Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
monalissa napisał(a):
a my jednak urban rider 🙂 gondolke juz zakupilismy na allegro idealna jak nowa a za polowe ceny sklepowej i na razie dokupmy stelaż i pierdółki a siedzisko spacerowe kupimy po wakacjach 🙂

ale gondolke kupiliscie ze stelazem, tak?

dobra slepa jestem, teraz dpiero dostrzeglam ze dokupicie stelaz.. ☺️
a nie ma problemu zeby sam stelaz dokupic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ponownie. Wróciłam niedawno z USG i zdaję relację 🙂. A więc tak, wszystko jest w porządku, żołądek ma 2cm x 1,5cm więc jest w ok (poprzednim razem było 2cm x 4cm dlatego to zaniepokoiło lekarza). Prawdopodobnie to powiększenie żołądka było wywołane tym że mały jakąś godz czy pół godz wcześniej miał czkawkę. Wody płodowe też ok 13,7 wg lekarskiego oznaczenia. Moje maleństwo jest większe niż pokazywał poprzedni ultrasonograf, waży ok 1890g, jest to 32tydz i 3dzień ciąży, termin przesunął mi się na 24maja (jakby się rzeczywiście tak urodził to bym miała prezent na imieniny 🙂 ).
Pogoda też się poprawiła 🙂 słonko wyszło a ja się z kumpelą na spacer umówiłam 🙂.
Jeszcze dziś zajrzę do Was. Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joasia1988 napisał(a):
Witam ponownie. Wróciłam niedawno z USG i zdaję relację 🙂. A więc tak, wszystko jest w porządku, żołądek ma 2cm x 1,5cm więc jest w ok (poprzednim razem było 2cm x 4cm dlatego to zaniepokoiło lekarza). Prawdopodobnie to powiększenie żołądka było wywołane tym że mały jakąś godz czy pół godz wcześniej miał czkawkę. Wody płodowe też ok 13,7 wg lekarskiego oznaczenia. Moje maleństwo jest większe niż pokazywał poprzedni ultrasonograf, waży ok 1890g, jest to 32tydz i 3dzień ciąży, termin przesunął mi się na 24maja (jakby się rzeczywiście tak urodził to bym miała prezent na imieniny 🙂 ).
Pogoda też się poprawiła 🙂 słonko wyszło a ja się z kumpelą na spacer umówiłam 🙂.
Jeszcze dziś zajrzę do Was. Miłego dnia 🙂

To super, że jednak wszystko jest w porządku 😆
Nie powinni robić usg na takich badziewiach! Tylko się człowiek nastresuje..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
marinka napisał(a):
i pewnie ten temat był ale zapytam sie jszczez raz bierzecie do szpitala tamtum rosa , szare mydło czy coś jeszcze??

nie kochana, z tych preparatow do higieny intymnej biore tylko to co wymienilas 😉



Aha no to guuuuuuuuuuuuuuuuuut 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
i pewnie ten temat był ale zapytam sie jszczez raz bierzecie do szpitala tamtum rosa , szare mydło czy coś jeszcze??




A mam takie pytanie to tantumm rosa jest rzeczywiscie takie super? bo wczesniej o tym preparacie nie slyszalam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wismar86 napisał(a):
marinka napisał(a):
i pewnie ten temat był ale zapytam sie jszczez raz bierzecie do szpitala tamtum rosa , szare mydło czy coś jeszcze??

