Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam brzuszeczki. U mnie dziś tragedia. Znowu kaszel, wymioty i gorączka w dodatku często kręci mi się w głowie... To jakieś fatum. Mam 39 tydzień i niewiem co robić. Bo zaczęły mi się skorcze ale jakieś takie nieregularne... Jej ja chce urodzić co się bym mogła wkońcu porządnie wyleczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 😁

ja dzisiaj miałam wizytę u pani dr i się dowiedziałam że wszystko jest OK i ze mną i z bejbiakiem 😁 🙂
mam juz małe rozwarcie czop praktycznie odszedł i pani dr stwierdziła że za max 2 tygodnie powinnam urodzić 🤪 🤪 🤪
Po za tym wyniki badań mam OK zmieniłam tab jakiś czas temu na CENTRUM materna i pomogło 😉
także polecam to są witaminki.

Pozdrawiam 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamusia20 napisał(a):
Witam brzuszeczki. U mnie dziś tragedia. Znowu kaszel, wymioty i gorączka w dodatku często kręci mi się w głowie... To jakieś fatum. Mam 39 tydzień i niewiem co robić. Bo zaczęły mi się skorcze ale jakieś takie nieregularne... Jej ja chce urodzić co się bym mogła wkońcu porządnie wyleczyć.


ojoj gorączka?? paracetamol moze wez, bezpieczny jest w ciazy.. no a co do skurczy nieregularnych to one chyba cwicza nasza cierpliwosc... ehhh mi chwilami to az sie na zegarek nie chce patrzec.. czekam na te ... podobno porzadne 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
MAnki ale juz brzucholek masz.. 😁 a to poprzednie zdjecie z bratem tez fajne było 😁 😘


☺️ ☺️ ☺️
Na zdjęciu wydaje się być miejszy niż w rzeczywistości...taki ogromny jest heh


ale w srodeczku super chłopak siedzi 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamusia20 napisał(a):
Aneczko gorączka spadła do 37.5. A skorcze są czasem tak bolesne że krzycze tylko czekam aż będą regularne 🙂 boję się że w razie jak się zacznie poród to żeby się nie czepiali że chora i inne pacjentki pozarazam. :-/ no niby nie powinni....


Będzie dobrze 🙂 głowa do góry przecież to nie Twoja wina że jesteś podziebiona 🤨
Nikt nie powinnien mieć do Ciebie o to pretensji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamusia20 napisał(a):
Aneczko gorączka spadła do 37.5. A skorcze są czasem tak bolesne że krzycze tylko czekam aż będą regularne 🙂 boję się że w razie jak się zacznie poród to żeby się nie czepiali że chora i inne pacjentki pozarazam. :-/ no niby nie powinni....


no to życze Ci zebys juz miała je regularne 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hussi cieszymy się razem z Tobą. 🙂
a ja wam kochane dziękuję zawsze można na was liczyć.

Zazdroszczę tym które mogą urządzić fasoli osobny pokoik. My niestety nie mamy takiej możliwości i mała będzie miała swój kącik w naszym pokoju 🙂 przynajmniej nie będę musiała daleko biegać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pozazdrościć Hussi ale nie tych boleści tylko tego że już ze swoim synkiem jest...
Mamusia a może powinns pojechac do lekarza albo szpitala?
Aneczko masz rację...w środku super chłopak siedzi 😁A właśnie teraz tak sie kręci,wierci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze już sama nie wiem. Koleżanka z pracy mojego Mariusza mówiła mu że jej znajoma w 39 tygodniu miała wymioty biegunkę i gorączkę pojechała do szpitala i się okazało że dziecko nie żyje bo wody były zielone, ale ja niunie cały czas czuje. I nie mam biegunki a wymioty spowodowane kaszlem. Jak skorcze się nasila to pojadę bo są już troszkę mocniejsze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamusia20 napisał(a):
Kurcze już sama nie wiem. Koleżanka z pracy mojego Mariusza mówiła mu że jej znajoma w 39 tygodniu miała wymioty biegunkę i gorączkę pojechała do szpitala i się okazało że dziecko nie żyje bo wody były zielone, ale ja niunie cały czas czuje. I nie mam biegunki a wymioty spowodowane kaszlem. Jak skorcze się nasila to pojadę bo są już troszkę mocniejsze...


Nie słuchaj kochana takich strasznych opowieści bo to może tylko zaszkodzic bo nerwy swoje robia...może zadzwon do lekarza i spytaj co robic...niewiem co Ci doradzic...ale szkodA zebys tak sie meczyla.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamusia20 napisał(a):
Kurcze już sama nie wiem. Koleżanka z pracy mojego Mariusza mówiła mu że jej znajoma w 39 tygodniu miała wymioty biegunkę i gorączkę pojechała do szpitala i się okazało że dziecko nie żyje bo wody były zielone, ale ja niunie cały czas czuje. I nie mam biegunki a wymioty spowodowane kaszlem. Jak skorcze się nasila to pojadę bo są już troszkę mocniejsze...


proponuje sie zastanowić dwa razy zanim cos napiszesz bo tylko denerwujesz i martwisz dziewczyne ZUPEŁNIE niepotrzebnie !!!!!!!! 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joasia, Marinka – naklejki super! 🙂
Aneczka – a zamówiłaś tylko te dwa czy razem z tym misiem? Martynka i Hania będą patrzyły na to samo 😉 no i koniecznie zdjęcie z firanką wrzuć :P (bo ja to strasznie nie lubię firanek... po prostu nie umiem chyba ich wybierać i jestem bardzo ciekawa jak będziecie u siebie wieszać. Np. u Kasi Gwiazdki mi się podobały, bo takie delikatne białe powiesiła...)
Manki – śliczny jest ten kolorek na ścianie, ja tylko dodałabym jakiś ładny dywanik :> 🙂
Mamusia20 – kuruj się kochana i nie myśl o takich strasznych rzeczach. Najlepiej od razu do lekarza i lepiej, żebys antybiotyk dostała ale zdrową dupkę miała :*
Kasidelko – no 2 tyg… ale może wcześniej; ) wiec czekamy :P może już na zajączka...? 🙂 :*

No i co z KasiąGwiazdką i Justiną??!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...