Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no jestescie zajedwabiste!!! ALE MAM POLEW! teraz wszystkie testuja 🙂 hehe i jak kobitki podoba sie??? 😎 😎 jak sie skonczy czas to was znowu oklaszcze bo dzieki wam mi endorfiny podskoczyly do granic mozliwosci 🙂

a w sumie ciekawe czy to prawda ze jak sie dluuugo karmi piersia to piersiorki przybieraja styl afrykanski 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wkoncu nadrobilam i was dogonilam z watkiem...30stron mialam do przeczytania, dalyscie dzis czadu!
Mi dzis dzien tak szybko zlecial ze nawet nie mialam czasu do was zagladnac. Odespalam nocke.
Moja mala tez leniwiec prawie nic sie nie rusza, nawet nie wiem czy do 10 ruchow moge doliczyc...
brzucho twrady..wysadzony...katar i kaszel powrocily 😞, i na dodatek chyba infekcja mi wrocila bo swedzi i piecze na dole... wiec kicha na maxa!! Oto moj dzien w skrocie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ciezarnabebe napisał(a):
no jestescie zajedwabiste!!! ALE MAM POLEW! teraz wszystkie testuja 🙂 hehe i jak kobitki podoba sie??? 😎 😎 jak sie skonczy czas to was znowu oklaszcze bo dzieki wam mi endorfiny podskoczyly do granic mozliwosci 🙂

a w sumie ciekawe czy to prawda ze jak sie dluuugo karmi piersia to piersiorki przybieraja styl afrykanski 😁


hahahaha że co na plecy możesz sobie przerzucić? 😜 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
he he ale się uśmiałam wy to debeściary jesteście 🙂Agata ja tez na luz biorę bynajmniej chce brac poród ale mam takie dni że raz mam pietra a raz wszystko gdzieśtzn że mnie ból i tak nie ominie ale wiecznie trwac nie będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monia29 napisał(a):
he he ale się uśmiałam wy to debeściary jesteście 🙂Agata ja tez na luz biorę bynajmniej chce brac poród ale mam takie dni że raz mam pietra a raz wszystko gdzieśtzn że mnie ból i tak nie ominie ale wiecznie trwac nie będzie 🙂


właśnie ja sobie tak to tłumaczę, że poród nie trwa wiecznie... fakt czasami kilkanaście godzin... 🙂 ale trzeba być optymistą 🤢 może akurat kilka razy pierniesz (moja mama tak mówi) i bobas wyskoczy 🙂
nie ma reguły 🙂 chociaż fakt lepiej się nastawić, że będzie ciężkooooo i miło się zaskoczyć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris to ci współczuję troszkę choc możesz skorzystac z tego meczu tak jak napisałaś możesz buszowac w necie dłużej i nie masz krytyki z faceta strony 🙂
Wiem co to znaczy miec chłopa zapalonego piłkarza wcześniej byłam z kimś innym 6lat i on byl właśnie takim wiecznie mecze oglądał a ja nic nie mogłam wtedy i musiałam z nim oglądac ale na szczęście się rozstaliśmy i poznałam mojego męża a on to zupełnie inny człowiek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to się jednak cieszę z tej cc bo wczoraj na usg gin mi powiedział, że mała teraz ma około 3500 g a może mieć nawet 4000 g (ale to pewnie jakbym miała czekać do 26.06 czyli terminu z OM) a planowe cc mam 21.06. wiec moze bedzie z 3800 ? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale mi narobiłyście smaka na tego kebaba, normalnie ocipieję ...
nawet bym sobie jutro go kupiła, ale trochę to ryzykowne - mięso nie wiadomego pochodzenia...
nie fajnie na koniec ciązy byłoby się zatruć ...
ale kiedy jak nie teraz jeść ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...