Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A to nasz wymarzony wózek http://allegro.pl/teutonia-wozek-spacerowy-gond-fashion-mufka-gratis-i1535881750.html
Dotykałam go w sklepie, ja jestem małych gabarytów, super sprawny, lekki, zajmuje mało miejsca i sprawnie się nim manewruje.
Ale cena odstrasza. Pozostanie marzeniem, szukamy czegoś w podobniej wadze ale tańszego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej tez go oglądałam 🙃 fajny. Śliczne kolorki tego wózeczka taki fiolecik ajjjj 🙂 😎 ale te kółka mocno małe są i nie wiem jak sie sprawuja w terenie, nie znam opini na jego temat wiec sie nie wypowiadam 😉 Ja swój to 4 miesiace ogladałam czytałam opinie na forach itp i wkoncu jest Moj 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja znowu choruję na wózek mutsy i strasznie chciałabym do niego fotelik Prima Traveller, kolory jakieś czernie - fiolety. Mój tato stwierdził że to on kupi wózek no i pewnie nie byłoby problemu, tylko że mój facet coś oponuje, bo uważa że wózek za ok. 3 tys. to trochę przesada dla dziecka, po co mu taki mercedes itd.... no i nie wiem co to będzie w końcu za mercedes....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałam opory co do ceny wózka 🤔 Ale po przeanalizowaniu wszystkiego stwierdziłam ze warto zainwestowac by chociazby pozniej go sobie zostawic jesli sie planuje drugie dziecko czy sprzedac i wziasc za niego jeszce naprawde dobre pieniadze 😎, bo naprzyklad wozki uzywane maxi cosi gondola+spacerowka chodza na allegro od 1700-2100zł a w lublinie w komisie zadnego nie trafiłam, w ogłoszeniach w gazecie tez.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba takze brac pod uwage to ze wózek to podstawa, bedzie codziennie przez was uzytkowany wiec musi byc wygodny dla dziecka i dla ciebie. Jeli jest mozliwosc finansowa to nie ma co sie zastanawiac, mozna równiez kupic uzywany ale to juz tzreba osobicie obejzec! odradzam kupywanie w ciemno przez allegro!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lunaaa ja tak samo sobie myślę i tez widzę jakie są ceny wózków używanych na allegro akurat z tej firmy, tak że przynajmniej przy ewentualnej sprzedaży sporo z tego wózka może sie zwrócić. Zresztą ja już na niego choruję, widziałam go w sklepie no i nic mi się już teraz nie podoba. Przy tym inne wózki są masywne, poobwieszane tymi torbami, nie wiem po co.... Marcin tylko ma problem, albo raczej jego mamusia i siostra, które nie wiem dlaczego sie wtrącają, skoro grosza do tego wózka nie dadzą....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

~To go kupisz i nikt Ci w Tym nie przeszkodzi 🙂 Ja miałam tak samo, tylko że mojemu mężowi też sie on spodobał 😆 i czułam że bedzie nasz!!!! Oczywiscie tez były docinki co do ceny ze strony pseudo kolezanki która mowiła ze wozeczek Maxi Cosi niczym sie nie rozni od tego za 400 czy 700zł ale to chyba zazdrość była...hmmm w dupie to miałam powiedziałam ze ja nim bede jezdzic a nie ona 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze sporo ważą te wózeczki. Ten co upatrzyłam dla nas waży 11kg np sstelaż z gondolą. Ale ta cholerna cena tych "teutonii" 😞 .
Musimy brac pod uwage jednak cene, ani jedni, ani drudzy dziadkowie nic nie wspominają o jakiś zakupo-prezentach dla maluszka, więc musimy rozsądnie podejśc do tematu. DO dziś wszystkie wydatki w związku z pojawieniem się brzdąca wyniosły nas bez mała 3 tys.. A gdzie jeszcze wózek, koszty porodu i art.higieniczne. Pewnie dojdzie dodatkowe min 2500. Ehhhh... ale cóż się chciało, się ma 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to widzę, że nie jestem sama. OD początku ciąży nie miałam takich akcji w brzuszku, cały Boży dzień mała nie śpi, nigdy tak nerowowo nie kopała, zaparzyłam rumianek, wzięłam no spę bo mnie tak wydeło z tego wszystkiego. Ja również ....dobrej nocy. 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Byliśmy wczoraj na badaniach i pierwszy raz mąż widział potomka na monitorze... Popłakał się ze wzruszenia, a jak pierwszy raz pokazało co kryje między nóżkami... Jajeczka i siurek jak malowane 🙃
Gin zrobił pomiary i masa płodu to 1420g! w porównaniu do córeczki Luny, mam giganta chyba 🙃
Poza tym mam się bardzo oszczędzać, żeby donosić ciążę. Bez wielkiej paniki, ale ostrożnie.
