Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
monia29 napisał(a):
Ivona łap oklaska na poprawę humorku 🙂
Wiesz te nasze mamy i teściowe rodziły w innych czasach i mają myśli przed potopowe a teraz jest zupełnie inaczej na porodówkach nawet 15lat temu usg żadko jaki lekarz robił tak mi moja siostra mówiła 😮
A to że jedna da radę urodzic 5kg dziecko sn wydaje mi się że zależy od budowy kobiety i jej psychiki moze się mylę 🤔


Dzieki Monia 🙂
No moja mama nie wiedziała o czym jej mówię jak powiedziałam że mi czop odpadł, że bóle przepowiadające itd...
U niej bez żadnych dodatkowych atrakcji, od razu ból, porodówka i dzieciak a u nas???
Albo moja babcia, koniec ósmego miesiaca a ona w polu podczas żniw 🤪
To jakaś abstrakcja dla mnie normalnie 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
placek mam prawie zrobiony galaretka się studzi i coś dziś zaczynam latac na kibelek ale biegunki jeszcze nie mam hmm
muszę wziąsc się za siebie i się wydepilowac ale mam lenia jak cholera i mi się nie chce no i stopy mnie bolą tzn.te poduszki mam jak balony aż pieką 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej brzuchole 🙂
Nika twój synio jest przesłodki- zakochałam się 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Ja od rana na rozjazdach,ZUS, ZAKUPKI- jutro termin a ja nic nie czuje....
Nie widać cośDoroty552 - ma termin tak jak ja a ostatnio te wody jej się sączyły może już sobie leży z Martynką w szpitalu 😉!!!
No i Nequitia nic się nie odzywa??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monia29 napisał(a):
Mikaanka no to niezłe kongo miałaś i masz normalnie współczuję 😞
Mam pytanko czy któraś z was zapisała może stronę albo pamieta jak ktoś z nas miał napisane posta o oddychaniu bo nie mogę znalezc coś 😞
Coś kojarzę że Ty MIkaanka chyba pisałaś o tym ale nie jestem pewna 😮


monia ja podawałam tą stronkę http://www.benc.pl/czytelnia/16/techniki-oddychania-w-czasie-porodu/

jak dla mnie tam jest dość prosto i klarownie opisane jak oddychać w danej fazie porodu i nawet łatwe do zapamiętania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agata_j napisał(a):
lunaaa a jak ta kołyska? zrobiłaś fotkę? 🙂


Nie miałam czasu rano, a teraz jak wróciłam od razu do żarcia się dorwałam owaliłam talerz kopytek i zabrałam się za czytanie! Zaraz zrobię ale nie wiem jak sie wrzuca zdjęcia bezpośrednio na forum.... 😞 Chyba że zdjęcie w profilu zmienie na ta kołyskę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja to jestem dzisiaj jakaś zwalona jak koń po westernie... NIC mi się nie chce, mały dupkę wypina, nie chce za bardzo wyjść, brzuch się nie obniża... zaczynam wątpić czy urodzeę naturalnie... raczej będą wywoływać... a to jest masakra, boleśniejszy poród... chciałabym już w bólach do szpitala jechać... a nie pójść tam, coś mi zaaplikują i siedzieć... czekać.. wrrrrrrrrrr
chociaż dzisiaj sąsiadka mi powiedziała, że chyba poród się zbliża bo zmieniona jestem na twarzy.... hehe a ona pierwsza przewidziała, że jestem w ciąży, właśnie po twarzy... następnego dnia zrobiłam test (już miałam kupiony bo coś podejrzewałam) i bęc ciąża była... normalnie nie wiem co ona widzi w tej mojej twarzy 🙂 także może i tym razem coś faktycznie takiego zauważyła 🙃

OBY 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lunaaa86 napisał(a):
agata_j napisał(a):
lunaaa a jak ta kołyska? zrobiłaś fotkę? 🙂


Nie miałam czasu rano, a teraz jak wróciłam od razu do żarcia się dorwałam owaliłam talerz kopytek i zabrałam się za czytanie! Zaraz zrobię ale nie wiem jak sie wrzuca zdjęcia bezpośrednio na forum.... 😞 Chyba że zdjęcie w profilu zmienie na ta kołyskę!


spróbuj skopiować obrazek i po prostu wkleić w pole wpisywania tekstu.. ja bym tak spróbowała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Adi znow ma czkawke, Boze ja tylko lyczka coli wzielam i juz jakas akcja.
Ja dzis caly dzien mam skurcze w pochwie. Nie boli az tak bardzo, ale moze cos tam sie przygotowuje 😁.
Stroganoff sie robi, ale jeszcze z 1,5 godz. Wolowiny chyba nie powinnam jesc 😮, no ale w koncu surowe to nie bedzie.
Jejku znow prawie dzien sie skonczyl 🤢.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agata_j napisał(a):
lunaaa86 napisał(a):
dodałam tą kołyskę w zdjęciu profilu! narazie stoi u mamy w pokoju razem z wóziem bo u niej więcej miejsca 😁


normalnie zajebioza 🙂 brawo dla Twojego tatulka 🙂


Taka orginalna- jedyna w swoim rodzaju- drugiej takiej nie ma 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agata_j napisał(a):
lunaaa ja jak już urodzę to będę wtedy próbowała wkleić zdjęcie małego 🙂 wtedy będę dociekać 🙃
a kołyska na prawdę super, niepowtarzalna! 😉


No a ja bym wolała wiedzieć wczesniej bo później to nie będę miała czasu by siedzieć i główkować 🙂 Także proszę o wskazówki 🙂
Idę odsmażyć kopytka mojemu P. i jadę jeszcze na zakupki, w weekend zostajemy w domu więc trzeba lodówkę wyposażyć! 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...