Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ciezarnabebe ja tez lecze sie prywatnie i zanim wejde do gabinetu pani polozna wazy mnie, mierzy cisnienie i wpisuje to wszystko plus wyniki badan do karty ciazy. Ja mialam ostatnio problem z bakteriami w moczu, mimo ze mnie nic nie bolalo ani nie pieklo lekarz poradzil kupno zurawitu - ziolowy lek bez recepty nie powinien ci zaszkodzic i wzmozona higiene intymna (plyn i osobny recznik oraz gabka), pomoglo 🙂 dlatego ja tez bym sie zastanowila nad zmiana lekarza.
Joasia1988 no to witamy wkrotce w gronie mezatek 🙂
Justiks co sie dzieje, czyzby ciazowa chandra?
Fijolku to chyba ten materacyk z tego co zrozumialam gryczana czesc daje sie na gore na jakis czas, a potem zmienia sie na kokosowa ale dlaczego? hm tego jeszcze nie wyczytalam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ciezarnabebe napisał(a):
faktycznie poszukam innego lekarza:/
a co do zakupow-co juz macie a czego wam jeszcze brakuje?
zastanawiam sie czy to moze jeszcze nie za wczesnie jak juz zaczne zakupowe szalenstwa 🙂

ja moge powiedziec ze oprocz ubranek w zasadzie nie mam nic. 🙂
Czekam obecnie na pierwsza przesylke, ale to bardzo symboliczne zakupy: pieluszki tetrowe i
flanelowe, okrycie kapielowe, rozek oraz z kosmetykow: platki do buzi, chusteczki nawilzone do pupci oraz patyczki do uszu.
A to dopiero poczatek gory lodowej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ciezarnabebe napisał(a):
fijolek napisał(a):
ciezarnabebe napisał(a):
a czy nadal pracujecie czy juz jestescie na zwolnieniach?

ja jestem w zasadzie od 9-10tc na L4.

eeeeeeeeeeee no to luksus!
ja zaraz sie klade bo niestety pobudka przed szosta 😞


luksus jak luksus.. to moja trzecia ciaza wiec chcilam zrobic wszystko zeby tym razem sie udalo.
dobrej nocy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolku przeczytalam to forum i szczerze? to ja juz nie wiem nic,popytam jeszcze doswiadczone mamuski i porozgladam sie troche po sklepach.
ciezarnabebe ja jestem na zwolnieniu od 11 tygodnia ciazy i juz raczej bede na nim do konca, moze i bym jeszcze pracowala ale niestety za mna wizyta w szpitalu i operacja...a co do zakupow to mam juz pare ciuszkow a co do wozka,lozeczka i materacyka to tez niedlugo czekam tylko na premie finansowa 🙂 moze i to za wczesnie ale trzeba korzystac z zastrzyku gotowki poki jest a i wyprzedaze teraz sa 🙂 co do kosmetykow to mniejsze wydatki na raz pozatym pracuje w drogerio-aptece to i znizka bedzie dlatego tym az tak sie nie przejmuje.
A ty juz cos masz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, zrobiłam sobie tabelkę - zestawienie wyprawek od różnych osób w Excelu (w tym od fijolek 😘 ), takie porównanie, czasem z komentarzem na temat konkretnej firmy, produktu itp. Zastosowałam podział na różne kategorie:
- Ubranka dla dziecka (ale tu wersja minimum jeśli chodzi o ubranka - wydaje mi się, że trzeba mieć nieco więcej sztuk, żeby nie robić prania dwa razy dziennie 😁 )
- Pieluszki
- Kąpiel i pielęgnacja
- Spanie
- Karmienie
- Spacer
- Zabawki
- Inne
- Dla przyszłej mamy
- Do szpitala (lista zawiera te rzeczy, które powinno się ze sobą zabrać, część oczywiście się pokrywa z poprzednimi rzeczami z innych kategorii)

