Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja tylko na chwilkę i faktycznie stronki są inaczej i miałam problem bo nie wiedziałam na jakiej stronce wcześniej skończyłam pisac 🙂
Basia super że się odezwałaś a jak twoje zaliczenia bo trzymałam kciuki i daj znac jak Ci ten Gbs wypadł?
Ale mój maly się wierci i jakoś mocno mam teraz pępek wypukły aż przez bluzkę widac 🙂
Ale narobiłyście mi smaka z tym rabarbarem i truskawkami no i arbuz za mną chodzi 🙂

http://www.mamusie.net/forum.html to jest to forum mikaanki 2011 można tam się zalogowac bo już mamusiami będziemy 🙂Nikt nikogo oczywiście nie zmusza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
beznadziejnie z tymi stronkami... ale już się zczaiłam, tylko też nie wiedziałam na czym skończyłam czytać...

BarbaraK- dobrze, że jesteś, miałam smsa słać do Ciebie, ale Monia29 napisała,że jesteś w dwupaku.

Witam nową czerwcóweczkę - kolejną Ivonę - mi też twardnieje brzuszek, dziś to z 5 razy jak kamień ... ale bezboleśnie, jak zmienię pozycję to ustaje więc się nie martw - to normalne na tym etapie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Haha 🙂 witam pana Admina! 🙂 Miło z tą numeracją 🙂
Dziewczyny, forum na mamusie.net trochę prościej znaleźć i wątki będą bardziej na czasie jednak. Burzowo dziś strasznie u mnie, ale dopiero teraz się zbliżyła burza, bo wcześniej jakoś omijało nas. Chciałam trochę się rozpędzić i wiaderko wody podniosłam, podlałam warzywko, pranie zrobiłam, oplewiłam nawet trochę, nałaziłam się, zobaczymy jak tam mały będzie reagował.
W szpitalu jak zapytają o ubezpieczenie to od razu można powiedzieć, że jest każda kobieta w ciąży i połogu ma refundację i do NFZ się można zgłosić z taką sprawą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt się chyba nie przenosi. Najczęściej piszą trochę tu, trochę tam ale zauważyłem, że stopniowo chyba zaczynają tam siedzieć coraz dłużej. Jest kilka, a nawet kilkanaście dziewczyn, które są tam prawie nonstop. Chyba po części dlatego, że jest tam kilka śmiesznych wątków 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uff w końcu burza przyszła 🙂 Jak fajnie chłodno sie zrobiło 🙂
Od razu mi się chce żyć 😎 Byłam na specjalnej kolacji z okazji dnia dziecka u szwagierki. Nawet prezent dostałam hihihi fajnie się dzieckiem poczuć choc przez chwilkę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniaruda83 napisał(a):
oj ale mnie skurcze zlapaly w lydkach, az tak strasznie bola ze masakra...skurcze juz puscily, ale bol pozostal normalnie mam lydki jak kamienie szkoda ze gdzie indziej tak mocno mnie skurcze nie lapia 😆



ania ja tez mam te cholerskie skurcze, zawsze w nocy, masakra to jest.... może więcej magnezu podjedz sobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malgorzatta napisał(a):
aniaruda83 napisał(a):
oj ale mnie skurcze zlapaly w lydkach, az tak strasznie bola ze masakra...skurcze juz puscily, ale bol pozostal normalnie mam lydki jak kamienie szkoda ze gdzie indziej tak mocno mnie skurcze nie lapia 😆



ania ja tez mam te cholerskie skurcze, zawsze w nocy, masakra to jest.... może więcej magnezu podjedz sobie 🙂


wezme jakis magnez, ale to pierwszy raz mnie tak mocno zlapalo normalnie jak chodze to jakbym na jakichs slupach szla takie mam sztywne nogi 😁 ale jeszcze troche i wszystko przejdzie. Teraz mam smaka na banany, a w ciazy po bananach strsznie wymiotuje i puchne na twarzy, takze tez musze sobie odpuscic...echh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monia29 napisał(a):
Ja tylko na chwilkę i faktycznie stronki są inaczej i miałam problem bo nie wiedziałam na jakiej stronce wcześniej skończyłam pisac 🙂
Basia super że się odezwałaś a jak twoje zaliczenia bo trzymałam kciuki i daj znac jak Ci ten Gbs wypadł?
Ale mój maly się wierci i jakoś mocno mam teraz pępek wypukły aż przez bluzkę widac 🙂
Ale narobiłyście mi smaka z tym rabarbarem i truskawkami no i arbuz za mną chodzi 🙂

http://www.mamusie.net/forum.html to jest to forum mikaanki 2011 można tam się zalogowac bo już mamusiami będziemy 🙂Nikt nikogo oczywiście nie zmusza 🙂


Dzięki monia za smska 🙂
Egzaminy ok wypadły, mam nadzieje, bo wyniki w przyszłym tyg, ale powinno być dobrze.
Jeszcze jeden za tydzień w piątek i obrona pracy... ale na wrzesień sobie zostawiam prace 🙂
GBS - no cóż, nie ma wyników, pielęgniarka mówi, że chyba coś wyhodowali i rośnie skoro nie ma 😞 w piątek będę może wiedzieć....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...