Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dziewczyny - nie ma co wogóle przejmować sie tymi oklaskami. ja powiem szczerze ze wogóle na to nie zwracam na nie uwagi. czasem dam Wam po oklasku - choć zazwyczaj jest komunikat że przez jakiś czas nie można dać.

poza tym sobie mysle ze moze ktos "wbija szpilę" przez przypadek - po prostu widzi napis oklaski i odruchowo klika obok - ale nie wiem. a jesli ktoś robi to celowo to go tylko bawi ze się tym denerwujecie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Była mowa o imionach...
U nas będzie Mariusz 🙂
Mi od dawna podobało się to imię i na szczęście mojemu Mężowi też 🙂
Kojarzy mi się z takim prawdziwym mężczyzną 🙂
Podoba mi się dużo imion np Filipek, Karolek ale jakoś bardziej pasują mi do małych chłopców niż do mężczyzn, a przecież nasze dzieci będą przez większą część życia dorosłymi ludźmi, więc myślę, że w wyborze należy się przede wszystkim tym kierować...
Ale nie trawię ludzi, którzy robią dziwne miny i komentują wybór imienia...to każdego wybór i dopóki imię nie jest obraźliwie to każde jest na swój sposób ładne 🙂

Mnie ostatnio wkurzyła znajoma, która zareagowała z oburzeniem: "Naprawdę chcecie dać na imię Mariusz? Czego Mariusz?!"
A ja na to: "A dlaczego Amelka?!" (tak ma na imię jej córeczka)...



ZgAdzam się z Tobą w 100%,mój Oskar na drugie będzie miał Mariusz(po Tatusiu) bo tak ma na imię mój mąż.Mi nikt wprost nic nie powiedział na temat imienia które wybralismy,ale wiem że za plecami Nas obgadują i jak wczesniej pisalam kojarzą go z ryba z bajki czy lodami itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
Witajcie dziewczynki! jakos tak od rana zalatana i nie mialam jak do was wejsc,przyznam ze 30 stron do nadrobienia jest imponujace 🙂
Weszlam bo chcialam wam sie troche pozalic, ale teraz nie wiem czy to dobry pomysl bo z tego co czytam to moge byc podejrzewana o zabieranie oklaskow wiec sama nie wiem czy chce sie wypowiadac na forum, a szkoda bo pare z was (jak nie wszystkie) polubilam.


Hussi31, alez pisz 🙂 I czemu Ty sie w ogole przejmujesz jakimis oklaskami?
Ja za kazdym razem jak slysze o tych oklaskach mam nerwa, bo mam wrazenie, ze wazniejsze jest ile kto ma oklaskow, a nie to, czym sie dzielimy na tym forum i jak wspanialy jest nasz obecny stan i nowe zycie, ktore w sobie nosimy. I az mnie kusi zeby dolaczyc do tej potencjalnej osoby zabierajacej oklaski i po prostu wyzerowac co poniektorym liczniki... Bo az przykro sluchac tych ciaglych narzekan i biadolen o oklaskach. Zdarzylo mi sie 3 lub 4 razy dac komus oklask, bo dana wypowiedz wydala mi sie wartosciowa. A teraz to juz ranking popularnosci jest i niesmaczne to wszystko sie zrobilo, wiec nie daje. I wrecz optowalabym za usunieciem tej funkcji z forum, bo jak widac nie sluzy niczemu dobremu..
Wiec teraz napisz co Cie zmartwilo, wyzal sie, poczujesz sie lepiej, w koncu po to jest to forum i po to my tu jestesmy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
joma napisał(a):
Była mowa o imionach...
U nas będzie Mariusz 🙂
Mi od dawna podobało się to imię i na szczęście mojemu Mężowi też 🙂
Kojarzy mi się z takim prawdziwym mężczyzną 🙂
Podoba mi się dużo imion np Filipek, Karolek ale jakoś bardziej pasują mi do małych chłopców niż do mężczyzn, a przecież nasze dzieci będą przez większą część życia dorosłymi ludźmi, więc myślę, że w wyborze należy się przede wszystkim tym kierować...
Ale nie trawię ludzi, którzy robią dziwne miny i komentują wybór imienia...to każdego wybór i dopóki imię nie jest obraźliwie to każde jest na swój sposób ładne 🙂

Mnie ostatnio wkurzyła znajoma, która zareagowała z oburzeniem: "Naprawdę chcecie dać na imię Mariusz? Czego Mariusz?!"
A ja na to: "A dlaczego Amelka?!" (tak ma na imię jej córeczka)...



