Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
A ja już z miasta wróciłam. Zjadłyśmy sobie z mamą i siostrą lody truskawkowo-jogurtowe(mmm pycha, smakowały jak świeże truskawki 😉 ) i gofryy 🙂 🙂 hehe


Martyna, jak zazdroszczę... też bym chciała lody smakujące jak świeże truskawki, a w domu tylko czekoladowe... 😞 O, i gofry jeszcze! Ależ mi smaka zrobiłaś!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Antenka222 napisał(a):
a ja w łazience mam jakby tsunami przeszło tragedia...
pół łazienki zalane przez ten zawór..tragedia...usiąść i ryczeć tylko... 😞


Antenka, szukaj dobrych stron::
- nie zalaliście sąsiadów, więc nie będzie problemu z żadnymi odszkodowaniami itp.
- masz całą podłogę w łazience wymytą, tylko czekającą na wytarcie 🙂
Głowa do góry! 😘 To tylko łazienka i głupi zawór 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/litle-baby-art-ramka-z-gipsem-odcisk-dloni-i1584330516.html fajowe na prezent...co myślicie?
http://www.bezpiecznydzieciak.pl/cat-pol-1219410788-PREZENTY.html?gclid=CMez7tz1w6gCFQMu3wodWwdYrA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anonimosia napisał(a):
Antenka222 napisał(a):
a ja w łazience mam jakby tsunami przeszło tragedia...
pół łazienki zalane przez ten zawór..tragedia...usiąść i ryczeć tylko... 😞


Antenka, szukaj dobrych stron::
- nie zalaliście sąsiadów, więc nie będzie problemu z żadnymi odszkodowaniami itp.
- masz całą podłogę w łazience wymytą, tylko czekającą na wytarcie 🙂
Głowa do góry! 😘 To tylko łazienka i głupi zawór 😘


Kochana jesteś.. 😘 aż mi się humor poprawił.. 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki!
Ja dostałam wczoraj wiadomość, ze kolejna majówka ( ale nie z Brzuszka) rozpakowała się nieco przed czasem i myślę sobie, że może ta piękna pogoda tak zmyliła te wszystkie urodzone już maluchy! Moja Majeczka jakoś nie daje się jednak zwieść ładnej pogodzie bo wie, ze na dniach ma się ochłodzić i chyba poczeka jeszcze te 3 tygodnie tam gdzie najcieplej i najlepiej...
Ja dzisiaj zagoniłam mężna do malowania kuchni bo to już w zasadzie ostatni gwizdek na takie sprawy a plan zakładał nową kuchnię jeszcze przed narodzinami naszej córeczki. Sama wzięłam się za sadzenie kwiatków w skrzynkach i balkony mam już obwieszone. 🙂 Lubię takie konstruktywne dni, wiem wtedy, że nie siedzę na darmo w domu... Maż chyba wolałby poleniuchować puki jest to jeszcze możliwe ale kuchnia sama się nie pomaluje...
Nie wyjechałam na majówkę pierwszy raz od 5 lat i właśnie uświadomiłam sobie, ze to będzie moje pierwsze lato od 5 lat spędzone w Warszawie... Troszkę żal sezonu na Mazurach ale życie się zmienia... Tak czy siak nie mamy zamiary przesiedzieć całego lata w mieście i jak tylko troszkę ogarniemy się z Maleńka to zaraz damy gdzieś dyla chociaż na tydzień a jeśli nasza córa okaże się tak samo turystyczna jak jej rodzice to pewnie ( po mimo dezaprobaty mojej teściowej, która uważa, że dziecko przez pierwsze 2 tygodnie powinno być w domu nawet jeśli na zewnątrz jest upał) co weekend będziemy gdzieś jeździć... A Wy? Jakie macie plany urlopowe?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuszki i mamuśki, dopiero teraz znalazłam chwilę, żeby do was zajrzeć. Od wczoraj miałam ok 50 stron do nadrobienia 🙂. Pojechaliśmy z rana do mojej siostry, mąż naprawiał jej samochód (Mariusz jest mechanikiem samochodowym) i jakoś pół dnia zleciało. Chyba się pójdę przewietrzyć na dwór, bo inaczej zaraz usnę. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
Aneczka widze ze szalejesz...ja dzis powinnam na weselu sie bawic a bede siedziec sama w domu...eh...maz w pracy ana wesele nie jedziemy ze wzgledu na to ze juz koncowka ciazy no i 200 km trzeba dojechac...


Manki nawet na tym etapie ciąży da się poszaleć. sama byłam w szoku ile się wytańczyliśmy na weselu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeja od wieczora wczorajszego ponad 30 stron nagadałyscie 😁
ewelka współczuje bo we czwartek pochowalismy miska mame...
powiem wam że ja tez sie wziełam za porzadki ichetnie wysprzątałabym wiecej ale tesciu nie pozwala i misiek też 🙃 no i nie walcze z dwoma facetami ale jak pójda do pracy na tygodniu to poprawie ich sprzątanie po swojemu 😁
od dzis zostało nam równe 3 tyodniei myśle ze nie krócej jakis taki spokój mam wewnętrzny nawet nie wiem co to znaczy skurcz który boli 🙂 amaluch kreci sie we wszystkie strony 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...