Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
Eleeza no wlasnie laura mi sie podoba ale przeciez nie bede do dziecka caly czas mowic tak oficjalnie 😁 ale mam tez odwrotnie, dla chlopca bardzo mi sie podoba kostek ale konstanty wcale 😉


Mi się podoba dla chłopczyka Kajtek, ale nie Kajetan 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie mamusie
kilka dni mnie nie było a tu takie zmiany..., dziesiątki stron do nadrobienia, nowe fotki w awatarze... super.
Mapa - super fotka z pleneru, zauważyłam, że mieszkamy w tej samej części kraju - ja jestem z okolic Sanoka
Mam do Was wszystkich takie nietypowe pytane. Czy Wam też pojawiło się więcej włosków na brzuchu poniżej pępka? Te hormony mnie dobijają - na szczęście włoski są jasne, ale długie...masakra!
Eleeza - kalkulator super - w końcu wychodzi chłopiec (chociaż z dziewczynki też się ucieszę, ale płeć może poznam w poniedziałek)
Pozdrawiam cieplutko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie 🙂 Po niewielkiej przerwie 10stron do nadrobienia 😁

Eleeza z Ostatniego kalkulatora wychodzi mi chłopiec 🙂 Jutro idę na wizytę może zrobią Usg a jak nie to płeć poznam (mam nadzieję) na początku kwietnia

Co do ogórków to ja małosolnych nie lubię każde inne tak. A teraz mam przeogromną ochotę na rollo kebaba ale gdzie ja o 21 będę jechała po kebaba 🤔

Co do wózków trochę poczytałam na necie i o Coneco dużo niepochlebnych opinii przeczytałam, byłam dzisiaj w sklepie i spodobał mi się X-lander ale cena dosyć duża 😞 Sama nie wiem co ja mam kupić 🥴 🥴 🥴
Pościel już znalazłam i wiem jaką chcę. Po połówkowym chyba rozpocznę jakieś zakupy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobranoc brzuszki 🙂 🙂 🙂

Jutro pewnie odezwę się dopiero wieczorem. Jadę na to USG 3D do Wrocławia, potem obiad z mężem i zakupy 🙂 🙂 🙂 Cały dzień mamy dla siebie hihi bez dzieci 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolcia12345i napisał(a):
Też mam takie włoski 😮, mąż się nabija że będę jak facet z wielkim brzuchem. 😮


Ja też je zauważyłam, ale bardziej wokół pępka, a mój mąż stwierdził, że sobie wkręcam. Ale teraz wiem, że jednak nie wkręcam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Dobranoc brzuszki 🙂 🙂 🙂

Jutro pewnie odezwę się dopiero wieczorem. Jadę na to USG 3D do Wrocławia, potem obiad z mężem i zakupy 🙂 🙂 🙂 Cały dzień mamy dla siebie hihi bez dzieci 🤪 🤪 🤪


Miłego oglądania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajola81 napisał(a):
Diviana napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
Oj dziewczyny, ale narobilyscie mi ochoty na te ogorki malosolne i gdzie ja teraz je kupie 🤨


jolajola81 w warzywniaku bok mnie są jakby co 🙃

Diviana a gdzie ty mieszkasz pewnie daleko gdzies bo ja na zaciszu.


Na Saskiej Kępie, nie tak daleko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry brzuszki

coś nie mogę spać w nocy 😞 kręcę się z boku na bok ech...
Martusia miły dzień dzisiaj Cię czeka 😜 - zobaczysz maluszka - ja jutro i się nie mogę doczekać hihi

Wszystkim życzę miłego dnia

idę do sklepu po bułeczki na śniadanko 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczek napisał(a):
dzień dobry brzuszki

coś nie mogę spać w nocy 😞 kręcę się z boku na bok ech...
Martusia miły dzień dzisiaj Cię czeka 😜 - zobaczysz maluszka - ja jutro i się nie mogę doczekać hihi

Wszystkim życzę miłego dnia


witam Monia czekam jutro na relacje 😁 😘
idę do sklepu po bułeczki na śniadanko 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamuśki 🙂 🙂
wczoraj się nie odzwyała bo nabrałam takiego powera do sprzątania że teraz mam chyba zakwasy 🙃 ale warto było 🙂
wy tak mówicie o zachciankach na ogórki czekolade a ja musze w siebie wcisnąć śniadanie i obiad a kolacji to wogóle nie jem 😞 zaczynam się martwić że mojej niuni zacznie rakować jakiś witamin 😞

mam pytanie: co sądzicie na temat farbowania włosów w ciąży?:> niezbyt atrakcyjna się czuje i chciałabym coś w sobie zmienić ale napewno nie kosztem maluszka 😞 prosze o radę 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anya my już tu rozprawiałyśmy o farbowaniu - wiele z nas farbuje włosy ale chyba większość czekała do 2 trymestru 🙂 , a jeśli obawiasz się i nie jesteś do końca pewna to zafunduj sobie koloryzację bez amoniaku....a dzidziusiowi witamin nie zabraknie za to zabraknie ich...Tobie - ja mam podobny problem i posiłkuję się dodatkowo witaminkami dla kobiet w ciąży 🙂

