Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

i ja wróciłam.. 🙂 ale jestem zmęczona a oczy mi się same zamykają... 😮
po wizycie nic nowego...pozamykana jestem szczelnie chociaż przed wizytą zaczął mi odchodzić czop 🤪 ale jak to lekarz powiedział, szyjka nie wskazuje żebym zaczęła rodzić lada dzień...
Marinko gratulacje...duży synuś.. 🙂
a mój maluch waży ok 3kg... 🙂
kolejna wizyta w środę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
a teraz info od MARINKI:
Józek otworzyl jedno oko, potem drugie rownie grozne, rozejrzal sie dookola, przemyslal sprawe, rozwazyl wszystkie za i przeciw, ugryzl w palec anestozjologa, zeby pokazac kto tu rzadzi, zmierzyl mnie wzrokiem i przemowil prawdziwie meskim glosem: "kto mnie zbudzil, czego chcial?" "WITAJCIE moi mili!!" Juz niedlugo sie zobaczymy, a wtedy inaczej pogadamy! Mam az 57cm w bicepsie i wyciskam 3760g na klate" 🙂


Widzę, że naszą Marinkę trzymają żarty więc chyba wszystko super. Gratulacje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anonimosia napisał(a):
hussi31 napisał(a):
ja tez nie mialam robionego ktg az do chwili kiedy trafilam do szpitala czyli w 38tyg. mysle ze to zalezy jak przechodzi sie ciaze itd i ze to nie jest obowiazkowe.


A widzisz, może dlatego mój lekarz wysyła mnie już teraz, bo trochę problemów było po drodze..


mnie Pani doktor mówiła ze standardowo ktg robi się od 38 tygodnia. u mnie były słabe ruchy i dlatego zaczęło się wczesniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I ja jestem już 🙂

Marinko!!! Gratulacje!!! Całusy dla Ciebie i Syneczka 🙂 🙂


Ja już po sesji 🙂 jak tylko będę miała jakieś fotki to się pochwalę, myślę, że wyszło fajnie ale to się zobaczy 🙂 🙂 Trochę zmarzłam ale już wzięłam ciepłą kąpiel i wskoczyłam pod kocyk 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajcik napisał(a):
A tak w ogóle to ile majówek jest już rozpakowanych? bo ja w tabelce mam 6 ale coś i się zdaje, że to nie wszystkie.


kasidelko i justyny brakuje w tabeli...ale one chyba nie podawały danych do tabeli...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczko mi gulasz wyszedl pycha! maz sie zajadal! zrobilam z ryzem i ogoreczki konserwowe do tego! 🙂 jeszcze mamy na jutro! chyba ze bede miec jutro checi to zrobie cos innego a gulasz dokonczymy w sobote 🙂

co do tych boli, to widze, ze bardzo podobnie to przechodzimy!
ja jak robie siku to musze sie ustawiac do sikania, tzn. siadac na prosto i plecy do tylu! tez mnie boli! 😞

wlasnie maz mi nalewa wody do wanny! zaraz biore kapiel! moze sie troszke poprawi! bo pobolewa cholernie! jak mnie zlapie to na kolanach klekam, bo az usiasc nie moge! !

Antenka super, ze u Ciebie wszystko OK!

a Marinka chyba tez wszystko dobrze przeszla, bo faktycznie swietnie napisala nam ta cudna wiadomosc! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idę zrobić co mężulkowi jeść bo jedzie już z pracy...
i zmykam pod prysznic i do łóżka bo jestem wykończona i do tego jakiś dół mnie łapie...najchętniej bym się popłakała... 😞
miłego wieczoru... 😘 i dobrej nocy... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Antenka222 napisał(a):
idę zrobić co mężulkowi jeść bo jedzie już z pracy...
i zmykam pod prysznic i do łóżka bo jestem wykończona i do tego jakiś dół mnie łapie...najchętniej bym się popłakała... 😞
miłego wieczoru... 😘 i dobrej nocy... 🙂


Antenka, nie płacz :* :* Uszy do góry 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
kasiagwiazdka napisał(a):
Martynko, a ja czekam na zdjecia z sesji! 🙂
ja mam jutro! 🙂 🙂 chyba doczekam! 😜


No już teraz to się wstrzymaj z rodzeniem i doczekaj do jutra 🙃 🙃 🙂 🙂 hehe
Będzie fajna pamiątka 🙂


no ja chce, ale czy Synek pozwoli 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...