Dokument zamieściłam na gmailu pod tym linkiem:
https://docs.google.com/leaf?id=0Bx1vczzUdDXVNWUwMGNiMjEtNGZkNy00MTI2LWE3ZGQtNDY1NDQ0MmY2M2Zh&hl=en&authkey=CK_0iY4G
Możecie ściągnąć sobie plik, wpisywać co już macie, gdzie kupiłyście, za ile, itp. Potem może to służyć jako ściągawka na przyszłą ciążę i dla innych mamusiek 🙂 No i taka kontrola wydatków i rzeczy dla nas samych, żebyśmy też nagle nie miały 20 kaftaników w jednym rozmiarze 😉
Można też wydrukować - szerokość ustawiona na dłuższy bok A4, ale stron będzie aż 9. I trzeba pamiętać, żeby przed wydrukiem rozwinąć wszystkie kategorie.
Mam nadzieję, że Wam się przyda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie dziewczynki w nowym roku 🙂 nawet nam majóweczek przybyło z nowym roczkiem 🙂 fajnie
co do zakupów to ostatnio sporo uswiadamiałam mojego mężczyzne co do ilości rzeczy i sprzętu jakiego bedziemy potrzebowac i zapowiedział że od przyszłego miesiaca powoli zaczniemy kupować większe rzeczy łózeczko już mamy ale trzeba dokupić pościel materacyk itd co do ciuszków to duuuuzą ilość dostane więc dokupie co będzie trzeba
a junior chyba strasznie sie rozpycha chociaż nadal nic nie czuje ale brzuch wyskoczył mi do przodu i po obiedzie najpierw jest brzucha potem piersi hm 😠 przed świętami było odwrotnie no i skóra na brzuchu rozciągnięta do granic możliwości aż boje sie dotykac bo mam wrażenie że zaraz peknie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anonimosia napisał(a):
Dziewczyny, zrobiłam sobie tabelkę - zestawienie wyprawek od różnych osób w Excelu (w tym od fijolek 😘 ), takie porównanie, czasem z komentarzem na temat konkretnej firmy, produktu itp. Zastosowałam podział na różne kategorie:
- Ubranka dla dziecka (ale tu wersja minimum jeśli chodzi o ubranka - wydaje mi się, że trzeba mieć nieco więcej sztuk, żeby nie robić prania dwa razy dziennie 😁 )
- Pieluszki
- Kąpiel i pielęgnacja
- Spanie
- Karmienie
- Spacer
- Zabawki
- Inne
- Dla przyszłej mamy
- Do szpitala (lista zawiera te rzeczy, które powinno się ze sobą zabrać, część oczywiście się pokrywa z poprzednimi rzeczami z innych kategorii)

Dokument zamieściłam na gmailu pod tym linkiem:
https://docs.google.com/leaf?id=0Bx1vczzUdDXVNWUwMGNiMjEtNGZkNy00MTI2LWE3ZGQtNDY1NDQ0MmY2M2Zh&hl=en&authkey=CK_0iY4G
Możecie ściągnąć sobie plik, wpisywać co już macie, gdzie kupiłyście, za ile, itp. Potem może to służyć jako ściągawka na przyszłą ciążę i dla innych mamusiek 🙂 No i taka kontrola wydatków i rzeczy dla nas samych, żebyśmy też nagle nie miały 20 kaftaników w jednym rozmiarze 😉
Można też wydrukować - szerokość ustawiona na dłuższy bok A4, ale stron będzie aż 9. I trzeba pamiętać, żeby przed wydrukiem rozwinąć wszystkie kategorie.
Mam nadzieję, że Wam się przyda 🙂


super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
fijolku przeczytalam to forum i szczerze? to ja juz nie wiem nic,popytam jeszcze doswiadczone mamuski i porozgladam sie troche po sklepach.


Hussi31, moje dwie koleżanki kupiły gryczano-kokosowy (można właśnie obracać z jednej na drugą) i obie polecają 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anonimosia napisał(a):
Dziewczyny, zrobiłam sobie tabelkę - zestawienie wyprawek od różnych osób w Excelu (w tym od fijolek 😘 ), takie porównanie, czasem z komentarzem na temat konkretnej firmy, produktu itp. Zastosowałam podział na różne kategorie:
- Ubranka dla dziecka (ale tu wersja minimum jeśli chodzi o ubranka - wydaje mi się, że trzeba mieć nieco więcej sztuk, żeby nie robić prania dwa razy dziennie 😁 )
- Pieluszki
- Kąpiel i pielęgnacja
- Spanie
- Karmienie
- Spacer
- Zabawki
- Inne
- Dla przyszłej mamy
- Do szpitala (lista zawiera te rzeczy, które powinno się ze sobą zabrać, część oczywiście się pokrywa z poprzednimi rzeczami z innych kategorii)

