Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
monia29 napisał(a):
Hej Ania no niby nie dużo aż tak +18kg ale jak byłam u niej ostatnio 19maja to miałam +16kg i sapała i to jak 😠 więc teraz to już będzie wrzeszczec chyba 🤪 bo 2kg jeszcze dobrałam ale tego po mnie nie widac rodzina gada że brzuch mam większy i mocno opadnięty już.I spuchnięta jestem jak cholera tzn dłonie i stopy aż bolą 😞
A jak tam Aniu twoje samopoczucie???


pwnie ze nie duzo tym bardziej ze na koniec to wszytsko w dzidziusia idzie nieprzejmuj sie nia niech gada sobie raczej bardzie powinna sie zajac puchnieciem twoim niby na koniec to normalne ale zawsze opuchlizna powinna byc pod kontrola .

moje samopoczucie raczej dobrze pozatym ze sa dni kiedy jeszce obejmuje kibelek 🤔 moja druga ciaza calkiem inna niz z moja coreczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to ja poszlam spac na 2 godzinki a tu takie wiadomosci 🤪
Luna gratuluje serdecznie. maja slodziak. Ja tez juz chce...
Monia ja juz 18.5kg + a Ty sie martwisz 🙃 , zrzucimy! A lekarka niech sie soba zajmie malpa jedna!
Nika Nathanielka to tylko schrupac 🙃 taki piekny!
U mnie pogoda tak sie zepsula ze masakra...pada tak ze swiata nie widac!!!!!!!!!!! Wiec jestem uwieziona w domu...i co ja bede robic?! Juz po sniadanku i prysznicu i raczej nie czuje bym miala dzis rodzic 🙃 😉 , uparta ta moja fasola.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy aż tak się mocno nie przejmuję ale słuchaj jej wykładu znowu a co tam niech sobie pogada może jej ulży he he
Wiem że to nie jest aż taka wielka waga i wiem że sporo z niej zrzucę jak mały się urodzi tylko wkurza mnie taka gadka bo gdybym ważyła tyle w 6 lub 7 miesiącu to mogłaby gadac a tu na samym końcu jestem i ma obiekcje 😞
Jak to Doris napisała niech spada na drzewo 🙂he he a tak propo Doris zapiszę sobie stronkę z twoim postem o tym wklejaniu zdjęcia przyda się na pózniej 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aleksandra_W napisał(a):
to ja poszlam spac na 2 godzinki a tu takie wiadomosci 🤪
Luna gratuluje serdecznie. maja slodziak. Ja tez juz chce...
Monia ja juz 18.5kg + a Ty sie martwisz 🙃 , zrzucimy! A lekarka niech sie soba zajmie malpa jedna!
Nika Nathanielka to tylko schrupac 🙃 taki piekny!
U mnie pogoda tak sie zepsula ze masakra...pada tak ze swiata nie widac!!!!!!!!!!! Wiec jestem uwieziona w domu...i co ja bede robic?! Juz po sniadanku i prysznicu i raczej nie czuje bym miala dzis rodzic 🙃 😉 , uparta ta moja fasola.


Ola mój mały też uparty także nie jesteś sama 🙂he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek 🙂
My dalej 2 w 1 😠 kurna felek ile można chodzić bez tego korka, w pon odpadł i nic poza nieregularnymi skurczami.... 🤢 może ja tak jak słonica będę chodziła w ciąży 20 kilka miesięcy 🙃
poza bólem brzucha nic się u mnie nie dzieje...
ale cieszę się z wiadomości, w końcu coś się dzieje 🙂
LUNAAA GRATULUJĘ, MAJKA PRZEŚLICZNA! DAŁAŚ RADĘ!!!!
mONIA I oLA wagą się nie przejmujce, ja jestem na plusie +15, +18 to jeszcze norma, z resztą sama nika pisała że przytyła 17 a zostało jej już tylko 6... spoko luzik, monia olej lekarkę 🙂
Ciekawa jestem co z Igą, już jej nie było od weekendu... może się rozpakowała, sesję zaliczyła... to i przyszedł czas na dzidzię 🙂
Czerwcówka gratuluję czopa 😉 u Ciebie był podbarwiony krwią czy nie?

nika dzięki za stronkę do wklejania fotek na forum, ostatnio właśnie z lunaaa rozkminiałyśmy jak wkleić foto 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wlasnie zauwazylam ze mi tygodnie kolo zdjecia zniknely....a ja mam termin dopiero na jutro 😁
wiec teoretycznie dzis jest 39tyg i 6 dni. Nie sadze by to cos mialo zmienic w moim przypadku 🤔
Ale pomarudzic mozna 😁
Monia ja sie smieje ze moja to indywidualistka bedzie- wyjdzie kiedy najmniej sie bede tego spodziewac...wiec pewnie w metrze czy sklepie 🤪 i moze dostanie jakis karnet na cos za darmo na cale zycie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
He he Ola wszystko możliwe wiesz tak z nie nacka czasami najlepiej niż to wieczne czekanie a może już 🙂Mi dziś sąsiadka przepowiedziała że w weekend urodzę ciekawe po czym ona to stwierdziała ? 🤪
No chyba że po dzisiejszej wizycie u lekarza coś mnie chwyci po badaniu bo standardowo fotel,mierzenie ciśnienia i ważenie 😞 no i zaglądnie co u dzidzi czyli szybkie usg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aleksandra_W napisał(a):
a mam pytanie czy wasze sutki sa nadal takie ciemne? Bo moje sie znow normalne zrobily...zauwazylam bo staralam sie wymasowac - ale sa zbyt czule na dlugie masowanie... ☺️


