Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
wiecie co, patrze na te obrazy z kamer i jestem chyba zdegustowana.. to wyglada masakrycznie, matki zajete klikaniem w klawiature, ale dzielnie trzymaja dziecko przy sobie.. po co??? przeciez i tak nie poswiecaja mu wogole uwagi.. 🤢


heh niektore pisza, trzymaja dzidzi i przez tel rozm 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
No dokładnie fijolku , jak cos sie dzieje to pytaja na kiedy termin wg OM . a to czy wychodzi wczesniej czy pozniej to informacja dla nas kiedy mozna sie dzidzi spodziewac.. 😁

no tak, bo mnie ostatnio lekarz powiedzial, ze on wcale sie nie zdziwi jak bedziemy miec Kurczaczka w domku na swieta.. tzn ze termin mi sie o dwa tygodnie przesunie. Ale ja sie tym jakos bardzo nie sugeruje. ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
fijolek napisał(a):
wiecie co, patrze na te obrazy z kamer i jestem chyba zdegustowana.. to wyglada masakrycznie, matki zajete klikaniem w klawiature, ale dzielnie trzymaja dziecko przy sobie.. po co??? przeciez i tak nie poswiecaja mu wogole uwagi.. 🤢


heh niektore pisza, trzymaja dzidzi i przez tel rozm 😁

brakuje zeby se jeszcze paznokcie malowaly, ale z dzieckiem na reku.. masakra... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Brzuszki 🙂
No dzionek dziś ładny,mrozny ale ładny 🙂
JOLAJCIK co to łóżeczka to mi chyba ten kotek najbardziej przypadł do gustu 🙂ale ogólnie wszystkie mi sie podobają.
Co do Mamusiek przed kamerkami to bez komentarza 🥴
Ja dzis dobrze sie czuję,byłam juz u kuzyneczki na kawce i plotkach 🙂A wczoraj wizyta a mi całkiem ta glukoza z głowy wyleciała a skierowania nie dostałam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
Adka ciesze sie ze wszystko oki u Ciebie i dzidzi..u mnie kiepsko z reką bardzo boli i ta szyna przeszkadza i pozatym nerwy przed powtorka glukozy 😞


Nie martw sie kochana bedzie dobrze ,ja nadal trzymam kciuki 🙂 a na ta rączke ze tak boli może czasami weź sobie apap .on jest łagodny i nie zaszkodzi dzidzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki! ja juz po sniadanku (kulki i mleko 🙂) i po dluzszym spacerku z pieskiem - dzis juz mu lepiej. taka piekna pogoda dzisiaj u nas choc mroznie ze chyba zaraz sie zbiore i pojade na szmatki kupie cos maluszkowi i moze sobie.
Co do terminu to ja raczej na koniec kwietnia, a co do OM to u mnie to nie dziala, od roku mialam problem z progesteronem, nieregularne miesiaczki dlatego lekarz wpisuje w papiery dwa terminy niby ten wg.OM ale zawsze ze znakiem zapytania i ten wg.usg do ktorego bardziej sie przychyla ale w "normalnych" przypadkach to macie racje sprawdza sie po OM.
A co do kamerki na brzuszku to faktycznie zenada...
Milego popoludnia kochane, a jutro wizyta dopiero na 16.40. Buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joasia1988 napisał(a):
Witam 🙂. U nas też pogoda ładna chociaż troszkę mrozek trzyma. Mój synuś bardzo polubił budzić mamusię ok 2 nad ranem, dziś też mnie kopniakami obudził i prawie godz się tak kręcił 🙂. Byliśmy na małych zakupach, kupiłam sobie kilka ciuchów i mężowi mały prezencik na walentynki 🙂. Miłego dnia brzuszki 😘 😘
a co sobie kupiłas i mezusiowi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MARINKO mnie dzis obudzil straszny ból gardła,ale u mnie cytrynka pomaga,pozniej przejde sie do sklepu i kupię jeszcze soczek malinowy...No i ja tez zeszłam poniżej 100 bo do narodzin Oskara zostało 98 dni 😁
A dzis mi się sniło że lekarz dat mojego CC ustalil na 29 kwietnia,a ja poprosilam na 30 bo wtedy ma urodziny ma Teściowa i synus z Babcią by świętował.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
marinka napisał(a):
a ja wróciłam ze spacerku z ANielką 🙂 Jej piękna pogoda tylko nie wiem czy nie będę chora bo coś czuję , że tak będzie. Gardło strasznie boli...ech


A mam takie pytanko, Anielka chętnie w wózeczku siedzi ????


Aneczka powiem Ci , że bardzo chętnie!!!!!! Aż piszczy z radości jak z nią idę wózeczkiem. Ale staram się ją odzwyczaić żeby nie było tragedii przy 2. Ale chodzić sama też lubi i dużo przeochodzi sama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
A ja niee piłam tej glukozy i nawet skierowania nie dostałam 🤨
Ale MAŁY szaleje 😁 😁 😁 az siecaly brzuch rusza 😁 😁 😁


na szczescie mi dala w malym kubeczku bo jak chodzilam do innegol lekarza to robili w takim wielkim buuuuuuuuuuuuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...