Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no tak, mój lekarz też mi w kółko powtarza, że karmienie piersia to szybki powrót do formy i nic innego... ale też spotkałam się z głosami, że niektóre dziewczyny schudły dopiero po skończeniu laktacji, bo do produkcji mleka jakiś tam tłuszczyk jest potrzebny..... najbardziej mi się podoba opcja ta, że laski schudły zaraz po porodzie, że jak mąż przyniósł dżinsy do szpitala to wisiały one na dupie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o jaaaaaaaaaa 🙂 chciałabym włożyć moje ukochane dżinsyyyyy... ehhh kiedy to będzie 🤢
ale dziwne, bo przecież sama macica obkurcza się do 8 tygodni 🤢 a co za tym idzie na pewno talii nie odzyska się dopóki macica się nie obkurczy... ale może cuda istnieją 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malgorzatta napisał(a):
ja w jedne jeszcze wchodzę, kupiłam je we wrześniu, prześmigałam w nich całą ciążę, ale to biodrówki takie, rozciągliwe.... ale nie kupiłam ani jednych spodni ciążowych przez całą ciążę....


no wiesz jak się tylko w talii ma 96cm w 9 miesiącu ciąży 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata_j napisał(a):
o jaaaaaaaaaa 🙂 chciałabym włożyć moje ukochane dżinsyyyyy... ehhh kiedy to będzie 🤢
ale dziwne, bo przecież sama macica obkurcza się do 8 tygodni 🤢 a co za tym idzie na pewno talii nie odzyska się dopóki macica się nie obkurczy... ale może cuda istnieją 😉 🙂


Ojj Agatka jak ja Ciebie rozumiem 🙂 Ja juz nie moge sie doczekac kiedy buty na obcasie ubiorę i jakies fajne podkreślające kształty ciuszki 😎 Bo juz w ogóle sie nie czuje kobieco...ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam termin na jutro z USG, ciekawe, jak narazie cisza jak makiem zasiał, no poza kłuciem w pipce 😉
spódnica ołówkowa i szpile mmmm SEXXXXXY 🙂
ja też bym już chciała poczuć się atrakcyjną kobietą, założyć jakąś fajową bieliznę... tylko ciekawe czy to ciało będzie takie samo po ciąży.... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja tez myslałam czy nie napisać do Nequity. Ale w sumie głupio troszkę.
Mnie bania nawala od tego choróbska. Wymiotować mi się chce bo gardło boli. Rozkłada mnie zdrowo, gówno, gówno, gówno 😠
😠
No jak się zaczniemy rozsypywać to wszystkie faktycznie.
Tez bym tak chciała w sumie, prawie rodzic w drodze do szpitala. Zgodnie z tezą mojej położnej: im dłużej w domu tym krócej w szpitalu. Śmigam dziewczyny pod prysznic, bo już ledwo zipię. 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...