Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Nequitta akt desperacji nie sądzę samam do tej pory mam tylko kilka zdjęć trzy które zrobiłam sobie sama komórką i dwa z durną miną jakie zrobił mi mąż zastanawiam sie właśnie czy nie iść na taką sesję dla ciężarówek przynajmniej jakaś pamiątka będzie a na zdjęciach mąż bo z reguły na każdym jestem sama bo ktoś to zdjęcie musi zrobić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Karina ! Witamy i zapraszamy do rozmów.

Nequita - ja też mam taką wydzielinę wodnistą, jakiś czas temu wkręcałam się, że to wody płodowe mi ciekną, ale ginka powiedziała, że tak ma być.Nawet chciałam w chemicznym sklepie papierki lakmusowe kupić, żeby sprawdzić ale ginka powiedziała, że chyba mam za dużo wolnego czasu i żebym lepieć uprawiała ogródek albo wyszła na spacer z psem zamiast o głupotach myśleć, więc TY LEPIEJ PORÓB SOBIE TE ZDJĘCIA, ALE Z GŁOWĄ HAHHA 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorota552 takie sesje są świetne, tylko skąd na to kasę wziąć... ja to już miałam plan zrobić usg to 3d na pamiątkę, i nic nie wyszło.... więc nawet nie zaczynam sobie marzyć o takiej sesji... jakbym znalazła kogoś kto ma dobrą rękę do aparatu to bym mu mogła pozować bo mam duuuużo pomysłów... W sumie to ostatnio coś mi "teściowa" wspominała, że zrobi mi "sesje" w ogrodzie z brzuniem.... ale ja się nie będę upominała a ona zapomniała najwyraźniej.... 😉 a jak to nie jest akt desperacji to może sobie zmienię w profilu 😁 haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczyny 🙂
Dzięki Buterfly za odpowiedz bo miałam dylemat co do nosidełka ale już wiem że kupie to od 0-13kg.
Nika fajna stronka również łap oklaska odemnie 🙂
Nequitia nie smuc się wiem że samej ciężko ja też siedzę sama i staram się nie zwariowac z nudówi z smutów bo dzidzia wtedy jest też smutna zjedz coś słodkiego na poprawę humoru albo ślub ogladaj Wiliama 🙂Nie długo już będziesz miała co robic 😜

Wczoraj laski byłam u kumpeli ona ma 8tyg szkraba mały był jak się urodził 2600 ważył i 50cm długi teraz troszke podrósł ale i tak wygląda jak maleństwo aż strach na ręce brac normalnie no i się już uczyłam jak się takie małe przewija.Dla niedoświadczonej osoby to ciężka sprawa ale dałam jakoś radę a serce mi waliło że szok bałam się że coś mu zrobię a potem miałam 2 lekcje na chwilę zostałam sama bo kumpela poszła pieska wyprowadzic mały spał a jak wyszła obudził się i zaczął płakac nie wiedziałam co mu jest,wziełam na ręce a on dalej ryczy dopiero po chwili doszłam że nie mógł purtnąc pomasowałam brzuszek i ok 🙂potem z kumpelą gadałam to ona mówiła że uczyła się swojego synka cały miesiąc by rozróżnic jego płacz że to tak instynktownie mamy we krwi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nequitia - ja mam taka wydzieline odkad pamietam ze przestala wylatywac ze mnie stara krew... a teraz mam tego nawet wiecej, czasem jest biala a czasem kremowa, tez pytalam o to moja Pania doktor nawet raz prosila aby przyniesc jej to na wkladce higienicznej i powiedziala ze to normalne.
Nie ma co sie martwic 🙂

A co do sesji - to my bedziemy brac tylko jedno zdjecie- to gratisowe... bo jak zobaczylismy ceny to nie wiedzielismy co powiedziec... 5 zdjec okolo 1,5 tys O_o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nika tego oklaska dam ci pozniej muszę godzinkę odczekac 🙂

Acha ja też mam taką wydzielinę białą lub czasem leciutko żółtawą też mówiłam o niej gince i mówiła że tak jest pod koniec ciąży że to macica się przygotowuje do porodu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hmmmm tak teraz po podglądałam Wasze zdjęcia z brzuszkami.... to jakiś mały mam ten brzunio... może dlatego Kruszynka się tak rozpycha 😁 hehe a na fotce widać resztki mojej tali haha kiedyś miałam w tali 74cm... teraz pewnie jest ze 100 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malgorzatta szał nie szał ale pamiątka fajna- chciłabym jak najwięcej pamiątyek dla Szkraba na później sama urodziłam sie w latach 80 i pierwsze zdjęcie jakie mam to chyba w wieku 3lat a fajnie by było widzieć jakie bobo ze mnie było. A co do cen to rzeczywiście szok chyba jednak odpuszczę i dalej nie szukam najwyżej męże zaprzęgę i jakoś będziemy sobie radzić 🙂

Nequitia fajna fota i fajna pamiętka na później 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja miałam taką sesję. Co prawda robil znajomy fotograf i cenowo umówiliśmy się na połowę stawki, którą ma normalnie i jestem baaardzo zadowolona. Zrobiliśmy ok. 350 zdjęć, z tego wybraliśmy z mężem 14 do tzw. obróbki i wywołania. My jesteśmy walnięci na punkcie zdjęć. Ten znajomy robił nam też sesję narzeczeńską przed ślubem- za free, bo wtedy dopiero zaczynał. Wziął nas do starej opuszczonej cementowni- klimat był nieziemski. Fakt, że wszystko kosztuje. Mojego Marcina musiałam do sesji brzuszkowej nakłaniać kilka dni, bo stwierdził, że to strata kasy, ale przed obiektywem to on wiedział co robić, a ja stałam jak kukła 😁

Małgorzatta... ja mam podobno nie aż tak wielki brzuch, a jak mierzyłam 3 tyg. temu to było 104cm!!! Teraz to mnie zdołowałaś 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny wiem że już ten temat był ale napiszcie jaki w końcu jakiej firmy kupujecie termometr dla dzidzi?Czy do uszka i do czoła w jednym?Bo chcę kupic ale mam dylemat a nie chcę z canpola bo zle mierzy niby nad podczerwień jest 3 sek i pomiar gotowy ale nie dokładny jest bo jak mam wydac kasę to raz na jakiś dobry chcę 😮Jak macie jakieś linki to podzielcie się z góry bardzo Wam dziękuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niektórzy tam piszą o rtęciowym. Powiem Wam, że kilkoro moich znajomych też używa rtęciowego, bo albo nie chcieli wydawać kasy na jakiś ekstra, albo okazywało się, że nie mierzy dokładnie. Ja sobie za bardzo nie wyobrażam, ale ostatnio coraz częściej o tym myślę. Na razie postanowiłam kupić rtęciowy dla mnie i męża, bo ten zwykły elektroniczny to jakiś szajs i pokazuje nie tak jak trzeba. A dla maluszka zobaczymy... może dostaniemy na jakieś baby shower 🙂 A jak nie to będę myśleć w czerwcu dopiero.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja sobie też zmierzyłam - 104 cm ! A wszyscy mi mówią, że malutki i bardzo zgrabny mam brzynio.Mi samej też się wydaje malutki ...

Termometr - znajoma mi polecała ABC KIDS:
http://www.aptekaotc.pl/go/_search/full_search.phpSEARCH_FORM=&search_query_words=ABC+KIDS

http://www.i-apteka.pl/product-pol-29051-TERMOMETR-ABC-Kids-do-ucha-i-na-czolo-1szt-.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...