Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
joma napisał(a):
Barakuda dobrze, że napisałaś, bo już zaczęłam się martwić 😘
Nie opuszczaj nas już tak 😞
Przepędzam zły humor! 😘

fijołek 5 miesiąc?! Nie wierzę!? Już?!
Ale leci 🙂

Dziewczynki ani się obejrzymy, a będziemy mieć swoje Maleństwa przy sobie... 🙂

🙂 :* 😉
Dostałam od znajomej cała masę kolorowej prasy dla mam, siadam wieczorami po powrocie z pracy i przeglądam po dwie gazetki i już bardzo chciałabym mieć maleństwo przy sobie. Odświeżałam wózek od siostry i już się z małżem "przymierzaliśmy" oboje i sprawdzaliśmy jak to będzie... No i zaczynamy juz czytanie bajek maluszkowi w brzuszku... Na razie tak tylko, żeby przezwyciężyć opory tatusia do mówienia do mojego pępka ale jest fajnie 🙂
dziewczynki, życzę wszystkim udanego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry brzuchatki moje kochane 🙂 dzis jeszcze zimniej niz wczoraj, sniegu jeszcze wiecej ale sloneczko swieci i podobnie jak niektore z was juz jestem po spacerku w towarzystwie mojego psa ktory z calych sil wskakiwal w zaspy a potem nie mogl z nich wyjsc 🙂
Fijolku czekamy na relacje, ja z utesknieniem patrze na kalendarz a to jeszcze tyle dni do 16...
wiecie co, cos mnie dzisiaj jakos tak brzuszek pobolewa na dole i plecy, nie wiem juz sama czy to dobrze czy nie, narazie nie panikuje mam jednak nadzieje ze nic sie nie dzieje.
a co do badan bez skierowania to ja robie w diagnostyce rano robie a jesli to tylko morfologia i mocz, popoludniu je mam i ceny nie sa jakies wysokie, a jesli chodzi o reszte tzn. toxo albo cmv mam wyniki na drugi dzien, polecam w kazdym wiekszym miescie.
To co milego popoludnia i bede jeszcze zagladac. buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczynki 🙂Ja nie dawno wstałam ☺️i zaczęłam powoli pakowanie żeby czegoś nie zapomieć.
Marinka sliczna masz córeczkę,a co do badań to jak juz wczesniej dziewczynki pisały nie musisz miec skierowania jeśli robisz te badania prywatnie i ceny przystepne.Ja np płacę za mocz 5 zł za morfologie 6 zł itp.

Ja wczoraj przed snem miałam takie burczenie,bulgotanie w brzuchu,ale nic nie czułam tylko słyszałam więc to jeszcze nie dzidzia...chyba...
Ja jutro o 16 do lekarza 🙂Mam nadzieje że wszystko ok z Nasza Kruszynka i znów ją zobaczę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki juz robicie zakupy dla maluszków więc może Was zainteresuje.Na allegro znalazłam bardzo tanie body po 6.50 za sztuke tylko.Może wam sie spodobaja,ja wstrzymuje sie od zakupów jeszcze,ale kusi oj kusi...

oto link:http://allegro.pl/wyprzedaz-body-krotki-rekaw-r-68-i1331069537.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Manki rzeczywiście tanie te bodziaki, ale ja mam wrażenie, że to ta kiepska bawełna no i mi osobiście nie podobają się kolory i wzory.

