Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hejka super te bujaczki są ja też chcę takie coś zakupic ale pózniej jak się urodzi moze dziadki małemu zasponsorują?hmm.
Co do zabawek to ja także nic nie mam jedynie mam karuzelę do łóżeczka i ją włańczam teraz małemu by oswoił się z dzwiękami 🙂No i mam po mnie dużego misia ale to jak większy będzie to zapewne będzie po nim skakał nawet go wyprałam 2 dni temu ale i tak odświeże go pózniej 🙂

Wiecie co miałam gościa ciotka do mnie przyszła no i moja matka zaczęła się mądrzyc jak mam wyposażyc łóżeczko że poduszka powinna byc a mnie k...ca brała mówię że poduszki się takiemu małemu nie daje a ona swoje i aż mnie brzuch zaczął bolec z nerwów 😠To na koniec się pokłóciłyśmy że niema się wtrącac bo ja i tak po swojemu zrobię i że nie interesuje mnie co było prawie 30lat temu jak wyglądały porody itd normalnie mam nerwa 😠 wrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
U mnie w komplecie do wózka była torba, fotelik za leżaczek może robić na początku, ale i tak lepiej będzie na płaskim położyć Maluszka. Dostałam od mamy łuk do fotelika/ wózeczka- bardzo fajny 🙂
Marlena, ja się rzuciłam na resztę obiadu 😆 a wieczorkiem bankowo robię omleta z dżemikiem albo placek 🙂 korzystałabym na Twoim miejscu, póki jeszcze kolkami się nie musisz przejmować... 😉
Monia, grunt, że na swoim postawiłaś i masz już kolejny etap z głowy 😉 już się nie denerwuj!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamuśka ja także kupiłam wózek z torbą już i osobno dokupiłam fotelik ale też mi może służyc jako bujaczek rączka ma 5 regulacji do ustawiania 🙂

To ja także się pochwale właśnie wcinam lody śmietankowe z sosem truskawkowym i także popijam pepsi a mały chyba się właśnie obudził 🙂he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heh Monia najgorsze są takie ciotki, babcie, mamy...
Najlepiej jednym uchem wpuścić a drugim wypuścic i dalej zrobić po swojemu 🙂 wiem, że może łatwo się mówi, ale spróbuj i nie denerwuj się 🙂 babelek niepotrzebnie denerwuje się razem z Tobą 🙂
takie to już jest przemądrzałe pokolenie... chyba wszystkie takie są te ciotki klotki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monia nie przejmuj sie, przytakuj a i tak zrob po swojemu. Nie wolnop poduszki, Ty o tym wiesz i to jest najwazniejsze 😁.
Ja z jednej strony mam zal ze mojego Wojciecha mama ma taki dystans i ogolnie to ani nic nie doradzi ani nic nie powie, nie wiadomo czy sie cieszy w ogole ze bedzie babcia czy nie. Troche mi tego brakuje bo mojej mamy juz nie ma. Z drugiej strony jest jeden plus, ze nie ma na tym swiecie nikogo kto bedzie sie wtracal w wychowanie dziecka 😁.
mikaanka tez wlasnie tak mysle ze sie ubiore i pojde sie nazrec 😁 ☺️ . Troche sie boje ze pozniej mnie brzuch rozboli no ale z drugiej strony, jak Adi sie urodzi to moge zapomniec o takich rzeczach.
Na slodkosci to nas bierze zawsze pod wieczor. Paczka jakis ciastek to juz norma 😁.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamuska27 napisał(a):
No wlasnie u mnie standardowo nie bylo torby w komplecie, szkoda bo teraz mam nerwa gdzie to badziewie kupic. Nie ma mowy ze wydam 80 euro, predzej bede z reklamowka chodzic. hahahahaha


Marlena a patrzałaś na allegro??A jaki masz kolor wózka i jaki model?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://allegro.pl/hustawka-krzeselko-do-karmienia-kolyska-arti-na02a-i1646874632.html#gallery
zastanawiam się nad kupnem takiej huśtawki zamiast bujaczka ale to pózniej jak mały podrośnie troszkę bo mam mało miejsca w pokoju a w formie bujaczka mam nosidełko także myślę że zakupie taką huśtawkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadzio Majeczki się postarała (mój tata) i zrobił jej piękną kołyskę z drzewa 🤪, mamy dodatkowy mebel 😁! Jest śliczna taka na styl ludowo-góralsk 😆i a jaka solidna jeszcze pewnie moim pra pra wnukom posłuży 😁! jutro może zrobie jej fotkę to wrzucę na forum i wam pokaże! Mój ojciec ma do tego zmysł i smykałke, kiedyś jak był młody to troszkę rzeźbił! Siedze i bujam ją nogą a jaki zapach fajny- takim lasem pachnie- drzewem!
Ale będę się starała naj mniej ją bujać bo jak rozchustam niunie to później bez kołyski ani rusz!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siostra kupiła synkowi w ikei taką huśtawkę kokon- nawet ja się bujałam w nim, a Lucuś sam od 1. roku zaczął wchodzić do niego 🙂
Ja chciałam pobujać łóżeczkiem, to A. mi powiedział, że się pustego nie buja- wózka też, bo potem dziecko bardzo płaksiwe jest, czy coś takiego... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no fakt allegro to lipa jak dla ciebie 😞za dużo zachodu.
Trzymam kciuki na pewno coś znajdziesz u siebie w jakimś sklepie 🙂A teraz się nie martw bo tak jest zawsze jak się coś chce to nie ma a jak tej rzeczy nie chcesz to wtedy jest pełno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...