Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
joł Gwiazdy, co do listy - może w formie tabelki? dobry pomysł w każdym bądź razie 🙂

JA wczoraj musiałam przypomnieć sobie jeden z moich dawno nie wykonywanych zawodów, i normalnie jako pilot wycieczkowy zrobiłam większą cześć starego Krakowa na nogach! masakra, fakt że jak wróciłam do domu to miałam nogi w dupie, ale goście zadowoleni, a frajda dla mojej chrześnicy - co nigdy nie była na takiej wycieczce - przeogromna.... mój mały sie spiął wczoraj, i przez cały dzień sienie ruszał, czy to możliwe że dlatego że słyszał nowe głosy? Ta moja Eliza chciała zobaczyć jak sie rusza, ale nie dało rady i się na koniec się popłakała bo nie widziała jak sie dzidziuś rusza....
Ja jutro idę do lekarza, też ciekawa jestem co tam ciekawego u małego:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
nika1306 01.06
Monixalinka 04.06
ciezarnabebe 06.06
Kasia567 07.06
Czarnulka90 10.06
Dorota552 11.06
lunaaa86 11.06
wojcieslawa 15.06
Nequitia 15.06
sylcia199 18.06
monia29 19.06
aniaruda83 21.06
ivona55 21.06
Agnieszka28 21.06
BarbaraK 23.06
Malgorzatta 24.06
KarinaM 24.06
Butterfly 25.06
kasienkaks 25.06
Doris25 26.06
beti82 29.06
mikaanka 30.06
Kiniek 02.07
andzia0304 04.07 nie wiem czy to pomyłka czy tak ma być 🙂

Nie wiem czy kogoś nie przeoczyłam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej brzuszki,
Fajny pomysł z ta listą tylko teraz nie wiem jaki termin porodu podać ??
Z OM- 11czerwiec
Z USG- 17 czerwiec
Chyba ten z OM niech każda z nas poda, w sumie tą datą posługuje sie lekarz. Mozna też wpisac w tą tabelkę czy chlopczyk czy dziewczynka i jakie imię 😉 Zobaczymy czy przewaga siusiaków czy piczek 😉
Ja dziś odespałam wczorajsza noc, od rana upał byłam juz na spacerze z moja suczką i nozki spuchły mi okropnie, wiec chyba wole gdy jest chlodniej- lepiej sie czuje i nie mam takich zadyszek..... 😞
Dziś ostatni dzień malowania, pozniej tylko wnoszenie mebli i skręcenie łożeczka dla Majeczki 🙂 🙂 mycie okien,firanki, zasłonki itp. Pralka ma być bodajże w środę także pranko ciuszków też w tym tygodniu sie szykuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neguitiato wpisz mi jak możesz ten z Om 11 czerwca 😁 w profilu tez juz poprawiłam 🙂DZIĘKI no i oklask za super pomysł 😁


Dam ci później bo teraz nie mogę!!



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczyny 🙂 Nequitia fajny pomysł z tą listą jestem za a numer telefonu też chcesz?Mogępodac bez problemu 😜

Nika ja również trzymam kciuki za Ciebie śniło mi się że 15 maja urodziłaś he he wcale Ci się nie dziwie że już byś chciała miec małego przy sobie ja dopiero 35tydz zaczynam od dziś i już mam dośc 😉 a Ty jeszcze tyle czasu masz te skurcze ale nie martw się będzie dobrze 🙂

Ja ostatnio na nic nie mam ochoty ale wczoraj mój Krzysiek wyciągnął mnie na spacer dośc długi tylko z przerwami na lody 😜 potem na ławeczce posiedziałam troszkę i spałam jak zabita no i zgadzam się z Kasienkaks że ruch dobrze wpływa na organizm jak ktoś może chodzic.Tylko ostatnio strasznie puchnę w ogóle nogi wieczorem mam jak balony dziś idę jakieś klepki sobie kupic bo mam buty za ciasne wszystkie 😞
Co do dziecka to też ostatnio leży nisko bo w pachwinach czuje jego rączki i chyba też główką naciska na pipke a w ogóle jak idę to mam taki ucisk i wrażenie że zaraz coś wyjdzie ze mnie 😁 i nawet mam jakieś dziwne rwania,kłucia w odbycie pewnie coś mi uciska na jakiś nerw też tak macie ?

Witam nowe czerwcóweczki bo zauważyłam że się nowe pokazały 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja w sobotę byłam ostatni raz i też nie mogę nikomu oklaska dac dziwnie w ogóle to forum działa ostatnio czasami mam problem z zalogowaniem 😠
Nequitia czytałam wcześniej że pisałaś że nikt cię po brzuszku nie badał u mnie jest tak samo także nie martw(ale mam do nadrobienia jak czytam to mam tyle pytań ale potem zapominam co chciałam napisac za dużo tego:lol 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monia29- ja mam podobnie z tymi ruchami małej tak nisko że jakiś ucisk na odbyt mam ☺️ i jak rano sie zbudzę i mała zaczyna sie kręcić tak nisko raczkami to lecę szybko do wc bo mam wrażenie że zaraz kupę w portach będę miała 😁 Także obawa przed hemoroidami zarzegnana 😉

Co do badania brzucha to mi doktor bada na przemian- raz fotel raz brzuch!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To fajnie, że nie tylko ja mam te ruchy w "tyłku", ale napiszcie jeszcze czy macie na górze brzuszka też takie mocne szturchnięcia "łubu du" jeszcze czy już raczej takie naciąganie, rozciąganie dzidzi bo ja chyba oszaleję zaraz z tej swojej głupoty i siwa będę zanim ona się urodzi ...

