Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
justiks23 napisał(a):
beata2186 napisał(a):
Jak się pojawi Jamargaretka to kochana dziekuje za miłe słowa co do imienia 🙂 🙂 poprawiłas mi humor bo to co wczesniej uslyszałam troche mnie wybiło z równowagi 😘


tzn co uslyszalas ???


A takie tam pierdoły ktos strasznie zaczal mi obrzydzac to imie i troszke mnie to zdolowalo ale potem kilka madrych slow sie przydalo i nie slucham juz nikogo mi tez sie jakies tam imiona nie podobaja ale nie komentuje tego.....eh...


kochana ludzie zawsze gadali i beda wiec spokojnie jesli wam sie podoba to najwazniejsze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
Joasia1988 napisał(a):
wybaczcie mi dziewuszki 🙂, coś źle nacisnęłam i się post 2razy wrzucił 🙂
Joasia bardzo ladny wozek..kolorki super i taki wygodny dla dziecka...spacerowka lezaca..super 🙂


Dziękuje dziewczynki. Jest wygodny, owszem 🙂. Wystarczy podnieść oparcie i zdjąć blokadę żeby dziecko mogło nóżki opuścić i spaceróweczka jest elegancka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
justiks23 napisał(a):
beata2186 napisał(a):
Jak się pojawi Jamargaretka to kochana dziekuje za miłe słowa co do imienia 🙂 🙂 poprawiłas mi humor bo to co wczesniej uslyszałam troche mnie wybiło z równowagi 😘


tzn co uslyszalas ???


A takie tam pierdoły ktos strasznie zaczal mi obrzydzac to imie i troszke mnie to zdolowalo ale potem kilka madrych slow sie przydalo i nie slucham juz nikogo mi tez sie jakies tam imiona nie podobaja ale nie komentuje tego.....eh...


Kochana nie przejmuj sie każdy ma prawo dac na imie tak jak mu sie podoba .Głowa do góry.
A Nikoś to bardzo fajne imię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
No racja dziewczynki ale wiece jak to jest jak ktoś uzłyszy o kreci nosem to potem zaczyna sie myslenie czy napewno to imie jest ladne czy ktos kiedys nie bedzie synkowi robil przykrosci ze takie imie ma....a mi sie bardzo podoba Nikuś, Niko 😘


Kochana mi meza siostra powiedziala zebym nie krzywdzila tak dziecka dajac mu takie imie myslalam ze ja zastrzele co ja to obchodzi buuuuuuuuuu masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
No racja dziewczynki ale wiece jak to jest jak ktoś uzłyszy o kreci nosem to potem zaczyna sie myslenie czy napewno to imie jest ladne czy ktos kiedys nie bedzie synkowi robil przykrosci ze takie imie ma....a mi sie bardzo podoba Nikuś, Niko 😘


Kochana mój synek ma na imie JONASZ słyszałam tyle komentarzy na temat jego imienia zanim sie urodził że szok ,nawet słyszałam ze moze tak być że dzieci bedą go od żydków wyzywać ale nie poddaliśmy sie gadaniom i synek jest Jonaszek a dzieci wołaja na niego Jonek. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justina1975 napisał(a):
Beatko,ja uwazam,ze to bardzo ladne ime,takie inne.Za duzo Krzysiow,Tomkow na tym swiecie.A te takie malo co spotykane,super wybor! 🙂
a ja kocham polskie piekne imiona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To jest kwestia gustu i kazdy trzeba uszanowac.A w ogole,fajnie,ze tyle imion na swiecie! Przynajmniej wybor jest! I kazde imie,niewazne czy polskie czy internationalne jest na swoj sposob ladne! 🙂 My tez sie jeszcze glowimy nad imieniem,ale damy rade 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny padam, jednak to już zdecydowanie nie ta kondycja 😞 Posprzątanie domku zajęło mi dwa razy więcej czasu niż zwykle, do tego tak się nagimnastykowałam w łazience, że teraz aż mi gorąco i maleństwo kopie mnie jak szalone ;0 Teraz w ramach odpoczynku klikam do was a mój mąż odkurza mieszkanie bo po 1wsze ja tego bardzo nie lubię a po drugie ciężko mi odkurzać, zawsze się przy tym umorduję. Dla mnie zostanie jeszcze mycie podłóg, które lubię bardzo a później jeszcze obiadek i zakupy. Wieczorem zacznę gotować, żeby jutro mieć mniej pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
Dziewczyny padam, jednak to już zdecydowanie nie ta kondycja 😞 Posprzątanie domku zajęło mi dwa razy więcej czasu niż zwykle, do tego tak się nagimnastykowałam w łazience, że teraz aż mi gorąco i maleństwo kopie mnie jak szalone ;0 Teraz w ramach odpoczynku klikam do was a mój mąż odkurza mieszkanie bo po 1wsze ja tego bardzo nie lubię a po drugie ciężko mi odkurzać, zawsze się przy tym umorduję. Dla mnie zostanie jeszcze mycie podłóg, które lubię bardzo a później jeszcze obiadek i zakupy. Wieczorem zacznę gotować, żeby jutro mieć mniej pracy.


