Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A ja jeszcze nie wybralam szpitala, mialam jechac na rekonesans do dwoch, ale chyba opinie znajomych beda musialy wystarczyc. Chce tez sie zapisac na szkole rodzenia do tego szpitala, wiec nawet to i lepiej bedzie. Zobaczymy tylko, czy bede mogla chodzic na ta szkole rodzenia.. Na pewno bede musiala sama, maz moze bedzie dojezdzal spozniony 1-1,5h. Ehhh 😞
A we wtorek na konsultacji bylam w innym szpitalu, bo bylo blizej pracy, i moze to byl blad, moze nalezalo od razu jechac do tego "docelowego". Jejku, jak takie rzeczy potrafia wszystko skomplikowac 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
manki napisał(a):
Adka dziękuję 😉Buziaki dla Twojej Juleczki 😘 😘 😘

A co do ubrania Synka to też nad tym myslałam,ale poki co niewiadomo jaka będzie pogoda ale pewnie zrobie tak jak pisala Ewelka,ubierzemy go odpowiednio do pogody i do fotelika,potem kocykiem sie go okryje i bedzie dobrze.A jaka macie odleglosc ze szpitala w ktorym bedziecie rodzic do domu?Ja cos ok 30 km 😞a po cc to podobno dużo gorzej niz po porodzie silami natury 🤢

ja mam jakies 5km.. ostatnio jak tam lezalam moi tesciowie przychodzili na pieszo do mnie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej hej...wszystkim mamusiom!U nas potworna gololedz 😲 Szczegolnie niebezpiecznie dla kobiet w ciazy.Moj mezulek wraca dzisiaj po operacji stopy ze szpitala 🙂 Niestety gwarancja chodzenia o kulach z mc.Ale do mojego porodu powinno byc jemu lepiej 🙂
Ostatnio strasznie mnie stopy bola.Nigdzie nie moge ustac,bo nie tylko zwiekszajaca sie waga,ale i zyly naciskaja..nieprzyjemne uczucie.Jutro wizytka u pana ginekologa..juz sie nie moge doczekac..Niestety brzusio rosnie i tych intymnych spraw nie widac 😞 Jak dajecie wy sobie z tym rade? Moze znacie jakies specjalne kremy depilacyjne dla kobiet w ciazy 🙂 ?
Pozdrowionka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
adka101 napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
Anonimosia to jestesmy w tym samym wieku 😁


A takie laseczki ja bym Wam 18-ście dała 🙂


Adka, i kto to mowi? 😁 Ja bym Ci nie dala wiecej niz 30! 🙂 I baaardzo bym chciala za 10 lat miec taka figure jak Ty masz! 🙂
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
manki napisał(a):
Adka dziękuję 😉Buziaki dla Twojej Juleczki 😘 😘 😘

A co do ubrania Synka to też nad tym myslałam,ale poki co niewiadomo jaka będzie pogoda ale pewnie zrobie tak jak pisala Ewelka,ubierzemy go odpowiednio do pogody i do fotelika,potem kocykiem sie go okryje i bedzie dobrze.A jaka macie odleglosc ze szpitala w ktorym bedziecie rodzic do domu?Ja cos ok 30 km 😞a po cc to podobno dużo gorzej niz po porodzie silami natury 🤢

ja mam jakies 5km.. ostatnio jak tam lezalam moi tesciowie przychodzili na pieszo do mnie..