Mi brzuch badała ale tylko napoczątku ciąży, teraz już nie bo mam inną lekarkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
parę minut mnie nie było i 5stron do nadgonienia 🙂 Oklaski dla Was za listę porodową
Doris moja mała raczej już się tylko przeciąga kopa dostanę raz na jakiś czas ale rzadko.
Ogólnie jej ułożenie dobrzee interpretuje zdjęcia Niki główką w kanale kręgosłup po lewej i nóżni przez całą szerokość do prawej strony żeber. Szkoda że ja nie mam tego na focie ale za to wczoraj udało mi sie nagrać wieczorne buszowanie Szkraba na kom 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris25 napisał(a):
To fajnie, że nie tylko ja mam te ruchy w "tyłku", ale napiszcie jeszcze czy macie na górze brzuszka też takie mocne szturchnięcia "łubu du" jeszcze czy już raczej takie naciąganie, rozciąganie dzidzi bo ja chyba oszaleję zaraz z tej swojej głupoty i siwa będę zanim ona się urodzi ...

Mi brzuch badała ale tylko napoczątku ciąży, teraz już nie bo mam inną lekarkę


Tak mam identycznie jak ty takie kopniaki na górze brzuszka nieco pod piersiami! Wczoraj to tak nogę wyciągnęła że czułam coś kulistego pod skórą- TO CHYBA PIĘTKA BYŁA 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
doris ja tak miałam łubudubu z tym brzuszkiem 🙂 teaz to widze jak na moim brzuszku pojawiaja sie dziwne wypukłosci ..

a wracajac do tej listy i nr tel to w profilu w miejscu gdzie jest nr gadu wpisałam swoj nr tele.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris tak ja też mam u góry jakieś kopniaki czasami pod samymi cyckami tak u góry albo zaraz nad pępkiem i czasami nie zle zaboli 🙂
Mnie za każdym razem moja ginka bada to na fotelu potem majtki zakładam waży mnie i potem się kłade na kozetkę robi mi usg za każdym razem i maca brzuszek tylko że położna mi nie badała brzuszka bo one jakoś inaczej badają niż lekarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nika1306 napisał(a):
doris ja tak miałam łubudubu z tym brzuszkiem 🙂 teaz to widze jak na moim brzuszku pojawiaja sie dziwne wypukłosci ..

a wracajac do tej listy i nr tel to w profilu w miejscu gdzie jest nr gadu wpisałam swoj nr tele.



DOBRY POMYSŁ TEŻ TAK ZROBIĘ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malgorzatta napisał(a):
ja tez nie mogę dać żadnych oklasków, a ostatnio siedziałam na forum w sobotę! coś chyba jest nie tak z tym forum


Małgorzatta, zauważyłam, ze z oklaskami jest tak, że jak przed Tobą ktoś dał oklaska np. Nequicie, to do następnego oklaska musi minąć określony czas, niezależnie od tego, kiedy ostatnio dawałaś oklaska Ty (ale tylko w przypadku Nequity- np. Nice możesz dać-chyba, że przed chwilą dostała od kogoś innego). A Nequitta zaczyna dzień od dowartościowania nas oklaskami, więc trzeba odczekać, żeby komuś dać kolejnego 🙂 🙂 Nie wiem, czy logicznie to napisałam. W każdym razie to nie ma nic wspólnego chyba z tym, kiedy my dałyśmy komuś oklask, tylko kiedy ktoś dał oklask danej osobie. Ufff.... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris25 napisał(a):
nika1306 napisał(a):
doris ja tak miałam łubudubu z tym brzuszkiem 🙂 teaz to widze jak na moim brzuszku pojawiaja sie dziwne wypukłosci ..

a wracajac do tej listy i nr tel to w profilu w miejscu gdzie jest nr gadu wpisałam swoj nr tele.



DOBRY POMYSŁ TEŻ TAK ZROBIĘ

JA TEŻ BĘDZIE ŁATWIEJ I CZYTELNIEJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój lekarz bada mi brzuch normalnie jak sie kładę na fotelu, też uciska, wszystko mówi na głos co tam czuje, jak jest z małym, potem bada środek, a potem na usg w sumie potwierdza wszystko to co juz powiedział. Czyli też potrafi określić jak dziecko jest ułożone itd...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja ostatnio wieczorem jak leże na lewym boku to czułam małego stopkę a w sobotę tak u góry mi się wygioł że nie wiem czy to piętka była czy kolano 🤪
Ostatnio mały leżał nisko i wygięty był jak rogalik na lewą stronę za 2 tyg idę do ginki i robi mi ostatnie badanie to Gbs na tego paciorkowca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...