Kochana ty nie za bardzo sie forsujesz jeszcze podlogi chcesz myć, mam nadzieje ze robisz wszystko powoli i bez wysilku bo nic na sile, mi to az ciarki chodza jak czytam ile sprzatacie ja delikatnie ostroznie w miare mozliwosci wiec jolajcik mysle ze ty tak samo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje kolezanki maja dzieci..Frankow,Benkow,Cyprianow..ale maja i Alexow,Nikosiow,Oliwerkow..i nigdy nie smialabym skrytykowac imienia ktoregos z nich..jest to nie moje dziecko i nie mam prawa do tego...wszystkie imiona sa piekne...tylko czy wszystkie beda pozniej pasowaly do dziadka 80letniego albo babci...pewnie tak 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
Jak się pojawi Jamargaretka to kochana dziekuje za miłe słowa co do imienia 🙂 🙂 poprawiłas mi humor bo to co wczesniej uslyszałam troche mnie wybiło z równowagi 😘


jestem, jestem 🙂 ludzie są czasem złośliwi i jakieś głupie komentarze robią. wcale się tym nie przejmuj i kierujcie sie własną opinią. Mój Mąż uparł się, że dziewczynka ma być Maja - a koleżanka w pracy kłóci się ze mną że wybrałam imię Marysia. i nic nie mam do Marysi - ale Maja - mimo ze pochodzi od Maria - to jest dziś odrębnym imieniem. a kolezanka na to ze Maja to jej pies ma na imię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 spokojnie, jeszcze dycham 😉 Dziękuje za troskę 😘 Ja po prostu zawsze energiczna babeczka byłam i tak mi na razie zostało. Póki co nie mam kłopotów z przeróżnymi czynnościami, nie straszne mi wiązanie butów, golenie nóg czy miejsc intymnych. Mam nadzieję , że ten stan jeszcze chwilę potrwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jamargaretka napisał(a):
beata2186 napisał(a):
Jak się pojawi Jamargaretka to kochana dziekuje za miłe słowa co do imienia 🙂 🙂 poprawiłas mi humor bo to co wczesniej uslyszałam troche mnie wybiło z równowagi 😘


jestem, jestem 🙂 ludzie są czasem złośliwi i jakieś głupie komentarze robią. wcale się tym nie przejmuj i kierujcie sie własną opinią. Mój Mąż uparł się, że dziewczynka ma być Maja - a koleżanka w pracy kłóci się ze mną że wybrałam imię Marysia. i nic nie mam do Marysi - ale Maja - mimo ze pochodzi od Maria - to jest dziś odrębnym imieniem. a kolezanka na to ze Maja to jej pies ma na imię.


U to tez pojechala i wlasnie takie teksty mnie denerwuja eh ludzie zanim cos powiedza powinni sie w jezyk ugryz a nie krytykuja, ja tez mam sasiadke co ma psa Sare i mam kolezanke ktorej corka ma tak na imie ale nie mialabym nawet smialosci powiedziec ze to imie mi sie z psem sasiadki kojarzy...zlosliwosc ludzka nie zna granic eh...A kazde imie naszej pociechy bezie piekne dla dziewczynek i dla chlopcow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
beata2186 spokojnie, jeszcze dycham 😉 Dziękuje za troskę 😘 Ja po prostu zawsze energiczna babeczka byłam i tak mi na razie zostało. Póki co nie mam kłopotów z przeróżnymi czynnościami, nie straszne mi wiązanie butów, golenie nóg czy miejsc intymnych. Mam nadzieję , że ten stan jeszcze chwilę potrwa 🙂

To ciesz sie kochana ze nie masz tak jeszcze ale ostroznie rob wszystko bo ja sie tak forsowalam i 3 dni mnie brzuszek bolal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o jej tyle sie napisalam i gdzies wszytko zniklo Jolajcik mi to juz straznie ciezko na 3 pietro wejsc albo skarpetki zalozyc dycham juz wtedy ze szok wczoraj sie kapalam godzine i tak dyszalam ze masakra nie wspomne o goleniu bo to juz jest porazka hehe
a Tobie tylko pozazdroscic bo ja sie czuje jak slon i tak chodze powoliiii 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...