulka by się pewnie konkretnie zastanowiła czy bezpieczniej by jej nie było jednak na zewnatrz majac kapkę gupiutka mamusie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia


Marta no niby moja kolej ale widzisz malemu chyba dobrze w brzuszku... 🙂 rozwarcie ma szyjka miekka a on...nic hehe ale juz niedlugo 🙂 najdalej we Wtorek i Nikos bedzie na swiecie 🙂

no to bynajmniej wiesz juz wiecej niż ja chociaż moze jeszcze cos cie zaskoczy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
Weszłam na chwile na czerwcówki a tam co....1 rozpakowana 4 tygodnie przed terminem hehe....juz sie laseczki sypia a u nas zrobil sie lekki zastoj 😜

teraz to yno zastój w rodzeniu gorzej bedzie przy zastoju w cycach po porodzie.... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
Weszłam na chwile na czerwcówki a tam co....1 rozpakowana 4 tygodnie przed terminem hehe....juz sie laseczki sypia a u nas zrobil sie lekki zastoj 😜

Lekki zastój? 😜 Wczoraj Antenka, Manki... dzisiaj Ewelka (i może ktoś jeszcze 😉) 😁
Powolutku, powolutku... 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
beata2186 napisał(a):
Weszłam na chwile na czerwcówki a tam co....1 rozpakowana 4 tygodnie przed terminem hehe....juz sie laseczki sypia a u nas zrobil sie lekki zastoj 😜

Lekki zastój? 😜 Wczoraj Antenka, Manki... dzisiaj Ewelka (i może ktoś jeszcze 😉) 😁
Powolutku, powolutku... 😉 😁


no wlasnie powolutku hehe a tu niedlugo koniec maja...wydaje mi sie ze po niedzieli sporo sie z nas posypie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta1983 napisał(a):

ee ta trampolina to był tylko sekundowy pomysł i na szczescie nie zrealizowany he he juz to widzę jakby mała pępowiny sie trzymała biedulka by się pewnie konkretnie zastanowiła czy bezpieczniej by jej nie było jednak na zewnatrz majac kapkę gupiutka mamusie 😜


Hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam wstydliwe pytanie... wczoraj i dziś zauważyłam u siebie krwistą kupę ☺️ 🤢 i szczerze mówiąc zaczyna mnie to martwić bo nie mam hemoroidów ani nic mnie nie boli... nawet zaparć nie mam 🤢 miałyście może jakiś taki problem... ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia21 napisał(a):
mam wstydliwe pytanie... wczoraj i dziś zauważyłam u siebie krwistą kupę ☺️ 🤢 i szczerze mówiąc zaczyna mnie to martwić bo nie mam hemoroidów ani nic mnie nie boli... nawet zaparć nie mam 🤢 miałyście może jakiś taki problem... ?


Ciesze sie ze jestes...nie zwrocilam uwagi 🙂 A co do pytania to nie wiem szczerze nie znam sie ale ja mialam kiedys taka po zjedzeniu...buraczkow...do ziemniakow jak mialam lub zupe buraczkowa to wtedy tak...a takto chyba nie....a poczytaj na necie moze cos jest o tym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia21 napisał(a):
mam wstydliwe pytanie... wczoraj i dziś zauważyłam u siebie krwistą kupę ☺️ 🤢 i szczerze mówiąc zaczyna mnie to martwić bo nie mam hemoroidów ani nic mnie nie boli... nawet zaparć nie mam 🤢 miałyście może jakiś taki problem... ?

Ja też niestety nie pomogę 😞 Ale właśnie w necie poczytaj, tylko nie przejmuj się od razu jak jakieś głupoty wyczytasz... spokojnie przejrzyj informacje i jak Cię coś zaniepokoi to pójdź do lekarza 😘
Może to nic takiego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 😁 brzuchatki i nie tylko

ja na chwilkę póki mały śpi chciałam się pochwalić że wczoraj minął miesiąc od narodzin Wiktorka kiedy to ważył 2820g a wczoraj przekroczyliśmy 4kg i 55g 🤪 🤪na samej piersi dodam 😜 😜w sumie to na dwóch 😉 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasidelko88 napisał(a):
Witam 😁 brzuchatki i nie tylko

ja na chwilkę póki mały śpi chciałam się pochwalić że wczoraj minął miesiąc od narodzin Wiktorka kiedy to ważył 2820g a wczoraj przekroczyliśmy 4kg i 55g 🤪 🤪na samej piersi dodam 😜 😜w sumie to na dwóch 😉 😎


Kasia! 🤪
Super, że na dwóch! 😁 🙃 Dawno się tak nie śmiałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie nic konkretnego nie znalazłam... poczekam chyba do poniedziałku i jak nic się nie zmieni to pójdę jeszcze do mojego gina... bo jak teraz stawię się na IP to już mnie nie puszczą do domku... a nie uśmiecha mi się leżeć na oddziale znów...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia21 napisał(a):
no właśnie nic konkretnego nie znalazłam... poczekam chyba do poniedziałku i jak nic się nie zmieni to pójdę jeszcze do mojego gina... bo jak teraz stawię się na IP to już mnie nie puszczą do domku... a nie uśmiecha mi się leżeć na oddziale znów...

pewnie... lepiej spokojnie poczekaj...

Ja narazie zmykam 😘 do później
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...