Ola u mnie otoczki brodawek jakieś takie ciemniejsze ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola no też zauważyłam że u ciebie już nie widac tyg ciąży 😞
Co do sutków to ja mam cały czas taki sam kolor są ciemniejsze ale ostatnio wrażliwsze się zrobiły no i piersi również 😮
Mały mój znowu daje mi czadu się rozpycha kolanami tak nad pępkiem w ogóle niżej już czuję jego ruchy jakby cały się obniżył i to sporo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a moze mi sie wydaja jasniejsze bo sie troche opalilam na dekolcie 😎
No nic to ja ide sie walnac przed TV i bede czekac by sie rozpogodzilo...
Wlasnie wpadlam na dobry pomysl- obejrze jakas mega smieszna komedie- moze jak sie bede duuzzoo smiac to mi wody odejda 🤪 , warto sprobowac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pępek mam wypchnięty momentami że aż śmiesznie wygląda co on tam wyprawia he 🙂
Wiecie co ja mam ta kreskę na brzuchu i od spojenia do cycków była a teraz jak mi brzusio opadł to od cycków z 10cm zaczyna mi ginąc coraz bledsza jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monia ja mam tą krechę dość jasną od spojenia łonoweo tylko do pępka 🙂 ale mam nadzieję, że szybko po porodzie zniknie 🙃
Ola dobry pomysł, ja może zacznę robić przysiady 😜 zobaczymy co lepiej zadziała 🙂
oj idę po trufelkę z wisienką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monia29 napisał(a):
Agata a jak twój czop wyglądał miałaś go podbarwionego z krwią??


monia u mnie właśnie nie był podbarwiony krwią... wyglądał jak 5-6cm glut, albo galaretka w kolorze żelatyny... identyczny jak się żelatynę rozpuści ma taki glutowaty kolor...
słyszałam,że jak czop jest podbarwiony krwią to poród w przeciągu kilku godzin może się zacząć... 🙂 dlatego żałuję że krwi tam u mnie nie było 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja za to tą kreskę mam długą i ciemną i dziś tak zauważyłam że zanika po trochu od góry 🙂
No a u mnie zero czopa coś tam polatuje chyba to upławy bo wody to nie są tak myslę oj jak ja bym chciała by po dzisiejszym badaniu coś tam mi ruszyła ginka he i wiem na 100% że będzie to badanie nieprzyjemne bo ostatnio to bolało 🙂
Agata apetytu mi nie rób he ja nie mogę takich rzeczy jeśc więc idę po jogurcika 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Luna dopisana do listy 🙂
Jejku dziewczyny jakiego ja mam lenia.... ale chyba przysiadów porobię trochę, może te zakwasy mi się rozejdą troszeczkę po wczorajszym dniu 🙂 może się za obiadek wezmę... wymyśliłam sobie mielone z grzybkami w sosie śmietanowym z kaszą gryczaną... ciekawe czy mi coś z tego wyjdzie tak jak planuję haha 🤪 kurde wcześnie jest jeszcze....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja żadnych specjalistycznych biustonoszy nie kupuję.... siostra mi odradziła bo sama miała i nie mogła go odpiąć jedną ręką a na drugiej miała Niunie i się tylko wkurzyła... Ja mam rozpinany z przodu, i dwa z takiej mięciutkiej tkaniny że wystarczy ją odsunąć i cyc na wierzchu 🙂 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wróciłam z przychodni, awantura kolejna aż się popłakałam, znowu trafiłam oczywiście na tą samą babę
znowu była niemiła i znowu awantura, tym razem jej nie odpuszczę i wystosuję skargę (jestem umówiona na tel wieczorem z jej szefową - moją ginką 😉 )
i jeszcze taki tekst: są inne przychodnie, jak się pani nie podoba że tak się tutaj czeka i pracuje to niech sobie pani poszuka innej.. ale pochwalę się że nie zeszłam do jej poziomu inie wypaliłam że to raczej ona niech sobie poszuka innej pracy itp ale przykro mi było cholernie że tak traktują kobiety
myślałam że czasy się zmieniły

no i w ogóle meksyk
po ktg i usg dziś wysłali nas na konsultację wyjątkowo na izbę przyjęć bo tam był wolny gabinet
i co?! na drzwiach do izby przyjęć kartka:


w dniu 16-06-2011 pacjentek do porodu nie przyjmujemy z powodu braku miejsc
do odwołania


a jak się ucieszyłam że nie rodzę 😁

badanie generalnie miało boleć (szyjka) a ja nic nie poczułam 😉
szyjki prawie nie ma poniżej 0,5cm i jest na wpół otwarta, cokolwiek to znaczy
powiedziała że jak chcę urodzić (jeśli mała się nie zdecyduje sama wcześniej) 19 na rocznicę ślubu to mam się codziennie kochać i urodzę 😜

ale coś mi tam małą nadwyrężyłam bo brzuszek boli i podwozie po tym badaniu, i ostrzegała że będę plamiła

następne ktg już 19-06 ale bez zapisu mam przyjść i tyle, jeśli wcześniej mi się nie uda urodzić..

a i na usg widziałam buźkę Nikolki!!
a to rzadki widok bo zawsze odwracała główkę i tylko tył było widać a dziś pani d pokazała i oczka i nosek i usteczka i widziałam jak sobie płyn owodniowy popijała 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czerwcówka Ty to masz przejścia i to na sam koniec.. ale widzisz wszędzie się takie hery tafią... nic się nie przejmuj, głowa d góry, męża weź w obroty i może nie będziesz już musiała tam iść na ktg 😉
ale jaja porodów nie przyjmują 😁 😁 😁 😁 to co jak przyjedzie kobieta ze skurczami to ja odeślą????????? masakra, to jest jakieś chore
A jak z tym czopem? skoro lekarka zezwoliła na współżycie to można jak już ten czop odpadł??
i jak u Ciebie wyglądał? podbarwiony krwią??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...