Fijolek, my tez mamy blisko. Do dwoch szpitali spokojnie na piechote mozna sie przejsc - z tego jeden mam na oku jako potencjalny do porodu. W tym drugim lezala moja kolezanka na patologii ciazy i w 20 minut na piechote u niej bylam 🙂 Hmm, to chyba z 2-3 km sa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justina1975 napisał(a):
Hej hej hej...wszystkim mamusiom!U nas potworna gololedz 😲 Szczegolnie niebezpiecznie dla kobiet w ciazy.Moj mezulek wraca dzisiaj po operacji stopy ze szpitala 🙂 Niestety gwarancja chodzenia o kulach z mc.Ale do mojego porodu powinno byc jemu lepiej 🙂
Ostatnio strasznie mnie stopy bola.Nigdzie nie moge ustac,bo nie tylko zwiekszajaca sie waga,ale i zyly naciskaja..nieprzyjemne uczucie.Jutro wizytka u pana ginekologa..juz sie nie moge doczekac..Niestety brzusio rosnie i tych intymnych spraw nie widac 😞 Jak dajecie wy sobie z tym rade? Moze znacie jakies specjalne kremy depilacyjne dla kobiet w ciazy 🙂 ?
Pozdrowionka.
ja sie na slepo golilam wczoraj rano przed badaniem 😉komedia..ciezko ja cholera..chyba meza poprosze nastepnym razemm hahaha a co do kremow to moze ktos cos poleci??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
justina1975 napisał(a):
Hej hej hej...wszystkim mamusiom!U nas potworna gololedz 😲 Szczegolnie niebezpiecznie dla kobiet w ciazy.Moj mezulek wraca dzisiaj po operacji stopy ze szpitala 🙂 Niestety gwarancja chodzenia o kulach z mc.Ale do mojego porodu powinno byc jemu lepiej 🙂
Ostatnio strasznie mnie stopy bola.Nigdzie nie moge ustac,bo nie tylko zwiekszajaca sie waga,ale i zyly naciskaja..nieprzyjemne uczucie.Jutro wizytka u pana ginekologa..juz sie nie moge doczekac..Niestety brzusio rosnie i tych intymnych spraw nie widac 😞 Jak dajecie wy sobie z tym rade? Moze znacie jakies specjalne kremy depilacyjne dla kobiet w ciazy 🙂 ?
Pozdrowionka.
ja sie na slepo golilam wczoraj rano przed badaniem 😉komedia..ciezko ja cholera..chyba meza poprosze nastepnym razemm hahaha a co do kremow to moze ktos cos poleci??


Nio mnie jutro czeka ta gimnastyka . 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
justina1975 napisał(a):
Hej hej hej...wszystkim mamusiom!U nas potworna gololedz 😲 Szczegolnie niebezpiecznie dla kobiet w ciazy.Moj mezulek wraca dzisiaj po operacji stopy ze szpitala 🙂 Niestety gwarancja chodzenia o kulach z mc.Ale do mojego porodu powinno byc jemu lepiej 🙂
Ostatnio strasznie mnie stopy bola.Nigdzie nie moge ustac,bo nie tylko zwiekszajaca sie waga,ale i zyly naciskaja..nieprzyjemne uczucie.Jutro wizytka u pana ginekologa..juz sie nie moge doczekac..Niestety brzusio rosnie i tych intymnych spraw nie widac 😞 Jak dajecie wy sobie z tym rade? Moze znacie jakies specjalne kremy depilacyjne dla kobiet w ciazy 🙂 ?
Pozdrowionka.
ja sie na slepo golilam wczoraj rano przed badaniem 😉komedia..ciezko ja cholera..chyba meza poprosze nastepnym razemm hahaha a co do kremow to moze ktos cos poleci??


Hmm... trzeba przyznać przydało by się doprowadzić tę część ciała do porządku 😜 ja używam tylko i wyłącznie veet, inne mnie uczulają 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i wróciłam znów na chwile 😜 co do naszych intymnych czesci ciala to ja wczoraj miałam ubaw przed wizytą goliłam się na ślepo i zapomniałam żeby mąż sprawdził czy dobrze 😜 najwyzej lekarz sie usmiał ze moze byłam w połowie ale chyba nie bo nie bylo nic po nim widac hehe
A co do szpitala to niestety ja wyboru nie amm w moim miescie jest 1 wiec chyba w nim bede rodzic mogła bym jechac do innego ale to 30km lub 100km wiec chyba zrezygnuje z innego a podobno u nas nie jest zle zwłaszcza ze porod rodzinny no i moim lekarzem do ktorego prywatnie chodze w ciazy jest ordynator ginekologii wiec jestem dobrej mysli 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joasia1988 napisał(a):
ewelka_17 napisał(a):
A czy któraś z was ma juz wozek kupiony dla dzidzi?