Dobrze kojarzę, że jesteś obecnie w UK?
Ja polecam Primark - można tam kupić niedrogie i dobrej jakości ciuszki.
Tak na szybko znalazłam http://allegro.pl/1kalka-body-7-szt-6-12-mcy-early-days-primark-i1302514451.html
A tam można kupić o wiele taniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinka o widzisz 🙂

Ja właśnie takie kupuje w lumpeksach i widzę po nich, że to naprawdę dobra jakość i mam zamiar właśnie na Allegro lub przez kogoś znajomego z UK dokupić to czego będzie mi brakować, bo póki co nie widzę lepszej opcji niż lumpeksy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Marinka o widzisz 🙂

Ja właśnie takie kupuje w lumpeksach i widzę po nich, że to naprawdę dobra jakość i mam zamiar właśnie na Allegro lub przez kogoś znajomego z UK dokupić to czego będzie mi brakować, bo póki co nie widzę lepszej opcji niż lumpeksy 🙂


widzę , że nie tylko ja kupuję w lumpeksach 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
Dzień dobry dziewczynki 🙂Ja nie dawno wstałam ☺️i zaczęłam powoli pakowanie żeby czegoś nie zapomieć.
Marinka sliczna masz córeczkę,a co do badań to jak juz wczesniej dziewczynki pisały nie musisz miec skierowania jeśli robisz te badania prywatnie i ceny przystepne.Ja np płacę za mocz 5 zł za morfologie 6 zł itp.

Ja wczoraj przed snem miałam takie burczenie,bulgotanie w brzuchu,ale nic nie czułam tylko słyszałam więc to jeszcze nie dzidzia...chyba...

Ja jutro o 16 do lekarza 🙂Mam nadzieje że wszystko ok z Nasza Kruszynka i znów ją zobaczę 😁


ja tez takie bulgotania mam, i je słysze a i coraz czesciej czuje.. i wierze ze to malenstwo sie odzywa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
Dziewczynki juz robicie zakupy dla maluszków więc może Was zainteresuje.Na allegro znalazłam bardzo tanie body po 6.50 za sztuke tylko.Może wam sie spodobaja,ja wstrzymuje sie od zakupów jeszcze,ale kusi oj kusi...

oto link:http://allegro.pl/wyprzedaz-body-krotki-rekaw-r-68-i1331069537.html


a ja tak myślalam jak nie bede chodziła po sklepach to sienie skusze.. ale teraz to nie wiem 🙂 dzieki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
Dziewczynki juz robicie zakupy dla maluszków więc może Was zainteresuje.Na allegro znalazłam bardzo tanie body po 6.50 za sztuke tylko.Może wam sie spodobaja,ja wstrzymuje sie od zakupów jeszcze,ale kusi oj kusi...

oto link:http://allegro.pl/wyprzedaz-body-krotki-rekaw-r-68-i1331069537.html


nie wchodzi mi ta stronka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wiec wrocilam od lekarza. najpierw musialam poczytac co stworzylyscie zeby nie miec zaleglosci 🙂
Fasola oki, Dzis byla do góry nogami heheh 😁
jest juz tak duza ze w zasadzie trudno cokolwiek zobaczyc na tym usg. Wiec czekam na kolejna srode bo wtedy genetyczne. Popatrze sobie jak fika koziolki.
Nie wiem ile ma dzis "wzrostu" bo dziwna poze przyjela i trudno bylo mierzyc.
Najwazniejsze ze wszystko ok z moim Malenstwem.
A ja? Na wadze pojawila sie z przody 7... ehh. Ale podobno nie widac. Dziewczyny z pracy sie smieja ze w biust poszlo. hmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
no wiec wrocilam od lekarza. najpierw musialam poczytac co stworzylyscie zeby nie miec zaleglosci 🙂
Fasola oki, Dzis byla do góry nogami heheh 😁
jest juz tak duza ze w zasadzie trudno cokolwiek zobaczyc na tym usg. Wiec czekam na kolejna srode bo wtedy genetyczne. Popatrze sobie jak fika koziolki.
Nie wiem ile ma dzis "wzrostu" bo dziwna poze przyjela i trudno bylo mierzyc.
Najwazniejsze ze wszystko ok z moim Malenstwem.
A ja? Na wadze pojawila sie z przody 7... ehh. Ale podobno nie widac. Dziewczyny z pracy sie smieja ze w biust poszlo. hmm


Super 🙂Cieszę się że wszystko ok z Twoim maleństwem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...