Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

no ja wole z moim...bariera jezykowa to raz a dwa bede chyba bezpieczniejsza sie czula..moja kumpela natomiast stwierdzila ze woli zeby maz ja nie ogladal taka spocona i brudną 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczynki 🙂. Ja dziś o dziwo nawet się wyspałam. Zjadłam śniadanko, a potem coś mnie naszło na naleśniki i usmażyłam całą stertę 🙂. Na weekend żadnych planów jeszcze nie mamy z miśkiem, więc pewnie będziemy leniuchować. Miłego dnia i do później 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochane! juz czwartek dzisiaj ale ten czas leci, naprawde zaczyna mnie to przerazac ze doslownie jeszcze chwilka i maluszek przyjdzie na swiat, w koncu 21 kwiecien to juz nie dlugo!!!!
dzisiaj taka brzydka pogoda a musze pupe ruszyc zawiesc zwolnienie do pracy i moze na jakies malutkie zakupki pojde i w firmie zrobie.
Widzialam ze poruszalscie temat bujaczkow,karuzel i termometrow, no wiec co do karuzeli to sie przez pierwszy miesiac wstrzymam w koncu dziecko i tak ledwo co widzi ewentualnie moze kupie jakas mala pozytywke, co do bujaczkow to kolezanka poleca na 100% od pierwszych tygodni no i podobnie jak u was to bedzie prezent od chrzestnego 🙂 a co do termometrow nie kupie takiego 4w1 bo az tyle funkcji nie potrzebuje, do temperatury otoczenia mam zwykly nascienny no a zegar to wiadomo, wystarczy ze bedzie termometr 2w1 do ucha i na czolo bede musiala sie poorientowac.
To co stawiam kropke i lece sie szykowac, znajac zycie to mnie kolezanki zaciagna na socjal na herbatke i plotki wiec wroce pewnie dopiero popoludniu. trzymajcie sie kochane. buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
Witajcie kochane! juz czwartek dzisiaj ale ten czas leci, naprawde zaczyna mnie to przerazac ze doslownie jeszcze chwilka i maluszek przyjdzie na swiat, w koncu 21 kwiecien to juz nie dlugo!!!!
dzisiaj taka brzydka pogoda a musze pupe ruszyc zawiesc zwolnienie do pracy i moze na jakies malutkie zakupki pojde i w firmie zrobie.
Widzialam ze poruszalscie temat bujaczkow,karuzel i termometrow, no wiec co do karuzeli to sie przez pierwszy miesiac wstrzymam w koncu dziecko i tak ledwo co widzi ewentualnie moze kupie jakas mala pozytywke, co do bujaczkow to kolezanka poleca na 100% od pierwszych tygodni no i podobnie jak u was to bedzie prezent od chrzestnego 🙂 a co do termometrow nie kupie takiego 4w1 bo az tyle funkcji nie potrzebuje, do temperatury otoczenia mam zwykly nascienny no a zegar to wiadomo, wystarczy ze bedzie termometr 2w1 do ucha i na czolo bede musiala sie poorientowac.
To co stawiam kropke i lece sie szykowac, znajac zycie to mnie kolezanki zaciagna na socjal na herbatke i plotki wiec wroce pewnie dopiero popoludniu. trzymajcie sie kochane. buzka

Miłego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justynka już Ci mogę powiedzieć, że w Pro Familii poród rodzinny jak najbardziej - mężczyźni są tam dobrze traktowani, nikt ich nie przegania, mogą być z żonami cały czas.
Jeśli mąż chcę zostać z żoną i dzieckiem po porodzie na noc to płaci się dobę hotelową (250zł) i wtedy mają dla siebie pokój.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Justynka już Ci mogę powiedzieć, że w Pro Familii poród rodzinny jak najbardziej - mężczyźni są tam dobrze traktowani, nikt ich nie przegania, mogą być z żonami cały czas.
Jeśli mąż chcę zostać z żoną i dzieckiem po porodzie na noc to płaci się dobę hotelową (250zł) i wtedy mają dla siebie pokój.


ale super ze jest taka mozliwosc 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hussi31 napisał(a):
No wiecie co ze tez tak czuje ze chyba pierwsza sie rozpakuje i to mnie przeraza a zarazem cieszy, ale co by nie bylo wazne zeby poszlo sprawnie i bez komplikacji a potem bede dawac wam rady 🙂 buziaki cioteczki!
pa malenka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Justynka już Ci mogę powiedzieć, że w Pro Familii poród rodzinny jak najbardziej - mężczyźni są tam dobrze traktowani, nikt ich nie przegania, mogą być z żonami cały czas.
Jeśli mąż chcę zostać z żoną i dzieckiem po porodzie na noc to płaci się dobę hotelową (250zł) i wtedy mają dla siebie pokój.


a i;le kosztuje porod rodzinny bez nocki z mezem ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze...alemi narobilassmaka tymi nalesnikami,chyba tez bede musisla jaies nasmazyc.....a na obiade kapusniak z kiszonej mam iwec superaśnie.... dzisiaj wizyta u gina i bedziemy zobacze Maludszka po 4 tygodniach.... juuz sie nie moge doczekac,mam nadzieje ze wsyztsko bedzie oki...
Maluszek od rana sie wierci, jakby wiedzial ze idziemy na kontorle.... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja leze od dzisiaj.. 😞 mam wrazenie ze delikatnie brzuch zaczal mi sie opuszczac. 🤪 pobolewa mnie tez dol brzucha. ide w sobote do lekarza wiec mam nadzieje ze powie ze to tylko zludzenie optyczne, ale nawet moja mama mowi ze jej zdaniem jest troszke opuszczony. Zatem zwalniam tempo i zaciskam nogi. Fasola musi jeszcze wytrzymac z 3 tygodnie.. ale mam lekkiego stracha..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
a ja leze od dzisiaj.. 😞 mam wrazenie ze delikatnie brzuch zaczal mi sie opuszczac. 🤪 pobolewa mnie tez dol brzucha. ide w sobote do lekarza wiec mam nadzieje ze powie ze to tylko zludzenie optyczne, ale nawet moja mama mowi ze jej zdaniem jest troszke opuszczony. Zatem zwalniam tempo i zaciskam nogi. Fasola musi jeszcze wytrzymac z 3 tygodnie.. ale mam lekkiego stracha..


Hmm ja też mam wrażenie że brzusio jest nieco niżej...
Ale intuicja podpowiada mi że juz nnie dużo zostało według OM jestem w 32 tygodniu ale według os.usg wyszło że trzy tygodnie mam do przodu 🙂 😮
Dziewczyny tak z ciekawości ile macie teraz cm w pasie ??? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fijolek napisał(a):
a ja leze od dzisiaj.. 😞 mam wrazenie ze delikatnie brzuch zaczal mi sie opuszczac. 🤪 pobolewa mnie tez dol brzucha. ide w sobote do lekarza wiec mam nadzieje ze powie ze to tylko zludzenie optyczne, ale nawet moja mama mowi ze jej zdaniem jest troszke opuszczony. Zatem zwalniam tempo i zaciskam nogi. Fasola musi jeszcze wytrzymac z 3 tygodnie.. ale mam lekkiego stracha..
hej podpytalam takiej wczoraj starszej poloznej okolo 60 ona mowi ze tak z 6 tyg przed sie opuszcza..inni mowia 3 tyg ..sama nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...