Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie kochane! ja w trakcie pucowania mieszkanka przed polozna 🙂 gdzies za godzinke poltorej bedzie. widze ze nic sie nie wydarzylo przez noc, tylko Justiks i Fabianka szkoda 😞 niech sie dzielnie trzymaja! zajrze do was pozniej zrelacjonowac wizyte mam nadzieje ze trafie na fajna babke. poki co buziaki i milej soboty 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też wpadłam w szał porządkowy ☺️
Kuchnia już wypicowana, pozostało mycie podłogi, w łazience wyszorowałam całą kabinę prysznicową, wstawiłam pranie, jak chwilkę odsapnę to biorę się za resztę łazienki. Z jednej strony spać mi się bardzo chce, ale z drugiej wiem, że nie zasnę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zrobiłam porządeczek w domu i masz babo placek....w łazience mamy awarię jakiś zawór walnął i woda się leje...masakra...dobrze, że mąż z pracy przyjechał bo byśmy pewnie sąsiadów zalali.... 😠 😠 😠 masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie. my na nogach juz od 7:40. ktg zrobione - skurcze sa, ale nadal trzeba czekac. no wiec dzielnie rozpoczelismy dlugi weekend.
zakupy zrobione ze hoho, ogarnelam mieszkanko, a Piotrek szykuje jedzenie i idziemy na dzialke.
Sluchajcie, ja od jakichs 3 tygodni robie naprawde duzo: mycie podlogi, odkurzanie, pranie, zakupki .. i nic mnie nie rusza. i codziennie kilka razy wchodze po schodach. Uparta i zawzieta ta moja Fasolka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuszki od wczoraj mialam ponad 50 stron do czytania 😲 ale nadrobilam juz 😁

Ja dzis do 9.30 pospalam po tym szpitalu to tak fajnie w swoim lozku wkoncu hehe....posprzatalam troszke mezowi rzeczy uszokowalam bo o 12 wrocil z pracy i na 16 znow jedzie.....welese ma do obskoczenia a jutro poprawiny wiec mnie czekaja dni przed tv....eh
No i musze znow torbe do szpitala na porod uszykowac bo cala w rozsypce jest po tej wizycie w szpitalu eh...;/

A ja juz od rana 3 skurcze mialam ale nie regularne...oj ostatnio mam wrazenie ze jak do 10-tego nie urodze to przenosze....(oby nie ) 🥴
No i maluszek strasznie dzis po zebrach z prawej strony daje....chyba nozke tam chowa 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja już z miasta wróciłam. Zjadłyśmy sobie z mamą i siostrą lody truskawkowo-jogurtowe(mmm pycha, smakowały jak świeże truskawki 😉 ) i gofryy 🙂 🙂 hehe
Posiedziałyśmy w parku przy fontannie, w sklepach trochę butów popatrzyłyśmy i jest super!
Zaraz się szykuję na urodzinki Julci (siostra mojego chrześniaczka 🙂 ) także do wieczorka już nie zajrzę.

BBuziorki dla Was :* :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...