Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
joma napisał(a):
Witajcie 🙂

My już po USG 🙂
Cudowne przeżycie 🙂
Maluszek zdrowiutki 🙂
Waży sobie 400g 🙂
No i chłopak potwierdzony 🙂
Termin porodu dokładnie taki sam jak z OM - 25.05 🙂


Cudownie było zobaczyć jego buźkę :blush
Nie mogę teraz oderwać od niego wzroku 😉
Z badania jesteśmy bardzo zadowoleni - wszystko dokładnie i profesjonalnie 🙂
A w piątek kolejna wizyta - tym razem u lekarza prowadzącego.

Uffff 🙂


super, gratulacje!!! 🙂 to tez spory mezczyzna z niego!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
monalissa napisał(a):
hej fajnie że nie tylko ja czuje się jak napompowany do granic wytrzymałości balon 😁
czasami to nawet siedziec nie moge bo mi nie wygodnie i tylko chodzenie pomaga a skóra na brzuchu taka napięta
aaaaaaaaa przypomniało mi się a w sylwestra siedzieliśmy u siostry w niewielkim gronie ale tak się najadłam że ziewać nie mogłam bo w brzuchu nie było miejsca na powietrze i aż bolało no mówie wam sama z siebie się smiałam 🙃


ojj to widze, ze sporo z Nas ma ten sam problem!
ja tez czasem czuje sie jak balon. ktory mialby zaraz peknac! 🙃
a w sumie nie jem duzo! moze czesciej, ale male porcje jak dla ptaszka 😜
najgorzej u mnie jak bol zlapie w nocy, to az przekrecic sie nie mozna 😮 tez tak macie???


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joma, super, że OK 🙂 Bardzo się cieszę 🙂 No i kolejny chłopak na naszej majóweczkowej liście 🙂

Hussi, też mam napiętą skórę brzucha, czasem do granic możliwości, jakby balonik zaraz miał pęknąć 🤢 A niewiele przytyłam, więc to raczej nie ma znaczenia.

Bardziej mnie martwią wydarzenia dzisiejszego dnia - dwa razy miałam zawroty głowy, jakbym miała zemdleć, połączone z uczuciem gorącą i tym, że cała zrobiłam się czerwona na twarzy. Oba wydarzenia w pracy, nic stresującego się nie działo, tak nagle mnie złapało. Mam nadzieję, że już się to nie powtórzy 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
monalissa napisał(a):
hej fajnie że nie tylko ja czuje się jak napompowany do granic wytrzymałości balon 😁
czasami to nawet siedziec nie moge bo mi nie wygodnie i tylko chodzenie pomaga a skóra na brzuchu taka napięta
aaaaaaaaa przypomniało mi się a w sylwestra siedzieliśmy u siostry w niewielkim gronie ale tak się najadłam że ziewać nie mogłam bo w brzuchu nie było miejsca na powietrze i aż bolało no mówie wam sama z siebie się smiałam 🙃


ojj to widze, ze sporo z Nas ma ten sam problem!
ja tez czasem czuje sie jak balon. ktory mialby zaraz peknac! 🙃
a w sumie nie jem duzo! moze czesciej, ale male porcje jak dla ptaszka 😜
najgorzej u mnie jak bol zlapie w nocy, to az przekrecic sie nie mozna 😮 tez tak macie???

tak to moze az nie, Ale mam czasami takie uczucie ciagniecia ze najchetniej cala oliwke na siebie wylala i masowa.. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anonimosia napisał(a):
Joma, super, że OK 🙂 Bardzo się cieszę 🙂 No i kolejny chłopak na naszej majóweczkowej liście 🙂

Hussi, też mam napiętą skórę brzucha, czasem do granic możliwości, jakby balonik zaraz miał pęknąć 🤢 A niewiele przytyłam, więc to raczej nie ma znaczenia.