Dokument zamieściłam na gmailu pod tym linkiem:
https://docs.google.com/leaf?id=0Bx1vczzUdDXVNWUwMGNiMjEtNGZkNy00MTI2LWE3ZGQtNDY1NDQ0MmY2M2Zh&hl=en&authkey=CK_0iY4G
Możecie ściągnąć sobie plik, wpisywać co już macie, gdzie kupiłyście, za ile, itp. Potem może to służyć jako ściągawka na przyszłą ciążę i dla innych mamusiek 🙂 No i taka kontrola wydatków i rzeczy dla nas samych, żebyśmy też nagle nie miały 20 kaftaników w jednym rozmiarze 😉
Można też wydrukować - szerokość ustawiona na dłuższy bok A4, ale stron będzie aż 9. I trzeba pamiętać, żeby przed wydrukiem rozwinąć wszystkie kategorie.
Mam nadzieję, że Wam się przyda 🙂

WOW!!! REWELACJA. alez musialas sie napracowac! Oklaski dla Ciebie!!! mnie sie to napewno przyda - juz zapisuje sobie na moim pulpicie. Jak tylko dotrze pierwsza paczka z allegro bede mogla uzupelniac: 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam majoweczki. Ja już też mam cześć wyprawki dla malucha. Cześć ciuszkow a mam jeszcze dostać, łożeczko, kolderke, pościele i parę innych. Z mężem również czekamy teraz na przypływ gotówki i wybieramy się po wózek a potem już po resztę rzeczy żeby mieć wszystko z głowy :-) ach nie mogę się już doczekać... Pozdrawiam.

Ciezarnabebe zdrowka życzę. U mnie już lepiej od wczoraj nawet zjeść trochę mogłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, szybki upgrade tabelki:
https://docs.google.com/leaf?id=0Bx1vczzUdDXVNDM0ZDM3ODktZTkzZC00Nzg3LWI0MGMtMmI2MzdhMWFjYTk2&hl=en&authkey=CILR8IoG
Nowy link niestety, wersja pliku v1 😉 Zablokowałam dla wygody górny panel, dodałam sumy kosztów w kategoriach i koszt całkowity na samym dole. Więcej zmian na chwilę obecną nie przewiduję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):

WOW!!! REWELACJA. alez musialas sie napracowac! Oklaski dla Ciebie!!! mnie sie to napewno przyda - juz zapisuje sobie na moim pulpicie. Jak tylko dotrze pierwsza paczka z allegro bede mogla uzupelniac: 🙂 🙂 🙂


Dziękuję fijolek! 🙂 😘
Ściągnij sobie nowszą wersję. Ja przed chwilą zaczęłam sobie wypełniać, no i wyszło kilka niedociągnięć, więc poprawiłam i jest już nowy plik:
https://docs.google.com/leaf?id=0Bx1vczzUdDXVNDM0ZDM3ODktZTkzZC00Nzg3LWI0MGMtMmI2MzdhMWFjYTk2&hl=en&authkey=CILR8IoG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anonimosia napisał(a):
fijolek napisał(a):

WOW!!! REWELACJA. alez musialas sie napracowac! Oklaski dla Ciebie!!! mnie sie to napewno przyda - juz zapisuje sobie na moim pulpicie. Jak tylko dotrze pierwsza paczka z allegro bede mogla uzupelniac: 🙂 🙂 🙂


Dziękuję fijolek! 🙂 😘
Ściągnij sobie nowszą wersję. Ja przed chwilą zaczęłam sobie wypełniać, no i wyszło kilka niedociągnięć, więc poprawiłam i jest już nowy plik:
https://docs.google.com/leaf?id=0Bx1vczzUdDXVNDM0ZDM3ODktZTkzZC00Nzg3LWI0MGMtMmI2MzdhMWFjYTk2&hl=en&authkey=CILR8IoG


juz sciagniete i zapisane. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie.. dzis znowy zabiegana niedawno wróciłam do domciu .. ehh biegałam po galerii , ciekawa byłam czy ceny wzrosly no i znów sie skusiłam na kilka słodkich rzeczy dla małej 🙂 nie koniecznie bodziki .. oj bede ja stroic 🙂 🙂 no i musze wam powiedziec ze w 5 10 15 niby przeceny a jak patrzyłam na ceny rzeczy ktore kpiłam taniej to nie sa przecenione.. ciekawe od kiedy to wszedzie wejdzie(wzrost vatu) , a po galeri do rodziców na pogaduchy i tak dzien zleciał 🙂 🙂 ehhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolku ogladam wlasnie 7 ciaz na tvn style calkiem calkiem 🙂
Anonimosia kawal dobrej roboty 🙂
Aneczka witamy, myslalam wlasnie dzisiaj gdzie sie podziewasz.
Powoli szykuje sie do spania a od jutra orientacja po sklepach 🙂 juz sie doczekac nie moge!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...