Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Martyna cudowne fotki 🙂
Aneczka w sumie codziennie robie mu jakies zdjatka ale obiecuje jak bede miala chwile zmniejsze je i wrzuce pare na forum, tymczasem moj maly bezzebny glodomor sie budzi, nakarmimy a o karmieniu ubierzemy i na dwor pojdziemy mam nadzieje ze pogoda sie nie zepsuje bo cosik mi sie tu chmurzy.
buziaki dla was brzuchate i nie brzuchate cioteczki!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam kochane....
stawiam krope i uciekam okropnie sie dzis czuje skurcze mnie mecza brzuszek sie napisany a maly od wczoraj szaleje...jednym slowem............chce urodzic 😞....

oj mecze sie juz strasznie.....i boli...ogolnie mam dzien do bani....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
Witam kochane....
stawiam krope i uciekam okropnie sie dzis czuje skurcze mnie mecza brzuszek sie napisany a maly od wczoraj szaleje...jednym slowem............chce urodzic 😞....

oj mecze sie juz strasznie.....i boli...ogolnie mam dzien do bani....


No to buziak dla Ciebie Kochana :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jamargaretka napisał(a):
Dziewczyny a kupowałyście Fridę lub gruszkę do noska? bo nie wiem czy już kupić czy dopiero jak będzie potrzeba


Ja kupowałam gruszkę, chociaż teraz kupiłabym fridę, bo słyszałam o tym dobre opinie... Ale jak mi nie będzie dobrze z gruszką szło to kupię Fridę.
A na szkole rodzenia mówili nam, że praktycznie od początku może się przydać, żeby dziecku nosek oczyścić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Jamargaretka napisał(a):
Dziewczyny a kupowałyście Fridę lub gruszkę do noska? bo nie wiem czy już kupić czy dopiero jak będzie potrzeba


Ja kupowałam gruszkę, chociaż teraz kupiłabym fridę, bo słyszałam o tym dobre opinie... Ale jak mi nie będzie dobrze z gruszką szło to kupię Fridę.
A na szkole rodzenia mówili nam, że praktycznie od początku może się przydać, żeby dziecku nosek oczyścić.


no to też kupię 🙂 wczesniej czy pózniej w końcu się przyda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jamargaretka napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
Jamargaretka napisał(a):
Dziewczyny a kupowałyście Fridę lub gruszkę do noska? bo nie wiem czy już kupić czy dopiero jak będzie potrzeba


Ja kupowałam gruszkę, chociaż teraz kupiłabym fridę, bo słyszałam o tym dobre opinie... Ale jak mi nie będzie dobrze z gruszką szło to kupię Fridę.
A na szkole rodzenia mówili nam, że praktycznie od początku może się przydać, żeby dziecku nosek oczyścić.


no to też kupię 🙂 wczesniej czy pózniej w końcu się przyda

Mi tez w sklepie polecono Fridę i na nią się zdecydowałam. Sprzedawczyni ma ponoć 3 dzieci i powiedziała, że Frida odmieniła jej walkę z katarkiem i że gruszki powinno się wycofać ze sprzedaży. Czytałam sporo na ten temat w prasie dla rodziców i w sieci i chyba kobieta prawdę mówiła. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam fride do noska, sprawdza sie rewelacyjnie moj maly nie ma katarku ale codziennie po nocy odciagam mu wydzielinke tak tez powiedziala mi polozna zebym robila,gruszke dostalam od siostry uzylam jej raz,ale chowa sie pzy fridzie, takze polecam i namawiam do zakupu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuchatki, mąż śpi więc postanowiłam do was zajrzeć.
Martynko zdjęcia super 🙂
Marinko, Józek świetny i jakie ma fajowe włoski 🙂
U nas z rana było ładnie, a potem zebrały się chmury i porządnie popadało, w sumie nawet dobrze bo powietrze przyjemniejsze się zrobiło. Po deszczu przyszedł do nas bocian na poszukiwanie jedzenia 🙂 Dreptał pod samym domem, wyszliśmy z mężem na balkon i go podziwialiśmy 😜.
U mnie czop też zawzięcie się trzyma, nawet baraszkowanie z mężem nie podziałało na niego 😜 Pozdrawiam kochane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie wpadłam na chwilke...nadrobiłam zaległości...stawiam kropę i uciekam dalej... 🙂
buziole.. 😘
Martynko sesja zajebista normalnie cudo... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja wpadlam po raz kolejny postawic kropke i ide dalej lezec brzuszek strasznie sie napina...maly wypina co popadnie a to bili jeszcze bardziej....oj zrzedzacy dzis mam dzien.... 😞
mąż pojechal poprawiny obskoczyc jeszcze jako barman i zostaje mi tv....eh nie lubie takich dni....;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...