Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hihi aniołek ja też lubię sobie obejrzeć, podotykać hihi 😉

PS. A tak poważnie doskonale cię rozumiem, ja sama jeździłam po sklepach i oglądałam materiały i kolory, a potem kupowałam. Czasem w sklepie, czasem w necie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ja właśnie zakupiłam spodnie z panelem na Allegro bo w typowych cieńszych legginsach mi za zimno z kolei w jeansach jeszcze chodzę ale jak posiedzę to brzusio pobolewać zaczyna. Jeszcze jakieś tuniczki muszę znaleźć. Na lato jakieś tam sukienki i spódniczkę mam. Najgorzej to na teraz 🤢

I kurde oby te spodnie były dobre....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniolek82 napisał(a):
malstep i ja własnie o tym pisze. Wszędzie te skrętne koła. 🤔

no powiem Ci że mi się sprawdził ten mechanizm,dużo łatwiej wszędzie wjechać,i skręcić.Moja siosta też używała go ponad rok i byłł oki;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczę zjadło mi posta 😞

witam w niedzielne popołudnie 🤪
u nas dziś piękne słoneczko więc wybyliśmy i teraz dopiero robię obiadek hihi 😜

co do materaca to zgadzam się że kokos-pianka-gryka jest najlepszy...nie odkształca się i nie uczula dzieciaczków 😎
łóżeczka nie kupuję bo zostanie po Bartolku a starsze chłopaki dostali piętrowe - fajne bo parter jest zupełnie na podłodze więc bezpiecznie dla smyka 🙂 a łóżeczko mam takie tylko w ciemniejszym kolorze...

próbowałam dzisiaj podsłuchać dzidzię stetoskopem,ale serduszka nie słychać - za to trzaski i bulgotki hihi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja Bartka podsłuchiwałam stetoskopem ale z tego co pamiętam trochę później.... 😜 😎

właśnie robię czekoladę 😜 mniam - nie doczekam się aż zastygnie

wylicytowałam detektor tętna hihi 😜 jednak się skusiłam - zobaczymy czy było warto 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela a napisz mi jeszcze jak gruby materac macie w tym "kubusiowym" łóżeczku ?
Bo ja nie wiem czy zamówić taki zwykły łóżeczkowy, czy grubszy ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Daniela a napisz mi jeszcze jak gruby materac macie w tym "kubusiowym" łóżeczku ?
Bo ja nie wiem czy zamówić taki zwykły łóżeczkowy, czy grubszy ?


Łóżeczka i materaca nie mam już od dawna.Wydaje mi się że to był to normalny materac kokos-pianka-gryka ale ile cm wysokości nie wiem. Kupowałam go na Allegro,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta-lion a jeśli chodzi o ochraniacze na łóżeczko to miałaś taki do połowy czy na całe łóżeczko?? Bo na Allegro znalazłam też taki na całe i się zastanawiam czy to dobry pomysł żeby właśnie taki komplet kupić. Tu link http://allegro.pl/posciel10-el-120x90-producent-czarkaz-i1480353148.html podoba mi się ta w słoniki niebieskie o ile będzie syn 😁 😁 😁



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂
znalazłam sie tu po raz pierwszy wiec witam wszystkie sierpniowe mamusie 🙂
aczkolwiek szokuje mnie ta wielka liczba odpowiedzi, ale skoro mam juz troszke wiecej czasu to może to byc interesująca lektura...
Moja pierwsza ciąża wiec sporo pytan w głowie a wskakując na chybił, na coniektóre stronki, ciekawie piszecie 😉
Zatem witam jeszcze raz i pozdrawiam wszystkie mamusie i piękne brzuszki 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

angel_69 napisał(a):
czesc dziewczyny 🙂
znalazłam sie tu po raz pierwszy wiec witam wszystkie sierpniowe mamusie 🙂
aczkolwiek szokuje mnie ta wielka liczba odpowiedzi, ale skoro mam juz troszke wiecej czasu to może to byc interesująca lektura...
Moja pierwsza ciąża wiec sporo pytan w głowie a wskakując na chybił, na coniektóre stronki, ciekawie piszecie 😉
Zatem witam jeszcze raz i pozdrawiam wszystkie mamusie i piękne brzuszki 🙂))


Witamy nową mamę,miło Nam że do nas dołączasz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela wcześniej miałam taki krótki, bo nie znalazłam wtedy aukcji z takim na całe łóżeczko. I dopóki Maja była malutka było oki, ale później jak zaczęła więcej się ruszać to często podczas snu wkładała nam nogi między szczebelki. Jakieś pół roku temu znalazłam te na całe łóżeczko i kupiłam taki. Jak dla mnie jest super. Majka już nóg nie wkłada, zawsze się baliśmy że w nocy jeszcze krzywdę sobie zrobi. A teraz śpimy spokojnie. I nie uderzy się w nocy. Ja polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj angel_69. No u nas już tak jest. Czasem same nie umiemy znaleźć jakiegoś tematu, o którym pisałyśmy 🙂 Ale to nic 🤪 Pytaj, pytaj ... I czuj się jak wśród swoich 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daniela napisał(a):
Marta-lion a jeśli chodzi o ochraniacze na łóżeczko to miałaś taki do połowy czy na całe łóżeczko?? Bo na Allegro znalazłam też taki na całe i się zastanawiam czy to dobry pomysł żeby właśnie taki komplet kupić. Tu link http://allegro.pl/posciel10-el-120x90-producent-czarkaz-i1480353148.html podoba mi się ta w słoniki niebieskie o ile będzie syn 😁 😁 😁




Ja mam taki do połowy.Ale ten jest rewelacja;-)i cały komplet w takiej cenie.Tez chyba sobie go kupie;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Goście obsłużeni już sobie poszli a ja w końcu mogłam usiąść do brzuszka 😉 Poczytałam poczytałam i:

    witam nową mamuśkę Angel 😉


    co do materaców dla Julii mieliśmy taki z gryką, minusem jest jednostronność 😞 ale ogólnie jest bardzo fajny. Co do wysokości nie ma co kombinować, dzieciaczki są lekkie i nie odgniatają tak materaców jak dorośli!


    Co do baldahimu to też odradzam, zbieracz kurzu, zajmujący miejsce a później ułatwiający wspinaczkę (niebezpieczną) maluchowi!!!!!!



SŁODKICH SNÓW!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny dopiero teraz się odzywam, bo byłam przez cały dzień odłączona od sieci :/
Widzę, że na tapetę weszły łóżeczka 🙂 Ja ostatnio przeglądałam all... i znalazłam cały komplet łóżeczko z pościelą, wkładami prześcieradłem itd. I chyba na coś takiego się skuszę wychodzi to taniej, a mają bardzo ładne wzory pościeli 🙂
Witam również nową koleżankę, tak jak dziewczyny pisały- mamy tu dużo specjalistek, które pomogą w każdym temacie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...