Bardziej mnie martwią wydarzenia dzisiejszego dnia - dwa razy miałam zawroty głowy, jakbym miała zemdleć, połączone z uczuciem gorącą i tym, że cała zrobiłam się czerwona na twarzy. Oba wydarzenia w pracy, nic stresującego się nie działo, tak nagle mnie złapało. Mam nadzieję, że już się to nie powtórzy 🤨


Anonimosia uwazaj na siebie!!!
jesli bedzie sie tak dziac dalej, to zostan w domku i wypocznij!
moze nawet pare dzionkow, a dobrze wplynie na lepsze samopoczucie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anonimosia napisał(a):

Bardziej mnie martwią wydarzenia dzisiejszego dnia - dwa razy miałam zawroty głowy, jakbym miała zemdleć, połączone z uczuciem gorącą i tym, że cała zrobiłam się czerwona na twarzy. Oba wydarzenia w pracy, nic stresującego się nie działo, tak nagle mnie złapało. Mam nadzieję, że już się to nie powtórzy 🤨

ja w piatek mialam dosc wysokie cisnienie wiec staralam sie w weekend w miare odpoczywac. Pogoda niestety nas teraz nie rozpieszcza i lekarz mowil ze zawroty glowa moga sie zdarzyc.. najlepiej lezec z nozkami lekko uniesionymi i przeczekac.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
Anonimosia napisał(a):


Bardziej mnie martwią wydarzenia dzisiejszego dnia - dwa razy miałam zawroty głowy, jakbym miała zemdleć, połączone z uczuciem gorącą i tym, że cała zrobiłam się czerwona na twarzy. Oba wydarzenia w pracy, nic stresującego się nie działo, tak nagle mnie złapało. Mam nadzieję, że już się to nie powtórzy 🤨


Anonimosia uwazaj na siebie!!!
jesli bedzie sie tak dziac dalej, to zostan w domku i wypocznij!
moze nawet pare dzionkow, a dobrze wplynie na lepsze samopoczucie!


Kiedy nie czuję i nie czułam się dzisiaj zmęczona, dopiero początek tygodnia 🤨
Dobrze, że już w piątek mam wizytę. No, ale jakby (odpukać) się powtórzyło, to chyba będę dzwonić do mojego doktorka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
ja za to cierpie jeszcze na jakas cholerna zgage od kilku dni.. i mam obolale lydki.. ehh 🤨


aaaaaa zgaga! u mnie tez masakra! wczoraj to tak palilo, nie wiedzialam co juz robic!
dostalam w saszetkach do picia od Dr Maaloxan, czyli pewnie jak w Polsce Maalox na zgage, czy jak to tam sie nazywa, bo nie radze juz sobie! nic nie pomaga, nawet mleko- jak radza, zeby pic jak ma sie zgage, nic!
ale cieszmy sie fijolek, bo maluszkom wloski podobno rosna, jak ma sie zgage! 🙃
takze beda niezle owlosione Nasze Maluszki! 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Anonimosia napisał(a):

Bardziej mnie martwią wydarzenia dzisiejszego dnia - dwa razy miałam zawroty głowy, jakbym miała zemdleć, połączone z uczuciem gorącą i tym, że cała zrobiłam się czerwona na twarzy. Oba wydarzenia w pracy, nic stresującego się nie działo, tak nagle mnie złapało. Mam nadzieję, że już się to nie powtórzy 🤨

ja w piatek mialam dosc wysokie cisnienie wiec staralam sie w weekend w miare odpoczywac. Pogoda niestety nas teraz nie rozpieszcza i lekarz mowil ze zawroty glowa moga sie zdarzyc.. najlepiej lezec z nozkami lekko uniesionymi i przeczekac.. 🙂


Fijolek, no chyba się zaopatrzę w ciśnieniomierz. I wręcz będę go nosić w torebce 😁
Zawroty głowy - wiem, mogą się zdarzyć. Gorzej z tym gorącem na twarzy, podobno byłam jak burak czerwona. Ja miałam wrażenie, że się palę od środka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anonimosia a jak tam Twoja morfologia?
Może to anemia?