ja kupiłam ostatnio wózeczek 2-funkcyjny, a dokładniej odkupiłam od pewnej dziewczyny; gondola i spacerówka, gdzieś tam kiedyś na forum zdjęcie wrzucałam 🙂

a mozesz fotke jeszcze raz wstawic
a kolor troche wyblaknal czy nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelka_17 napisał(a):
Joasia1988 napisał(a):
ewelka_17 napisał(a):
A czy któraś z was ma juz wozek kupiony dla dzidzi?


ja kupiłam ostatnio wózeczek 2-funkcyjny, a dokładniej odkupiłam od pewnej dziewczyny; gondola i spacerówka, gdzieś tam kiedyś na forum zdjęcie wrzucałam 🙂

a mozesz fotke jeszcze raz wstawic
a kolor troche wyblaknal czy nie?


proszę bardzo 🙂
[IMG]http://img813.imageshack.us/img813/3443/dscn2387.jpg[/IMG]
By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL]
Z tego co mówiła ta dziewczyna to wózek kupiła kilka lat temu, ale powiem ci szczerze, że kolory są na prawdę ładne, wystarczy troszeczkę odświeżyć materiał tj. nosidło, torbę na przybory itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joasia1988 napisał(a):
ewelka_17 napisał(a):
Joasia1988 napisał(a):
ewelka_17 napisał(a):
A czy któraś z was ma juz wozek kupiony dla dzidzi?


ja kupiłam ostatnio wózeczek 2-funkcyjny, a dokładniej odkupiłam od pewnej dziewczyny; gondola i spacerówka, gdzieś tam kiedyś na forum zdjęcie wrzucałam 🙂

a mozesz fotke jeszcze raz wstawic
a kolor troche wyblaknal czy nie?


proszę bardzo 🙂
[IMG]http://img813.imageshack.us/img813/3443/dscn2387.jpg[/IMG]
Z tego co mówiła ta dziewczyna to wózek kupiła kilka lat temu, ale powiem ci szczerze, że kolory są na prawdę ładne, wystarczy troszeczkę odświeżyć materiał tj. nosidło, torbę na przybory itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joasia1988 napisał(a):
wybaczcie mi dziewuszki 🙂, coś źle nacisnęłam i się post 2razy wrzucił 🙂
Joasia bardzo ladny wozek..kolorki super i taki wygodny dla dziecka...spacerowka lezaca..super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
beata2186 napisał(a):
Jak się pojawi Jamargaretka to kochana dziekuje za miłe słowa co do imienia 🙂 🙂 poprawiłas mi humor bo to co wczesniej uslyszałam troche mnie wybiło z równowagi 😘


tzn co uslyszalas ???


A takie tam pierdoły ktos strasznie zaczal mi obrzydzac to imie i troszke mnie to zdolowalo ale potem kilka madrych slow sie przydalo i nie slucham juz nikogo mi tez sie jakies tam imiona nie podobaja ale nie komentuje tego.....eh...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja ostatnio probowalam golic przy pomocy lustereczka 🤪 ,pomocne to,ale boje sie troche skaleczyc...i wole w tym wypadku kremy depilacyjne 🙂 Moze jutro ginekologa spytam,to mi cos poradzi,bo nie mam zamiaru lasku hodowac 😁 A tak co do szpitala, w ktorym bede rodzic,to mamy naprawde super..niecale 5 minut od domku!yupiiii! Szpital bardzo szanowany i mnostwo dobrych opinii o nim slyszalam.My bylismy z 2 mce temu na spotkaniu informacyjnym i jestesmy pozytwnie zaskoczeni.A gimnastyke przedporodowa itd...dopiero bedziemy zalatwiac.Moze pojde tez pare razy na aqua fittness dla ciezarnych,ale przedtem musze ginekologa popytac,czy moge,czy nie istnieje jakies "ryzyko wolne"..to chyba ma cos wspolnego z bakteriami,a w basenach roznie bywa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...