Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć Monia29. Nie denerwuj się przed tym usg, ja też się denerwowałam zupełnie nie potrzebnie a to napewno ma wpływ na maleństwo.Ja sobie powtarzałam w myślach, że skoro mi nic nie dolega to dlaczego ma coś być nie tak ? No wiem, że łatwo mówić ... jestem mądra bo jestem już po...
Wiesz Monia29 ja takie samo zdanie miałam na temat laktatora, że może kupię później ale może rzeczywiście lepiej wydać tą stówkę i uniknąć później nerwów wrazie nawału albo jakby małe nie chciało ssać, albo jakby nie leciało (podobno też pomaga). Małgorzatta ja też obawiałabym się zakupu laktatora przez mojego meżusia - napewno kupilby gówno i jeszcze przepłacił hehhe a ja potem nie będę mieć głowy do zakupów. Chyba kupię ten tommy, ma dobre opinie i jest tani. Polecam wejść na jakąś porownywarkę cenową - można znaleźć taniej niż na allegro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

monia29- ja też mam podobny problem, z początku nie chciałam kupować laktatora bo przy braku pokarmu była by to strata pieniędzy ale jak zaczęłam czytać o nawałach mleka w szpitalu i konsekwencjach braku spuszczania pokarmu to się wystraszyłam i nie wiem czy decyzji nie zmienię!!!
Zadzwonię jeszcze do koleżanki i zapytam jak to u niej wyglądało! Ja chyba jak bym miała wybierać to zdecydowałabym się na Medela ale z modelem to nie wiem???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co, to chyba mieć swój jakikolwiek niż w szpitalu szpitalny.... nie wiem dlaczego, ale ja bym nie mogła używać po kimś... już nawet moja szwagierka mi się oferowała że mi odda swój, ale udałem że tego nie słyszałam, heheh 🙂

Kasia567, to całkiem niedaleko mamy do siebie w takim razie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczynki za odpowiedzi coraz bardziej myślę że chyba kupię przed porodem bo też się nasłuchałam o tych nawałach mleka lub że pomaga jak go brakuje że stymuluje piersi.
Lunaaa to zapytaj się tej twojej kumpeli ja za laktatorem pójdę się rozgladnąc po wypłacie majowej bo teraz coś krucho z kasą 😞Też widzą mi się te medela ale i niby z aventu też są dobre i już sama nie wiem jaki model 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze w moim przedziale cenowym najwięcej opini ma tommee tippee- zakupiłam tej firmy butelki wiec się fajnie składa, chyba się skuszę na ten 😉! zobaczcie same:
http://www.ceneo.pl/Akcesoria_dla_mamy;0113-1;004+n150;017Laktatory_P11-19929.htm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że cena nie jest wygórowana 🙂
Mnie te butelki przypadły strasznie do gustu, mają super opinie i wygląd taki sympatyczny 😉
Wiec już miesiąc temu kupiłam dwie, jedną 150ml i 260ml.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja butelkę mam jedną siostra mi kupiła z LOVI 250ml i co do butelki to się wstrzymam zawsze mogę pózniej sama dokupic.Ale te tomme tippe też są fajne i ten laktator też nie zły jest a tak 100 z kawałkiem liczę wydac tak jak ty Lunaaa do 150zł bo nie stac mnie na droższy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Brzucholki, słonko grzeje a tu cisza 🙂
Ja butelki mam Aventu kupiłam taki zestaw startowy mam 2butelki 125ml, 2butelki 250ml, 4smoczki do butelek 0+, 2smoczki uspokoajające -niestety nie bardzo się nadają bo mają nie odpowiedni kształt no i szczotkę do czyszczenia. Czytając dzisiejsze wpisy jednak zakupię laktator już teraz nie obawiam sie co prawda że mąż by kupił nie taki jak potrzeba bo do ciapowatych nie należy i jak powiem co ma kupić kupi to co kazałam ale obawiam sie że Dzidzia nie będzie umiała ssać a po narodzianch pewnie będzie głodna to jak ją nakarmię? Używanym odciągać mleka bym nie mogła jakoś takoś nie higienicznie a co swoje to swoje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Odnośnie tego laktatora Tommy co ma 18 pozytywnych opinii na ceneo to ja Wam już wcześniej link wkleiłam, żebyście obejrzały.

Ten laktator co polacała Kiniek Medela ma gorsze opinie ale wydaje mi się, że to co dobre dla innych nie musi być dobre dla nas, każda z nas ma inne ciało ...

I tak ze wszystkim: np nianie elektroniczne - jednym zbytnio szumią, innym nie. I bądź tu człowieku mądry i kieruj się opiniami. Chyba na chybił trafił lepiej kupić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorota552, ja na szczęście tak nie mam, ale jakaś płaczliwa się zrobiłam w tym ostatnim trymestrze.
Tylko coś mąż powie wyższym tonem a ja łzy mam w oczach - hormony dają znać o sobie. Ale co tam, nie krępuje się - jak mam ochotę to zaszlocham sobie. :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorota552 i Doris25, to ja jestem dwa w jednym. Wszystko mi z rak leci, wszystko gubie i we wszystko wchodze nawet w drzwi nie trafiam. Mam napady placzu, wczoraj płakałam przez 2 godziny bo mi kartka z zakupami dla dzidziusia zginela az się mój maz z pracy wyrwal bo myślał ze to cos powaznego chociaz mówiłam mu żeby się nie martwil ze to hormony ale rozpacz była jak po śmierci kogos bliskiego i chyba wolał sprawdzic. Czekam na prawde az mi to przejdzie bo jestem serio niezyciowa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Kasia to może lapiej że mam tylko jedno z objawów bo jakbym płakała po każdej rzeczy która spadła mi na podłogę albo sie rozlała cały dzionek bym zapłakana chodziła 🙂
Ale zauważyłam jeszcze jedno sama sie z tego śmioeję ale im większy brzucholek tym większa skleroza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co za dzień! Czy Wam też się ten upał daje we znaki? Mnie sie trochę ciężko oddycha niestety... ale nie moglam sobie odmówić wyciągnięcia męża do sklepu dziecięcego i... zamówiliśmy wózeczek 😁 Nie planowaliśmy już teraz kupować, ale co tam. Kupiliśmy Roan Marita, ale ten konkretny wzór jest wycofywany już, a nam sie straaasznie podobał, więc uznaliśmy, że albo teraz albo nigdy. Jest śliczny, w biało czarną kratkę z czerwonym kwiatem po boku. Cud miód. I jeszcze promocja była 🙂

Laktator daje mi koleżanka. Nawet nie wiem, jakiej firmy, bo nie dopytywałam. Właśnie kupiła sobie przed porodem, a nigdy nie użyła i stwierdziła, że mi go sprezentuje jak Pawełek przyjdzie na świat. Przynajmniej to mam z głowy. A co do butelek to też mam te Tommee...- kupiłam u pana r_p77 zestaw startowy za 59zł, więc komplet jest 🙂

Ja będę kupowała ten komplet pościeli: http://allegro.pl/8el-posciel-dziecieca-120x90-super-cena-i1551525404.html. Niedroga, a w sumie wszystko jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...