Zakupy miałam obiecane jak tylko dowiemy się jaka jest płeć Maluszka, ale zamknęli nam sklep przed samiutkim nosem... ale za to wiemy już gdzie on w ogóle jest i co mają mniej więcej, bo właścicielka nas odprowadziła kawałek...
Wracając do płci- buzie nam się śmiały kilka godzin, jak zadzwoniłam do mojej rodziny, to słychać było jak pękają z zachwytu nad każdą nowiną o moim dziecku 🙂 a jak wiadomość doszła do rodziny męża... to zupełnie im to wisiało. Tylko dogadywanie, że z taką wiadomością, to flaszkę powinien postawić- nie są alkoholikami. Jak tu się przyzwyczaić.? 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Brzucholki.
Lunaaa gratuluję córki, widziesz jakie figle los potrafi płatać ale chyba lepiej teraz jak przy porodzie 🙂
Mikaanka również gratuluję synka, w 27tc waga prawie 1,5kg oj duży chłopak rośnie dobrze dla dziecka troszkę mniej dla mamusi 🙂

Lunaaa równiez ten wózek chodził mi po głowie ale odpuściłam go sobie ze względu na jak mi się wydaje mało miejsca na nóżki w spacerówce i mąż wypatrzył jeden z modeli emaljunga co prawda drogie jak cholera ale podobno warto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mikaanka, o tak, jak się przyzwyczaić... u nas podobnie. U mojego męża w rodzinie to będzie trzecia wnuczka. Wcześniejsze dwie były u jego siostry rodzonej. Więc mój teść liczył, że mój mąż spłodzi syna w sensie dziedzica nazwiska, wiecie jak to jest. I chodzi non stop za moim i docina mu, że kiepski krawiec z niego bo syna nie umiał zrobić. Niby żartem, ale po co takie docinki. Potem ja mam wstrzyki w głowie, że mój mąż może nie cieszyć się z córy. Mój Maciek od pewnego czasu jak zamyka sypialnie wyremontowaną już dla maluszka to zamykając drzwi mówi tak cichiutko pod nosem: "Spij córciu śpij spokojnie". A ja jak to słyszeto od razu łzy mi płyną. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasienkaks i dobrze, że się jemu nie przewraca w głowie, tylko córcię kocha 🙂 a teść nie słyszał nigdy- chłopaki zuchy robią dziewuchy!- ?? 😁 mój teść jest starutki już bardzo i dotychczas córki mają potomków, więc nazwisko męża. Ten dzidziuś- podobnie jak u Ciebie jest pierwszym u syna... no i tylko dziadek się cieszył- chociaż wolałabym, żeby się ogólnie nowiną cieszyli, a nie płcią...
Andrzej mi powiedział, że już nawet mu przychodziło do głowy, że będzie dziewczynka... i że będzie jej sukieneczki kupował... i amantów odganiał... hahah 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasienkaks no rozbroiłaś mnie a w zasadzie twój mąż. Aż mi łzy poleciały 🙂
A gadaniem ojca męża sie nie przejmuj sama piszesz że mąż ma siostrę więc teść sam nie do końca spełnił zadanie które wypomina twojemu mężowi. Jeśli palnujecie drugie dziecko może wtedy będzie to chłopak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny 😜
Lunaaa gratuluje coreczki 😜 a Tobie Mikaanka chlopca 🤪
Duze te wasze dzieciaczki jak tak czytam bo moj ma 1200g tak bylo w poniedzialek 🙂
Mikaanka co do kolek to slyszalam ze pompowane na amortyzatorach sa dobre ale tu tez sa pewnie rozne opinie ja taki mam nie jest lekki stelaz w moim bo nie stac nas na drogi wozek bo nikt nam nie pomaga wszystko sami kupujemy ale ten co mam juz sprawdzilismy fajnie sie prowadzi lekko 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...