Justiks23 mam nadzieję że jutro dam radę się odezwać bo dość "napięty grafik" mam hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

My juź po badaniu, wszystko jest OK. Za 2tyg powinnam czuc ruchy może szybciej tak mówiła doktor. Usg nie robiła 😞 Na pocz.kwietnia pojadę chyba na usg 3D ( wtedy sie zacznie 20ydz)i wtedy się dowiem bo nast wizytę mam dopiero na 15.04

U nas okropna pogoda nic się nie chce 😞

Marta pewnie już się szykuje do wyjazdu 🙂
Anya ja farbowałam włosy i ścinałam jakieś 3tyg temu. Trzeba jakoś wyglądać 🙂

Miłego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Dziewczęta 😘
cały czas po powrocie znad morza męczy mnie ten okropny katar, i jeszcze teraz na dodatek taka wstrętna pogoda, że podrażnia mój nos jeszcze bardziej 🤢 od zawsze mam problemy z zatokami, a jak już mnie dopadnie to trwa nawet i pół roku - łłłłłłłeeeee 😠 kupiłam sobie syropek Prenalen, smaczny, ale straaaaaaasznie słodki, a czy pomoaga to nie wiem, bo na moją przypadłość to tylko wybrane antybiotyki dają radę, ale na razie się pomęczę, chyba że znacie jakieś domowe sposoby na zapalenie zatok? dajcie znać proszę 🙃

gdzieś od 5dni czuję już Maluszka przważnie jak się relaksuję albo śpię 🤪 🤪 🤪 niewiarygodne uczucie SUPER!!

MIŁEGO DZIONKA 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
k8_online wiem co czujesz jeśli chodzi o katar. Mam alergie na różne rzeczy i na zwierzęta a najgorsze jest to że mam psa ale oddać go nie moge bo już sie za bardzo do niego przywiązałam Więc ciągle stosuje jakieś krople a jak mam zwykły katar to stosuje maść majerankową 🙂 jest nawet skuteczna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k8_online spróbuj kropli euphorbium są homeopatyczne i można je stosować w ciąży a pomagają również na zatoki - wypróbowałam je na całej rodzinie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczek napisał(a):
k8_online spróbuj kropli euphorbium są homeopatyczne i można je stosować w ciąży a pomagają również na zatoki - wypróbowałam je na całej rodzinie 🙂

dziękuje 😎 słyszałam że są skuteczne 😉 chyba kupię, bo nosa nie czuję, a zęby to mam wrażenie że mi zaraz wypadną 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie
Matko wczoraj wyczekałam się na wypis do 13 potem z mamą przyjechałam do rodziców, zmęczona wrażeniami nawet nie zaglądałam do Was a tu jak zwykle zgiełk 🙂

Co do farbowania też dwa tygodnie temu ścięłam i ufarbowałam.
Co do ruchów, dziś rano położyłam rękę poniżej pępka na brzuchu i poczułam mojego malutkiego dzidziusia 🙂
Matko masakryczne uczucie, żałuję,że nie było męża, ale może będzie to teraz częściejsze i jemu uda się poczuć bobaska 🙂
Wczoraj z opisu usg wyczytałam,że maluszek ma 11 cm, i ma ułożenie miednicowe. i tyle reszta kompletna magia której nie rozumiem. Lekarz za wiele nie mówił, tylko,że jest ok i że na połówkowym za trzy tygodnie będziemy dokonywać konkretnych pomiarów 🙂
Pisałyście też o wyprawkach, i min obrzydzeniu.
Pomimo,że nie mam jeszcze dzieci uważam tak jak te mamuśki które je już mają,że żadne kozy z nosa i kupki i wymiociny, oraz dojadanie nie będą nam obrzydliwe i nie będą wywoływały reakcji takich jak teraz niektóre z Was mają...
Kochane tyle się martwimy, przejmujemy każdą naszą infekcją i odstępstwem od normy w badaniach, katarami, i drapaniami w gardle ...Czeka nas to jeszcze przynajmniej 5 miesięcy, te obawy przecież o nasze maluszki...Zobaczycie jak b edziemy się martwić jak kupka naszego szkraba nie będzie miała odpowiedniego koloru, i wtedy nie będziecie czuły,żadnego obrzydzenia, i zapewniam Was wszystkie,że jak będziecie miały kozy w noskach maluchów, aone będą utrudniały im oddychanie to żadne gruszki nawet te z wężykami nie będą takie straszne 🙂 Zrobicie wszystko aby ulżyć swoim maluszkom 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...