Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
wiesz jak mamy wpisy bez zaliczeń to okey, znajome latają z moją kartą... ale żeby się umówić na jakąkolwiek opcje inną zaliczenia to muszę się jakoś na tej uczelni pokazać.... aj.... nic mi kurde nie wyszło tak jak miałam w planach 😞 nawet urodzić normalnie nie umiem 😞

Ania bo to jedyny dzień wolny jego i jak stwierdził też ma prawo odpocząć... fuck, fuck, fuck.... siły mi brakuje i do niego i do tego brzucha mojego... strzelę sobie chyba 100 czystej, to ponoć też przyśpiesza poród.... a jak nie przyśpieszy to chociaż się nawale pewnie po takim czasie abstynencji 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A Rafał nie moze jechac z Tobą w niedzielę?
A nie moga w Twoim imieniu pogadać koleżanki z wykładowcami? Twoja sytuacja nie jest byle jaka.. Jakby nie było masz zwolnienie lekarskie- nam większość to uznawała i jako pierwszy termin traktowali termin wrześniowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj, doczytałam teraz... kopnij go w tyłek 🙂 to może jakaś znajoma?? i to najlepiej jakaś z autem... może teśc by Cie zawiózł, jeśli dysponuje samochodem??

A słyszałyście o tym koktajlu? Z innego forum:
Na wywolanie porodu dobry jest koktajl poloznych z olejem rycynowym:

2 lyzki olej rycynowy,
250 ml sok z moreli,
2 lyzki musu migdalowego (moze byc mleczko z migdalow)

i do pol litra dopelnia sie woda gazowana mineralna.

Moja dwojka mlodszych przyszla na swiat kilka godzin po wypiciu tego koktajlu.

Ten koktajl stosuja polozne w niem. szpitalach. Taka ostatnia deska ratunku przed oxy... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja już czytałam milion przepisów na ten olejek... ale on nie zawsze działa a może spowodować że dziecko smółke puści... kiedyś go stosowano w szpitalach ale uznali, że jest za bardzo niebezpieczny... 😞 i się boję go wypić.... a może powinnam sobie go jednak chlapnąć.... może by podziałało...

a co do kopania Rafała w tyłek to jest za wysoki i ja teraz tak nogi nie podniosę wysoko 😞 hehe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to dlatego pewnie Ci tak chojraczy, bo wie, że nie dosięgniesz. Na pewno go namówisz. Nie stresuj się dodatkowo. Choć wiem jak to jest, ja z roznych powodów musiałam przekładac obronę o pół roku i psychicznie mnie to wykańczało strasznie aż w końcu powiedzieli mi, że mnie skreślą z listy studentów (na sam koniec) jak się nie obronię do jakiegoś tam terminu. A ponowny wpis kosztował kilkaset złotych, mimo, że to państwowy uniwersytet. U dziekana byłyśmy po kilka razy (bo to nie tylko ja oczywiście miałam przeboje). echhhh.. co to były za czasy 😉 Ale wszystko się udało. Na pewno jakoś to ogarniesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny, a mnie tak wzięło na te pierogi, że szok! poszłam do Biedronki (na szczęście jest blisko!) kurde a tam żadnego wyboru, tylko te biedronkowe.... no ale jak juz taka ochota to co zrobić, no i już pochłonęłam 12, ze śmietaną i cukrem.... coś mi się wydaje że w tych pierogach zamiast truskawek jest dżem, ale co tam, nawet mi to smakowało.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malgorzatta hahaha pierogi z dżemorem 🤪 ostro.... może to frużelina jakaś.... czy ani kawałka owocka nie odnalazłaś??

Ja obrałam ziemniaki na obiad i w sumie to jeszcze mam dużo czasu bo dopiero ludziska moje wyjeżdżają z wawy.... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malgorzatta chyba trzeba by było zaznaczyć, że ta strona to nie dla ludzi o słabych nerwach.... niektóre rzeczy są przerażające....

Agnieszka28 ja Ci nie powiem jak to się czuje, w sumie to mnie boli brzuch od czasu do czasu i promieniuje do pleców, więc wnioskuję że u mnie tak to wygląda... a kłucie w podwoziu to może być albo rozwieranie, albo skracanie szyjki... ale co dokładnie to tylko lekarz po badaniu może stwierdzić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki. Ja juz wrocilam z miasta. Nakupowalam malemu rzeczy w rozmiarze glownie 56. Mam nadzieje ze beda dobre, bo jak nie to szkoda bedzie ciuszkow. Dobrze mi ten spacer zrobil, ale obiadu juz nie bede robic, deseru tez nie. Tata zrobil nam niespodzianke i wrocil wczesniej do domu i tak sobie polezymy i poodpoczywamy. Adi meczy sie z czkawka, juz 2gi raz dzis, a dzien sie jeszcze nie skonczyl.
Ja czesto ogladam fotki na www.wiocha.pl
Polecam !!!!
To naprawde zalosne i czasami niewiarygodne. Nie moge uwierzyc ze tacy ludzie istnieja i bawi ich robienie z siebie idioty/idiotki.
Uciekam polezakowac. Ciuszki juz sie piora, jutro bedziemy prasowac 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszka28 napisał(a):
pytam bo mnie krocze dosyć mocno boli, i tak się zastanawiam czy rozwarcie się nie zwiększa w pon było 1,5cm, mnie tak podbrzusze ściąga i dół brzucha boli i zastanawiam się czy to moga być skurcze



Aga może Ci sie rozwarcie robi większe? mi też tak sie dzieje od czasu do czasu, np. wczoraj wieczorem... masakra...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka dziewczyny 🙂
U mnie echo...
Zrobiłam sobie dziś refleksy (wyszły fantastycznie jasne) i obcięłam włosy 🙂 A jak wróciliśmy do domu to ledwo zdjęłam buty bo okazało się, że po raz pierwszy w życiu nie widzę swoich kostek 😮 ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...