ZgAdzam się z Tobą w 100%,mój Oskar na drugie będzie miał Mariusz(po Tatusiu) bo tak ma na imię mój mąż.Mi nikt wprost nic nie powiedział na temat imienia które wybralismy,ale wiem że za plecami Nas obgadują i jak wczesniej pisalam kojarzą go z ryba z bajki czy lodami itp.


Mariusz bardzo ladne imie, tez rozwazalam, ale maz nie chcial.
I myslalam tez o Karolu, ale chlopak, w ktorym sie daaawno temu sie zabujalam mial tak na imie i chyba zawsze bym o nim pomyslala mowiac Karol do synka 😜
Manki, gdybys nie napisala o rybce chyba bym nie skojarzyla. Lodow to juz w ogole nie kojarze. I nie przejmuj sie co inni mowia 🙂 Znalazlam w jakiejs ksiedze imion:
"Sztuka to dziedzina w której Oskar realizuje się najlepiej. Pasjonuje go zarówno kino jak i malarstwo czy literatura. Jest pełen twórczych pomysłów i ma wrażliwą duszę. Równie dobrze może być lekarzem jak i ulicznym bardem. Oskar jest miły i szarmancki co sprawia że odnosi liczne sukcesy towarzyskie. Jego osobisty wdzięk jest potężną bronią w kontaktach z dziewczynami. Łamie im serca i jakże często odchodzi. Nie potrafi na stałe związać się z żadną z nich. Często pozostaje w stanie wolnym a jeśli już zdecyduje się na małżeństwo, jego wybranka jest opiekuńcza i wyrozumiała, bo Oskar w głębi duszy nie przestaje być małym chłopcem, pełnym wyobraźni."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wrocilam.. i co widze 12 stron do nadrobienia.. ehh macie tempo 🙂

szybko przelecialam wpisy i powiem tak: co do imion to my sie zastanawiamy ciagle. Wahamy sie miedzy dwoma imionami, choc wczesniej byly trzy i jedno z moich ulubionych zostalo jednak wyeliminowane.. Czekamy chyba do narodzin Fasoli. Zawsze jest tydzien na rejestracje dziecka, wiec zdarzymy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
jestem juz po badaniach 🙂
moj aniolek wazy juz 1104 gram 🙃 jest zdrowiutki i dzisiaj widzialam z bliska ustka, nosek ma zadarty 😁 paluszki u raczek, nozek akurat mnie kopal i widzialam d srodka jak on to robi 😁
niestety plci sie nie dowiedzialam, ale jestem dzis szczesliwa ze jest wszystko dobrze 🙂 nastepna wizyta i usg 3 marca 🤪


bardzo sie cieszę gosiu że Twój synek jest zdrowiutki.Duży kawaler już 🙂

ja swoją perełkę zobaczę jutro 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
dziewczyny ja tylko na sekund 5 - tabelka poprawiona.
Anonimosia już cię dodałam i wysłałam maila.
Ola1978 termin zmienił się na 20.05 bo nie mogę teraz znaleźć tej wypowiedzi? Jeżeli inny termin to wyślij mi maila albo sms tak będzie łatwiej


Jolajcik,
dostalam, sciagnelam, zapisalam. Dziekuje bardzo! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia, miedzy naszymi bobasami jest niewielka roznica wiec podejrzewam ze moja Fasola tez ma cos kolo kilograma 🤪 a ja sie dziwie ze mi ciezko jakos..
ja kolejne mierzenie i warzenie mam na trzecim i ostatnim zarazem usg genetycznym, dopiero 4 marca.. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Ja juz padam ,,, pocwiczyłam troszke, spakowałam nas na wyjazd i zmierzam do łózeczka, zmeczona juz jestem miłych snów kochane.. miłego weekendu do usłyszenia w poniedziałek .. buziaki w brzuszki 😘 😘 😘

milego wyjazdu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ka wbijam wam też powiedzieć miłego weekendu, jak uda mi się jutro wejść to wejdę jeszcze.

Wiecie co ja sie wogóle nie przejmuje tymi oklaskami, wali mnie to czy ktoś mi zabrał czy nie! Po prostu ktoś się bawi albo wina serwera czy czegoś tam. Mój mąż śpi, biedulka zmęczony dziś , Anielka też więc chyba i ja zaraz do nich dolączę . Dziś też miałam przykrą sytuacje ale to opowiem wam później. Zazdrość ludzka nie ma granic po prostu. ( czy tam nienawiść 🙂 🙂)
jeeeeeeeeej już niedługo zobaczę moje dzidzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...