Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
śłub mam gdzieś koło Krakowa, no bo załatwiany na szybko, w kraku kończy sie kredyt rodzina na swoim, w kraku jest normalnie masakra ze ślubami, wszyscy biorą przez ten kredyt i nie ma wolnych miejsc, ludzie jeżdżą i okupują wszystkie usc w okolicach.... hehhee masakra jakaś iprzegięcie moim zdaniem....
a komunię mam w Skarżysku, między Kielcami a Radomiem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Malgorzatta napisał(a):
śłub mam gdzieś koło Krakowa, no bo załatwiany na szybko, w kraku kończy sie kredyt rodzina na swoim, w kraku jest normalnie masakra ze ślubami, wszyscy biorą przez ten kredyt i nie ma wolnych miejsc, ludzie jeżdżą i okupują wszystkie usc w okolicach.... hehhee masakra jakaś iprzegięcie moim zdaniem....
a komunię mam w Skarżysku, między Kielcami a Radomiem....


No to będziesz w rozjazdach 🙂 żebyś tylko nie zaczęła rodzić 😉
tak swoją drogą odważna jesteś 🙂 tak jak Iga, która się wybiera w sobotę na egzamin, a jest już po terminie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny! Na wszystkie bolączki jakie mnie dopadają w tym ostatnim miesiącu ciąży... mam jedno rozwiązanie (czasem działa dłużej a czasem pozwoli mi tylko na uśmiech). Może i Wam poprawi się humorek 🤪 🤪

http://www.youtube.com/watch?v=P_hfkc1tar0&feature=fvwrel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malgorzatta odebrałas mi nadzieję na normalnych lekarzy 🙂 Kuźwa, to co on łazi na bani, że co chwile zmienia zdanie?? Z tą szyjką to też nie czaję, bo jakby mi powiedzieli, że jej nie mam to na miejscu bym chyba urodziła. W ogóle o co kaman... Ale Ty jesteś twarda 😉 I jeszcze mu numer wywiniesz, bo na żadną wizytę nie dotrzesz tylko urodzisz w jakimś Radomiu albo Skarżysku 😁 Hahahha.. A Ty czujesz w ogóle jakieś skurcze czy tylko na KTG wyszły?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Butterfly, właśnie z tymi skurczami to jest numer, bo ja ich nie czuję wcale! ta baba co obsługiwała te urządzenia to mówiła ze chyba jestem szczęściarą....

dzizas jak tam siedziałam, przyszłą taka laska, 38 tydzień jak ja, nogi to miała tak spuchnięte że masakra, mi się wydawało że jest źle, ale jak zobaczyłam jej balony normalnie to szoking! heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malgorzatta napisał(a):
Butterfly, właśnie z tymi skurczami to jest numer, bo ja ich nie czuję wcale! ta baba co obsługiwała te urządzenia to mówiła ze chyba jestem szczęściarą....

dzizas jak tam siedziałam, przyszłą taka laska, 38 tydzień jak ja, nogi to miała tak spuchnięte że masakra, mi się wydawało że jest źle, ale jak zobaczyłam jej balony normalnie to szoking! heheh

ale cesarkę się chyba planuje ok 2 tygodni przed terminem a nie czeka do końca jak sn nie pójdzie.. przynajmniej ja tak słyszałam i tak było u mojej szwagierki etc
dlatego też coś mi nie pasowało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja sie tylko zastanawiam po jaki chu... każe mi przychodzić we wtorek wieczorem do niego prywatnie, jak wyniki badań dzisiejszych będą w środę rano dopiero i odbieram je w szpitalu i tam znowu z nim będę się widzieć!!! bo mam się znowu zgłosić do szpitala.... to wszystko jakieś chore!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z tego co wiem, że jeśli są wskazania do SN to czekamy a jeśli CC to idzie się pod nóż i tyle... a nie jeszcze jakieś wydziwianie...
Lekarz powiedział, że jak dziecko jeszcze urośnie to będzie CC... no tak, ale wcześniej złapią Cie bóle i będziesz się męczyła zanim dojdzie do CC 😮 Normalnie jakiś "szatanista" z tego doktorka 😁 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Małgorzata to zrob sobie powtorne badanie jutro rano po poludniu bedziesz miala wynik i wtedy wiesz czy brac czy nie brac antybiotyk.bo jak trzeba to lepiej wziazc.w skarzyku nie poloecam rodzic kolezanke tam mam i mowi ze kicha ze szpitalem i straszne łapówkarstwo.
IVi genialne.zapisalam sobie linka usmialam sie. a znalazlam tez cos tajkiego bo potem sie wyswietlilo
http://www.youtube.com/watch?v=WeiAFBzCqIk&feature=related
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Małgorzatta jeśli coś tam wyszło w moczu, jakieś bakterie... to pij duuuuużo soku żurawinowego, w aptekach można też kupić ekstrakt z żurawin... bardzo dobrze oczyszcza pęcherz, wypłukuje bakterie, zmniejsza odczyn zapalny 🙂 ja piję codziennie tak w razie w 😉 Mój ginek mi polecił, też miałam bakterie gdzieś tam na początku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ivi1984 napisał(a):
beti82 normalnie mały tancerz... a te palce i kolanko 🤪 😁
A to jest rozkoszne 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=2Ns7za7h99A&feature=related


