Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Stawiam .


Polecam bardzo fride, używamy przy 2 dziecku i jesteśmy zadowoleni 🙂 🙂 🙂
zjadłam obiad 🙂 normalny bez żadnej diety, zobaczymy jak zareaguje wczoraj też jadłam normalnie i nic mu nie było 🙂

Martyna zdjęcia przepiękne! Ale Hania będzie dumna jak zobaczy te zdjęcia kiedyś z was! Gratuluję wam pomysłu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jamargaretka napisał(a):
Dziewczyny a kupowałyście Fridę lub gruszkę do noska? bo nie wiem czy już kupić czy dopiero jak będzie potrzeba

ja kupilam marimer - podobno zamiast filtra wystarczy zwykly wacik wlozyc, a do Fridy trzeba kipic filtr..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny! 🙂 🙂 Cieszę się, że zrobiliśmy tą sesję - fajna pamiątka będzie.
Śmiejemy się, że Hania później będzie mówić: "Jej.. ale siara, a jak śmiesznie wyglądaliście jak byliście młodzi" 🙂 🙂

Fijolek, a bluzkę siostra mi w lumpeksie kupiła kiedyś i w ogóle jej nie nosiłam 😁 🙂 To był jej debiut 😉 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Dzięki dziewczyny! 🙂 🙂 Cieszę się, że zrobiliśmy tą sesję - fajna pamiątka będzie.
Śmiejemy się, że Hania później będzie mówić: "Jej.. ale siara, a jak śmiesznie wyglądaliście jak byliście młodzi" 🙂 🙂

Fijolek, a bluzkę siostra mi w lumpeksie kupiła kiedyś i w ogóle jej nie nosiłam 😁 🙂 To był jej debiut 😉 :P

lumpeks nie lumpeks wygladasz super!! 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
Dzięki dziewczyny! 🙂 🙂 Cieszę się, że zrobiliśmy tą sesję - fajna pamiątka będzie.
Śmiejemy się, że Hania później będzie mówić: "Jej.. ale siara, a jak śmiesznie wyglądaliście jak byliście młodzi" 🙂 🙂

Fijolek, a bluzkę siostra mi w lumpeksie kupiła kiedyś i w ogóle jej nie nosiłam 😁 🙂 To był jej debiut 😉 :P

lumpeks nie lumpeks wygladasz super!! 🙃

😉 😉 Dzięki 😘 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martynko zgadzam się z dziewczynami.Świetnie wyglądasz...zdjęcia rewelacyjne....bardzo mi sie podoba.
Marinko oby tak dalej
Kasidelko sliczny ten Wasz Wiktorek 🙂
Beti ja tez mam dzis taki zly dzien i wogole...eh...ale damy rade.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie!
powrocilismy z Komunii od Syna znajomych, pojadlam dobrych rzeczy 🙂 🙂 ale juz nie moglam dluzej wysiedziec!

wczoraj dzien spedzony z mezulkiem 🙂 lody, zakupki, a wieczorkiem robil mi maz gipsowy odlew brzuszka!
wiecie jak super!!! narazie schnie, a jak Maly bedzie starszy, to bedzie mogl mamusi gipsowy brzuszek pomalowac 😁 super sprawa- naprawde polecam! a jak sie usmialismy z mezem! 😁

gdzie mozna zobaczyc Marinki Synusia???? ja przelecialam stronki i nie moge znalezc 😞

nooo nam do porodu zostaly 4 dni! 🙃 ciekawe co i jak bedzie!?


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Gosiu, a jak Ty sobie radzisz? Jak Twoja córcia?


nie zapeszajac juz lepiej, wstaje na jedzenie i zmiane pampersa ale poczatki byly bardzo bardzo trudne, mam nadzieje ze z dnia na dzien bedzie lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem kochane... teskniłyscie ????
Mi humor poprawił sie na 102.. 😁 😁 pojechalismy ze znajomymi na BArbarke.. połazilismy po lesie, zjedlismy gofry, i wrocilismy do domciu 🙂 🙂
a mnie znowu skurcze sekundowe bóle łapia.. ehhh no niech sie ruszy 😉
MArtyna.. no poprostu sesja super wyszła.. fajniucho , z Tomkiem podziwialismy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Jestem kochane... teskniłyscie ????
Mi humor poprawił sie na 102.. 😁 😁 pojechalismy ze znajomymi na BArbarke.. połazilismy po lesie, zjedlismy gofry, i wrocilismy do domciu 🙂 🙂
a mnie znowu skurcze sekundowe bóle łapia.. ehhh no niech sie ruszy 😉
MArtyna.. no poprostu sesja super wyszła.. fajniucho , z Tomkiem podziwialismy 🙂

Pewnie że tęskniłyśmy :P Już myślałam, że rodzisz i tak Cię długo nie ma 😉
Dzisiaj Ty goframi kusisz 🙂 mniam mniam 🙂
No te skurcze... do 3 maja niech wytrzymają, to mój sen się spełni 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadgoniłam wasze wpisy. ja leniuchuję na kanapie dzisiaj. Wczoraj robiliśmy grilla ze znajomymi a resztę weekendu zamierzamy spędzić we dwoje. Jutro pewnie posiedzimy na ogrodzie, posadzimy kwiaty i krzewy i będziemy korzystać z tego, że u nas za oknem pięknie.
Marinka - Józek jest boski!!!
Martyna - zdjęcia zdjęciami ale ty na nich to dopiero coś!!! ładna babeczka z ciebie :*

No nic, nadgoniłam to teraz wracam na kanapę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...