Brzuszki przedstawiam Wam Lokatora mojego Brzuszka 😉

[URL=http://img191.imageshack.us/i/obraz137kopia.jpg/][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/9852/obraz137kopia.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Anonimosia napisał(a):

Bardziej mnie martwią wydarzenia dzisiejszego dnia - dwa razy miałam zawroty głowy, jakbym miała zemdleć, połączone z uczuciem gorącą i tym, że cała zrobiłam się czerwona na twarzy. Oba wydarzenia w pracy, nic stresującego się nie działo, tak nagle mnie złapało. Mam nadzieję, że już się to nie powtórzy 🤨

ja w piatek mialam dosc wysokie cisnienie wiec staralam sie w weekend w miare odpoczywac. Pogoda niestety nas teraz nie rozpieszcza i lekarz mowil ze zawroty glowa moga sie zdarzyc.. najlepiej lezec z nozkami lekko uniesionymi i przeczekac.. 🙂


byc moze, ze to wplyw pogody 🤢
Tak jak mowisz fijolku, wypoczynek z nozkami w gorze dobrze zrobi! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Anonimosia a jak tam Twoja morfologia?
Może to anemia?

Brzuszki przedstawiam Wam Lokatora mojego Brzuszka 😉

[URL=http://img191.imageshack.us/i/obraz137kopia.jpg/][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/9852/obraz137kopia.jpg[/IMG][/URL]



Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


wow, slodziak! 🙂
czy to bylo zdjecie w 2d czy w 3d ?
mozna patrzec bez konca! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Anonimosia a jak tam Twoja morfologia?
Może to anemia?

Morfologia wzorcowa - dziś odebrałam wyniki z badań pobranych w środę.


Brzuszki przedstawiam Wam Lokatora mojego Brzuszka 😉

[URL=http://img191.imageshack.us/i/obraz137kopia.jpg/][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/9852/obraz137kopia.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


Joma,
niezła fotka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joma super cudne zdjatko, mam podobne i mozna w nie patrzec bez konca 🙂
Anonimosia odpoczywaj jak najwiecej to teraz najwazniejsze,przyznam ze dzis mialam cos podobnego taka fale goraca, na szczescie pojawila sie w domu wiec od razu sie polozylam i po chwili przeszlo.
Widze ze wiele z was podziela moj problem "balonika w brzuszku" az mi lepiej ze sama z tym nie jestem, za to spiaca juz jak nie wiem, moja druga polowka to juz dawno przysypia ale co sie dziwic jak o 5.30 do pracy wstaje 🙂.powoli sie zegnam brzuszki.buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Faktycznie można patrzeć na te zdjęcia. chyba aż się skuszę na to usg 3d/4d. moje zwykłe było kiepskie - i pani dr wydrukowała zdjecia najmnej ciekawe tzn np. kość udową, przekrój głowy. dla lekarza to może najważniejsze ale dla nas średnio. nawet nam nie podała ile ma dzidziuś cm, a jak zapytałam to podała wagę. jeśli jutro nie dostane skierowania na usg refundowane to na pewno pójdę na wymiarowe - bo muszę sprawdzać poziom wód płodowych. jutro tez będzie wiadomo jak tam wyniki z krwi i moczu. dobrej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
fijolek napisał(a):
Anonimosia napisał(a):

Bardziej mnie martwią wydarzenia dzisiejszego dnia - dwa razy miałam zawroty głowy, jakbym miała zemdleć, połączone z uczuciem gorącą i tym, że cała zrobiłam się czerwona na twarzy. Oba wydarzenia w pracy, nic stresującego się nie działo, tak nagle mnie złapało. Mam nadzieję, że już się to nie powtórzy 🤨

ja w piatek mialam dosc wysokie cisnienie wiec staralam sie w weekend w miare odpoczywac. Pogoda niestety nas teraz nie rozpieszcza i lekarz mowil ze zawroty glowa moga sie zdarzyc.. najlepiej lezec z nozkami lekko uniesionymi i przeczekac.. 🙂


byc moze, ze to wplyw pogody 🤢
Tak jak mowisz fijolku, wypoczynek z nozkami w gorze dobrze zrobi! 😉

jestem wrecz pewna ze to wplyw pogody. Zobacz co sie dzieje za oknem, jakie roznice temperatur! Zdrowy czlowiek zapewne bedzie to doczuwal, a musimy pamietac ze mimo ze jestesmy zdrowe, ciaza dla organizmu to olbrzymie wyzwanie i obciazenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...