ten bobas jest dobry 🙂heheh i po co tu inwestować w drogie zabawki, jak kartka papieru przynosi tyle radości... a ile śmiechu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malgorzatta napisał(a):
agata wyszło mi leukocytów od 70 do 100 a norma to 5! jeśli by to była prawda to bym na dupie nie usiedziała z pieczenia czy z bólu.... a ja nie mam żadnych objawów


może wynik jest błędny... często tak bywa, że przy powtórce wszystko okazuje się ok, ale w razie w szklaneczka żurawiny nie zaszkodzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
żurawina tez obniża ciśnienie, a ja i tak mam niskie..... witamina c wystarczy.... od razu tam w szpitalu oddałam mocz do analizy, no ale wynik będzie po niedzieli.....

wczoraj też juz miałam akcje z tym moczem, tam gdzie chodzę robić wyniki z moczu czy z krwi, masakra! jakaś tam lekarka przegląda te wyniki, podbija, no i cały dzien do mnie wydzwaniali, no bo taaaki zły wynik, a dzwonili z prywatnego, a ja mam blokadę w komie na prywatne rozmowy, od razu odrzuca. jak sie tam pojawiłam wieczorem po te wyniki to normalnie się patrzyli na mnie jakby ducha zobaczyli, bo taki zły wynik, do tego ciąża, i cały dzień telefon zajęty..... myśleli że już się przekręciłam przez ten wynik....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Małgosiu każdy poród sn może się zakończyć cc, to nie żadne atrakcje
tylko dlaczego ten lekarz opowiada Ci o cesarce?!?
Ja bym w ogóle nie poszła do niego na wizytę przed otrzymaniem badań, bo to zdzieranie kasy!! Wyniki następnego dnia rano!! i to jeszcze będziesz się z NIM widziała?!
to jest naciąganie kobiety w zaawansowanej ciąży i żerowanie na niej!!
Zadzwoń i powiedz że się źle czujesz i odwołujesz priv wizytę i tyle

może się mylę ale tak mi to wygląda i ta cc i ta wizyta
nie daj się naciągnąć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale mnie zdenerwował ten Twój lekarz Małgosiu
ale nie będę więcej się wypowiadać bo mięso poleci

aż zaczęło mnie na odmianę kuć z lewej strony tam gdzie kiedyś przynajmniej był jajnik
i hehehe aż sobie pokrzykuje, wiadomo jakie słowo ☺️

a to o zwolnienie chodzi?!?!
to Ja Ci powiem, że jak się zapiszesz to jakiegokolwiek lekarza w klinice np z pracy - bezpłatnie to w tym okresie chyba dostaniesz l-4 bez problemu
powiesz że cię coś boli
a zwolnienie niech Ci wypisze smród na wizycie w szpitalu, nie wystarczy mu że całe 9 m-cy mu płaciłaś haracz!?!?
Ja jak nie mogłam albo moja ginka sama miała l-4 to zwolnienie czekało na męża w recepcji w mojej karcie, bez łaski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a już mam takiego nerwa ze szok! a cesarkę to ja sama chciałam, bo brzydzę się porodu, ale mój Marcin nie chce za bardzo.... a moja szwagierka co teraz rodziła, urodziła w 20 min! bez pęknięć, no i sama jestem tak trochę nie zdecydowana..... a dla dziecka też najlepiej jak sie urodzi naturalnie.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czerwcowka napisał(a):
ale mnie zdenerwował ten Twój lekarz Małgosiu
ale nie będę więcej się wypowiadać bo mięso poleci

aż zaczęło mnie na odmianę kuć z lewej strony tam gdzie kiedyś przynajmniej był jajnik
i hehehe aż sobie pokrzykuje, wiadomo jakie słowo ☺️


mnie wczoraj też złapały takie kłucia jajnika, dziwne.....

ciekawa jak tam postąpią z Nequitą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...