Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
http://www.sklepdlalekarza.pl/produkt,termometr-na-podczerwien-z-pomiarem-na-czole--skroni--tech-med-tm-100,18.html

Ja myślę nad tym... nie chcę takiego do ucha, bo u dzieciaczków bywa tak, że z uszkami coś się dzieje... a tak myk na czółko celuję raz, dwa i po krzyku... i nie przypomina pistoletu 😁

Malgorzatta super wyglądasz !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja poszłam w wasze ślady i wyjęłam centymetr.... w najbardziej pękatym miejscu 110cm 🙂 hihi a na zdjęciu tak zgrabnie wyglądam no 🤪 hahaha
Malgorzatta ja też pomału doły zaczynam łapać, że chcę z powrotem swoje ciało... 🙂 przytyłam już 14kg i robię się ulana normalnie, nawet na buzi jestem okrągła 😞 i rozstępy mam wszędzie.... dół brzucha, biodra, uda, piersi (od spodu na szczęście) zaczęły mi się takie robić po szpitalu 😞 wczoraj to się mojemu Rafałowi rozryczałam jak wyszłam spod prysznica... ale cóż już niedługo 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejku, cellulitis to jakaś zmora! Mam wrażenie, że mam na całych nogach! Brzuszek jest w porządku, nie ma rozstępów, ale nogi to jest jakiś koszmar! wczoraj sobie kupiłam balsam z Ziaji dla kobiet w ciąży i postanowiłam rozpocząć ostrzejszą walkę niż dotychczas. A tu akurat lato idzie... masakrejszyn!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monia29 ta krecha Ci zejdzie... bo to od hormonów tak ciemnieje... 🙂
Malgorzatta o tej cholernej skórce pomarańczowej ja nawet nie myślę !! na łydkach mam nawet ten celluit je**ny aż mi się coś robi, i masuje te uda i smarowałam i co tylko... i nic nie pomogło... będę myślała co z tym wszystkim zrobić po ciąży, bo teraz nie mogę się smarować wszystkim co popadnie bo później Kruszynka alergie może przez to mieć... w najgorszym przypadku już nigdy nie odsłonię nóg i brzucha.... ze strojem dwuczęściowym to już się pożegnałam... bo przecież nie będę gorszyła innych takim pooranym brzuchem... ogólnie stroju już chyba nie założę bo nóg w takim stanie też nikomu nie pokarzę.... nawet po domu chodzę w długich spodniach, chociaż jest ciepło 🤨
A co do rozstępów to ja je zauważyłam na brzuchu po wyjściu ze szpitala, bo są nisko a ja tam wzrokiem nie sięgam, dopiero jak stanęłam po kąpieli przed lustrem to taaaaaki szok!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tak samo, tylko długie spodnie, jeszcze mam takie białe te nogi że szok..... na łydkach chyba też mam... ja się katuję jakimiś pilingami ale to nic nie daje... słyszałam żeby robić prysznic naprzemienny, zimna, ciepła woda, ale zawsze zapominam, albo szkoda mi się oblać ta zimna wodą, od razu mi sie brzuch kurczy tak jakoś.... najgorsze jest to że ja mam problemy żeby wyjść z wanny ostatnio....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja ostatnio siedząc w towarzystwie żony szwagra założyłam sobie "szałowo" nogę na nogę w rybaczkach i jak zobaczyłam, co mi wyszło z tej zmarszonej skóry na łydkach to uciekłam do domu! Nie twierdzę, że przed ciążą było idealnie, bo nigdy nie było, ale o ile o wagę się tak bardzo nie martwię, bo na bank zleci przy karmieniu, to estetyka mojej skóry pozostawi pewnie sporo do życzenia :/ Ale co tam, nie ma się Dziewczyny co dołować. Każdą to czeka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dołączam do grona celulitu.
Smaruję jakimś balsamem wyszczuplająco-anty celulitowaym co prawda zmniejszyły się ale nie tak żeby ich nie było. Wcześniej używałam Vichy Celludestok czy jakoś takoś ale wymiękł przy tym który teraz kupiłam. Piersi smaruję balsamem anty wiotczeniowych a brzucholek oliwką, na szczęście nie mam jesczze rozstępów ale ja z tych grubokościstych jestem może dlatego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja tutaj mam prysznic, a za wanną tak tęsknię że szok... tzn. w drugiej nieużywanej łazience jest wanna... hmmmm chyba w niej trochę ogarnę i ożywię wannę normalnie... naleję sobie wody i się położę, wymoczę.... łatwiej mi będzie umyć stopy pewnie haha bo pod prysznicem mam problem z tym 😁 i pod wodą wymasuję uda i łydki... prysznicem... puszczę na maksa wodę zimną i będę masowała 🙃
Malgorzatta ja słyszałam o tym na przemiennym oblewaniu się ciepłym i zimnym... na piersi też ponoć super, ale ja nie jestem na tyle odważna żeby to uczynić 🤪

ja ostatnio dałam tak czadu z goleniem nóg, że bałam się że się wykrwawię... tak się pozacinałam, że szok.... Mogłam krem kupić, ale sobie pomyślałam po co krem, jak i tak nóg nie pokazuję więc maszynka styknie 🤢 a okolice bikini golę na czuja... też maszynką, bo tu krem dla mnie odpada bo uczulenie mi wyskakuje i tylko przed wizytą u gina... po prostu nie mam siły robić tego częściej... masakra 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
także dołączam do grona celulit gdyż mam na całych nogach i także nie wiem co to będzie latem w upały a nie lubię chodzic w długich spodniach lub spódnicach jak jest gorąco 😞
Co do depilacji okolic intymnych to ja już dawno nie widzę się tam golic chyba że po omacku albo z lusterkiem he he 🤪 i nie używajcie żadnego kremu teraz bo ja tak zrobiłam miesiąc temu i takie miałam uczulenie że hej masakra a teraz to chyba samym mydłem i maszynką się ogolę z lusterkiem przed sobą hehe 🤪
No i przyznaję nie chce mi się tam teraz często golic co innego jak nie byłam w ciąży a teraz zazwyczaj się golę bliżej wizyty u ginki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Słyszałam, że nie powinno się używać żadnych kremów do depilacji. Nie wiem, ile w tym prawdy, ale faktycznie byłoby to ułatwienie dla nas... Ja też już zaraz pod brzuchem nic nie widzę, więc wszystko na czuja robię. Zawsze sobie myślałam o tym, jak dziewczyny mówiły, że w szpitalu były golone, że jakieś nienormalne, że czemu same o to do porządku nie dbały. Teraz zwracam honor...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malgorzatta haha to widzę, że mamy tak samo, jak w szpitalu mnie wzięli na badanie... a byłam nie ogolona to już przy samym wejściu byłam czerwona ze wstydu i było mi głupio.... nie wiem czemu... jakiś komfort psychiczny mam jak jestem ogolona 😁
monia29 a masz takie duże lustro w łazience? ja cholera nie mam... ale dobrze sobie radzę na wyczucie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Butterfly hmmm nie mam pojęcia, chociaż przyznam się, że też raz mi się tak zdarzyło że nie mogłam dodać, tzn. wybierałam zdjęcie i po prostu nie widziałam, że trzeba dać zapisz zmiany ☺️ a ja nie używam firefoxa, więc to raczej nie od tego zależy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...