Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Malgorzatta napisał(a):
Butterfly napisał(a):
Kasienkaks ja mam dokładnie tak samo jak Ty... Cisza wszędzie, głucho wszędzie... Jedyne co mam to to twardnienie brzucha i czasami (rzadko) kłucie..


dziewczyno, no to tak jak ja! kiedy idziesz do lekarza?


W piątek. I jak mi powie "szyjka długa,zamknięta" to mu zasadzę takiego kopa z tego fotela, że się z ziemi nie zbierze przez parę godzin!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Butterfly napisał(a):
Malgorzatta napisał(a):
Butterfly napisał(a):
Kasienkaks ja mam dokładnie tak samo jak Ty... Cisza wszędzie, głucho wszędzie... Jedyne co mam to to twardnienie brzucha i czasami (rzadko) kłucie..


dziewczyno, no to tak jak ja! kiedy idziesz do lekarza?


W piątek. I jak mi powie "szyjka długa,zamknięta" to mu zasadzę takiego kopa z tego fotela, że się z ziemi nie zbierze przez parę godzin!


kur** ! ja jak usłyszę 7 czerwca też taki tekst to chyba zamorduję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ivona55 napisał(a):
A czy któras ma kontakt z Igą?
Baaardzo dawno nie bylo tez wojciesławy i czarnulki...


Nie każdy ma tez czas i ochote codziennie tu siedziec i gadac wkółko o tym samym 🙂 Tymbardziej że teraz ciepło na dworze więc lepiej w cieniu posiedzieć niż kwitnąć przy kapie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lunaaa86 napisał(a):
ivona55 napisał(a):
A czy któras ma kontakt z Igą?
Baaardzo dawno nie bylo tez wojciesławy i czarnulki...


Nie każdy ma tez czas i ochote codziennie tu siedziec i gadac wkółko o tym samym 🙂 Tymbardziej że teraz ciepło na dworze więc lepiej w cieniu posiedzieć niż kwitnąć przy kapie 🙂


no fakt 🙂
Ale też jak np ja dzisiaj raz jestem raz mnie nie ma. Co musze ogarniam.A na dworzu za goraco jak dla mnie. I w sumie dość samotna jestem jeszcze w nowym mieście, a to forum chociaz troszke mi pomaga nie zanudzic sie na śmierć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czerwcowka napisał(a):
Butterfly napisał(a):
Wam też coś się ze stronami zmieniło? Teraz ostatni post jest na ostatniej stronie, nie na pierwszej?Czy to tylko ja tak mam?


tak mam to samo
nie wiem co się dzieje

widziałyście?! już 2000 zarażonych w Niemczech..


masakra z tym zarazeniem, tutaj w marketach normalnie juz warzyw niema, ale to dobrze a taki dzis mialam smak na mizerie, hmm ale jakos wytrzymam... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Butterfly napisał(a):
Mogliby jeszcze zrobić taki szum wokół truskawek, to może też byłyby tańsze 😉 Była grypa świńska, ptasia, teraz warzywna... niedługo będzie owocowa, a my nie będziemy nic robić tylko się szczepić.


ale powiem wam masakra tu jest w niemczech ja wczoraj wchodze do kauflandu a tu na warzywach pustoooo a ja chcialam ziemniaczki kupic hmm w malych sklepikach byly ale drogie 😞 😞 😞 mogliby juz odkryc z czego to swinstwo sie wzielo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Butterfly napisał(a):
Mogliby jeszcze zrobić taki szum wokół truskawek, to może też byłyby tańsze 😉 Była grypa świńska, ptasia, teraz warzywna... niedługo będzie owocowa, a my nie będziemy nic robić tylko się szczepić.


A ile w ogóle kosztują truskawki w Polandii? tak się zastanawiam... mmm zjadłabym polskich truskawek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniaruda83 napisał(a):
ja dzis bylam na badaniach i wszystko ok, ktg ok, usg ok, szyjka mieciutka i krociutka 😜 , moze cos bedzie niedlugo??? .... ale ja staram sie juz nie nakrecac bo od prawie 2 tygodni rozwarcie 3 cm a tu dalej cisza... 😞 😞 😞

też bym chciałą mieć miękką...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata_j napisał(a):
A ile w ogóle kosztują truskawki w Polandii? tak się zastanawiam... mmm zjadłabym polskich truskawek 😉


Ok. 8zł/kg. Przynajmniej u nas.
Kupiłam sobie dzisiaj karmi i mam zamiar zaraz wypić. Skoro "pomaga na laktację"... 😉 Nażarłam się pierogów ruskich i ledwo się ruszam, aż mnie brzuch boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Butterfly napisał(a):
agata_j napisał(a):
A ile w ogóle kosztują truskawki w Polandii? tak się zastanawiam... mmm zjadłabym polskich truskawek 😉


Ok. 8zł/kg. Przynajmniej u nas.
Kupiłam sobie dzisiaj karmi i mam zamiar zaraz wypić. Skoro "pomaga na laktację"... 😉 Nażarłam się pierogów ruskich i ledwo się ruszam, aż mnie brzuch boli.



hehe ja też dzisiaj ruskie pierożki jadłam 🙂 uwielbiam... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...