Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

no musze sie podzielic wiadomosciami...bylam na kontroli w szpitalu ze wzgledu na cukier 🙂wiec to tak jakby moja Ania nie wiedziala ze ja mam cukrzyce...bardzo dobrze prowadze diete pani doktor powiedziala i nie mam teraz wysokiego cukru i jest wszystko oki..i dzidzia nie jest za duza..nic...OBROCONA JEST GLOWKA W DOL 🙂moge urodzic wczeesniej-9 maj okolo powiedziala pani doktor...moja Ania teraz ma 31 tydzien i 1 dzien i wazy2150...i mierzy38cm jest zdrowiutka 🙂 🙂 🙂 insuline musze brac dalej/ale i to przezyje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajcik napisał(a):
Ola super, że wszystko dobrze. Zuch dziewczynka z Ciebie i Twojej Ani !
tez sie bardzo ciesze...wczoraj ogladalam porodowke ..tak pieknie i kolorowo i takie sympatyczne dziewczyny tam pracuja..az lzej na duszy sie zrobilo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My jak tydzień temu zwiedzaliśmy porodówkę w ramach zajęć SR to w trakcie oglądania samej sali porodowej wjechała babka do porodu z 8 cm rozwarciem i musieliśmy szybko ją opuścić 😉 Dla towarzyszących nam panów to był szok 😉 Sam widok pustej porodówki zrobił na nich wrażenie a jeszcze jak wbiegła ta położna z rodzącą na wózku to już całkiem zbledli 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogie Majóweczki 🙂

Razem z synkiem (listopad 2010 🙂) bardzo prosimy o głos 🙂 http://pl.lennylamb.com/#chusty_do_noszenia_dzieci/konkurs/2961

dziękujemy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien doberek wszystkim Mamusiom!
Hey Kasia Gwiazdka! Oczywiscie.ze damy sobie rade 😉 Ja mialam 21 lat,jak do Niemiec zawitalam i bylam sama i musialam ze wszystkim sobie poradzic,takze teraz to pestka 😉 Moi rodzice tez przyjada po porodzie i zostana troche dluzej.A tesciowa bierze urlop,zeby tez pozniej mi troche pomoc.Takze nie bedzie tak zle 😉 Ale mozliwe,ze we wrzesniu czeka nas przeprowadzka 🙂Narazie mieszkamy w dwoch pokoikach 🤔 ,a potrzebne nam sa najmniej 4.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZESC LASECZKI
ja nie spie od 7...ale polezalam se jeszcze troszke....zjadlam sniadanko i dopiero wlaczylam kompa...ja dzis sama do wieczora...ciekawe jak to bedzie z netem[jak sie przeprowadzimy] bo tam nie ma poki co a w kwietniu musimy jeszcze zabulic za ten co tu nie bedziemy korzystac i dodatkowo kare za zerwanie umowy....takze w kwietniu moge nie miec dostepu do neta,i co za tym idzie do brzuszka... 😞
Ola super ze z mala wszystko dobrze!!! i z ciebie dumna jestem ze tak dobrze se radzisz z ta paskudna cukrzyca... 🙂pytalas o te nadgarstki???????????
😘 😘 😘 dla wszystkich brzuszkow 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki pojawiła sie i ja.... 🙂 🙂 Mąż wyszykowany d pracy troche jeszcze pospalam teraz juz po sniadanka ogarnelam sie i postanowilam d was zajrzec....ostatnio straszny len mnie meczy eh...nie lubie siedziec bezczynnie...a maluszek wczoraj wariowal znow ze spac nie dawal i dzis rano jak tatus do pracy jechal to on znow akrobacje....ale teraz coraz bardziej bolesne sa 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzuszki 🙂. Dziś od rana słoneczko i coraz cieplej się robi, aż się żyć chce i humor dopisuje 🙂. Wyszykowałam męża do pracy, zawiozłam go i przy okazji zajechałam do szpitala zrobić morfologię. Trafił mi się jakiś niezbyt przyjemny babsztyl, ochrzaniła mnie za to że pojemniczka z moczem nie podpisałam 😠 (po prostu nie miałam jak tego zrobić, bo żeśmy się z mężem na szybkiego wybierali), poza tym tak mi igłę wsadziła w żyłę że aż się siniak pojawił tuż po tym jak ją wyjęła, ale pies ją ganiał, przejmować się nie będę. Wyniki ok 15 do odebrania będą.
Dziś kolejna partia prania mnie czeka i wyprasować muszę wczorajsze, więc nudzić się nie będę, ale zaglądać obiecuję 🙂. Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...