Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

grypa... nieciekawie. ja jestem w ciazy po raz pierwszy i wydziwiam jakby ciaza to byl koniec swiata. jak gdzies ide to sie ubieram jak na sybir wlosy przed wyjsciem porzadnie susze i takie tam... a jak juz przeparzne to sie modle zeby tylko sie nie rozchorowac-TO NIESAMOWITE JAK DZIECKO ZMIENIA CZLOWIEKA kiedys gleboko mialam nawet zapalenie zatok...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gość napisał(a):
grypa... nieciekawie. ja jestem w ciazy po raz pierwszy i wydziwiam jakby ciaza to byl koniec swiata. jak gdzies ide to sie ubieram jak na sybir wlosy przed wyjsciem porzadnie susze i takie tam... a jak juz przeparzne to sie modle zeby tylko sie nie rozchorowac-TO NIESAMOWITE JAK DZIECKO ZMIENIA CZLOWIEKA kiedys gleboko mialam nawet zapalenie zatok...


Gościu, a czemu sie nie zalogujesz..? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ciezarnabebe napisał(a):
''gosciu'' haha 🙂 przepraszam ja tu jestem niedawno i nie bardzo sie orientuje co i jak... 🤢
ale obiecuje poprawe.
pomyslalam ze musze sie tez zarejestrowac na forum bo chlop juz strzela fochy ze co wieczor juz o 19 jestem w lozku 😎


tak lepiej 🙂 WITAMY.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja byłam chora w 8 tyg. Przed świętami także. Teraz mnie dopadła grypa żołądkówa. Masakra. W dodatku słabo czuje ruchy chodź jestem w 21 tygodniu. Jak dobrze wczuje się w swoje ciało to czuje bardzo delikatne drgania więc myślę że to już to. Na ostatnim usg wszystko było ok. Więc mam nadzieję że teraz też będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ciezarnabebe staram się dbać o siebie tak dobrze jak tylko mogę. Myśleć pozytywnie też. Ale mam parę znajomych które straciły swoje maleństwa. I bardzo się boję. Ale wierzę że mnie to nie spotka. Wyniki zawsze bardzo dobre. Dzidzius też zdrowy to czemu miało by być źle - tak sobie mówię :-) idę już do łożeczka bo ta biegunka mnie wykończy :-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki, wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 🙂. Moje maleństwo szalało w noc sylwestrową 🙂. Byliśmy u znajomych, a gdy koleżanka głośniej włączyła muzykę to dzidzia zrobiła sobie małą dyskotekę w brzuszku. Tak wariowała, że aż miło 🙂. Pozdrawiam 🙂

Witam serdecznie nowe majóweczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamusia20 napisał(a):
Ciezarnabebe staram się dbać o siebie tak dobrze jak tylko mogę. Myśleć pozytywnie też. Ale mam parę znajomych które straciły swoje maleństwa. I bardzo się boję. Ale wierzę że mnie to nie spotka. Wyniki zawsze bardzo dobre. Dzidzius też zdrowy to czemu miało by być źle - tak sobie mówię :-) idę już do łożeczka bo ta biegunka mnie wykończy :-(



Mamusia20 myśl pozytywnie!
ja do 3,5 miesiąca miałam wymioty i biegunke naraz!
nie mogłam nic jesc, nawet wody pic! ale jakos przetrwałam i jest Ok!
dzidzia zdrowa, więc i u Ciebie będzie napewno dobrze!!! jeśli możesz to dużo pij! i oczywiście mów o wszystkim lekarzowi! może coś Ci przepisze, albo jakies kropłówki- ja dostawałam bo inaczej bym siebie wykończyła!
pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joasia1988 napisał(a):
Hej dziewczynki, wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 🙂. Moje maleństwo szalało w noc sylwestrową 🙂. Byliśmy u znajomych, a gdy koleżanka głośniej włączyła muzykę to dzidzia zrobiła sobie małą dyskotekę w brzuszku. Tak wariowała, że aż miło 🙂. Pozdrawiam 🙂

Witam serdecznie nowe majóweczki 🙂


My tez spędzaliśmy sylwestra- na sali, i nasza dzidzia też szalała 🙂 ale mamusi dała sie pobawić na całego, z odpoczynkami, ale przetańczyłam do 3 ej 🙂
nasze dzidzie będą mogły startować do You Can Dance 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radzia80 napisał(a):
Witajcie... jestem zeszłoroczną (już mozna tak powiedzieć ) majóweczką... i pamiętam jak w zeszłego Sylwestra tańcowałam z moją piłeczką... fajne to były chwile...
A teraz tańcowała z moją kuleczką :o)
Pozdrowienia dla Was 🙂


wow! ale fajnie! napewno super to wspomnienia 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam nowe majoweczki 🙂 i stara co ma pieknego szkrabka 🙂
Anonmosia wspolczuje niemilego zajscia mam nadzieje ze w miare szybko wymarzesz je z pamieci! Ja 6 lat temu w sylwestra mialam dosc powazny wypadek dlatego chyba troszke wiem co czujesz, glowa do gory maluszek najwazniejszy 🙂
Dzis ciezarowka (czyli ja) odpoczywam a maluszek szaleje, momentami bardzo intensywnie, to chyba po tych tancach wczoraj 🙂
Za3 dni wizyta, usg polowkowe juz sie doczekac nie moge, mysle tez coraz powazniej o rozpoczeciu zakupow czy ktoras z was podziela moje zdanie? tyle teraz wyprzedazy, no a pozatym nowy rok nowe zadania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...