A mam takie pytanie to tantumm rosa jest rzeczywiscie takie super? bo wczesniej o tym preparacie nie slyszalam....

ja wczesniej tez nie uzywalam, ale wszyscy i wszedzie go polecaja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
monalissa napisał(a):
a my jednak urban rider 🙂 gondolke juz zakupilismy na allegro idealna jak nowa a za polowe ceny sklepowej i na razie dokupmy stelaż i pierdółki a siedzisko spacerowe kupimy po wakacjach 🙂

ale gondolke kupiliscie ze stelazem, tak?


no właśnie osobno bo aukcja była tylko na gondolke ale mysle ze stelaz tez kupimy uzywany dlatego jestem na bieząco na allegro 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kwietniowo! no to co nowy miesiac sie zaczal, wiele z nas slyszalo chocby raz termin porodu na kwiecien wiec brzuszki badzmy zwarte i gotowe zwlaszcza te ktore maja blisko 36-37tydz 🙂
co do rak i nog to niestety puchna,jeszcze nie bardzo ale jeden piersconek juz poszedl w odstawke.
co do rozstepow i seksu to rozstepy jakies tam mam ale mialam juz wczesniej (za szybka zmiana wagi) i moj maz nigdy nic na ten temat nie powiedzial ze obrzydliwe czy cos, i za to go kocham bo naprawde mi az lepiej na psychice jest. baraszkowac jeszcze baraszkujemy nic nikomu to nie szkodzi wiec czemu mam sobie odmawiac 🙂 ale wiem ze potem malzon moj wytrzyma pytanie czy ja? 🙂
a co do torby do szpitala ja biore lactacyd bo do niego jestem przywiazana i bardzo mi pomogl juz pare razy i jedna paczke pampersow w razie co maz dowiezie,a po co mam brac nie wiadomo ile skoro mamy blisko do szpitala - na szczescie.
to co zaleglosci narazie nadrobione, ide na spacerek bo dzis znow cieplo choc sloneczko gdzies ucieka za chmurkami. do pozniej kochane. buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monalissa napisał(a):
fijolek napisał(a):
monalissa napisał(a):
a my jednak urban rider 🙂 gondolke juz zakupilismy na allegro idealna jak nowa a za polowe ceny sklepowej i na razie dokupmy stelaż i pierdółki a siedzisko spacerowe kupimy po wakacjach 🙂

ale gondolke kupiliscie ze stelazem, tak?


no właśnie osobno bo aukcja była tylko na gondolke ale mysle ze stelaz tez kupimy uzywany dlatego jestem na bieząco na allegro 😁

pytam bo ja tez kupilam na razie tylko gondolke.
szukalam na allegro stelaza i jest tylko jedna oferta. Gorzej bo nigdzie nie ma samego siedziska do spacerowki.. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wismar86 napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
taki O!!

[URL=http://img687.imageshack.us/i/p1070538c.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/5236/p1070538c.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]





sliczny wozek i ten kolor 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie Brzuszki! ale dzis poleniuchowalam w lozku! 🙃
ale w sumie poleniuchowalam z telefonem przy uchu! chyba z ponad 2 godzinki sie rozgadalam ze znajomymi!!! 🙃 hehe 🙂

jade do Szwagierki zaraz na pogaduchy, chociaz ten pochmurny piatek szybciej zleci! 😮
a poki co zajadam sie ciastem od sasiadki z gory- pyycha!! z rabarbarem i beza!!! az mi sie buzka usmiechnela jak ja zobaczylam w drzwiach z tym ciachem 😁

tak czytam, ze pisalyscie o seksie.... u nas z mezem tez post- od stycznia juz chyba!
u mnie to tak jak i u Martyny- maz moj zaciska zeby ale daje rade, nie ma zadnego problemu z jego strony,ze nie wspolzyjemy, a w sumie to on bardziej sie boi niz ja 😜 dlatego ja nie chce tez go zmuszac! ale ja czasem mam ochotke 😜 chociaz powiem szczerze, ze jeszcze jak sie kochalismy wczesniej, to czulam jakis dyskomfort i czasem mnie troszke bolalo 🥴 dlatego tez pewnie maz nie chce sprawiac mi bolu 🥴
ale dajemy rade 🙂
po urodzeniu, jak juz dojdziemy do siebie Kobietki!!- to bedzie dopiero jak " pierwszy raz"!!!! 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...