Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Mi się jeszcze marzy taki jasnoniebieski albo zielony welurowy zimowy dresik i jak zobaczę gdzieś w promocji to może kupię (to chyba jedyna rzecz jakiej nie dostałam) bo śpioszki, kaftaniki body, sweterki spodenki, czapeczki, kombinezony i nawet skarpetki dostałam heheheheh dosłownie wszystko zawalili mnie na całego 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna891 napisał(a):
no tak ale kiedy widzi sie te wszystkie śpioszki,kaftaniki,smoczki i inne cudeńka trudno się powstrzymać 😜 Pomyślę o tym w 6-7 miesiącu. A jak narazie podelektuje się samym widokiem tego wszystkiego 🙃


smoczki, butelki i inne wynalazki odradzam. Ja np długo karmiłam piersią i butelki nie były mi potrzebne, smoczek używaliśmy ale kupiliśmy go później na pewno nie przed porodem. Także Justyna w praniu wyjdzie co będzie ci jeszcze potrzebne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela Oby zdążył ,bo u nas leży się tylko dobę 🤪
Eleeza 1300 to dużo za dużo, a ten co masz to funkcjonalny, my będziemy mieli przewijak na łóżeczku położony a chciałam dokupić taki regał z koszykami wiklinowymi na kosmetyki, pieluchy itp. i chyba jednak łóżeczko z szufladą, bo nie wiem gdzie bym miała stawiać te duze paczki pieluch, mam łazienkę miniaturkę dosłownie tylko wejść idzie-obrócić już ciężko hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na narazie nic nie kupuje bo myśle że cos dostane ☺️ łóżeczko już mam ostatnio spotkałam koleżanke wyjeżdza do niemiec a że nie zdąży sprzedać to od niej dostane pare rzeczy, może jeszcze kilka koleżanek spotkam i wyprawkę będę miała 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na narazie nic nie kupuje bo myśle że cos dostane ☺️ łóżeczko już mam ostatnio spotkałam koleżanke wyjeżdza do niemiec a że nie zdąży sprzedać to od niej dostane pare rzeczy, może jeszcze kilka koleżanek spotkam i wyprawkę będę miała 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolcia12345i napisał(a):
Daniela Oby zdążył ,bo u nas leży się tylko dobę 🤪
Eleeza 1300 to dużo za dużo, a ten co masz to funkcjonalny, my będziemy mieli przewijak na łóżeczku położony a chciałam dokupić taki regał z koszykami wiklinowymi na kosmetyki, pieluchy itp. i chyba jednak łóżeczko z szufladą, bo nie wiem gdzie bym miała stawiać te duze paczki pieluch, mam łazienkę miniaturkę dosłownie tylko wejść idzie-obrócić już ciężko hehehe


My musimy trochę przearanżować nasze mieszkanko, bo też nie mamy za dużo miejsca a chcemy żeby było funkcjonalnie 🙂 Na tym przewijaku jest dużo miejsca na różne koszyczki i kartoniki na potrzebne rzeczy- pod blatem są 2 bardzo duże i głębokie półki i jedna mniejsza nad blatem ( nie wiem czemu ale na zdjęciu tej mniejszej nie ma). Więc myślę, że będzie ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj laseczki, nadrobic Wasze posty to naprawde wielka sztuka zwłaszcza o tej porze jak co chwile cos nowego dochodzi do czytania. 😁 😁 😁. Ja narazie ciuszków dla dzidzi nie mam ale po połówkowym będe juz powoli kompletowac to i tamto. 🙂 Łuzeczko tez wolała bym przed rozłozyć zeby zobaczyc jak to wszystko pomiescic, ale wczoraj doszlam do wniosku że wózeczek kupimy po porodzie bo jak bedzie dziewczynka to bardzo bym chciała rózowy. 🙂 A jak kupie różowy i urodzi sie chłopyczyk 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anya Zobaczysz że jak zaczną przychodzić Cię odwiedzać to dostaniesz tyle że się za głowę złapiesz, ja się bałam że nic nie dostanę i będzie trzeba kupować, a tu wszyscy dzwonią i przywożą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleeza Na pewno będzie OK, ja chciałam ze starych mebli zostawić taki mały regał, ale na nim dużo nie zmieszczę, mam takie ustawienie że najwygodniej by było przewijak na łóżeczko i lewą ręką sięgać do regału, albo na regale ustawić wszystko co potrzebne na bieżąco, a później wrzucić do koszyczków. Bardzo wygodnie takie półeczki mieć. Fajny masz ten regał, ale u nas by się nie sprawdził bo by stał bokiem do łóżeczka na pustej ścianie 😜
aniolek82 No chłopak w różowym wózku, ciekawe to by było 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tez nie mam zielonego pojecia dlaczego lekarka mi powiedziala ze ten brzuch to moze od luteiny. Ale odstawie ja jak mi radzila zobaczymy jak sie bede czula. Jak juz pisalam tez mam bakterie w moczu i obnizony hematokryt. Pije zurawinke dostalam jakis lek i zobaczymy co wyjdzie na kolejnym badaniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi ja będę robić sernik z serków Danio 🙂 🙂 🙂

Co do butelek i smoczków, nie polecam wyrzucone pieniądze. Maja nie piła z butelki do ukończenia ósmego miesiąca życia. Karmiłam ją piersią a zupki jadła łyżeczką. Na widok butelki ze smoczkiem pluła. A takiego smoczka uspokajacza nie miała wcale. Kupiłam jeden, ale ona ciągle wypluwała więc dałam spokój. I wychowała się bez smoczka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Hi ja będę robić sernik z serków Danio 🙂 🙂 🙂

Co do butelek i smoczków, nie polecam wyrzucone pieniądze. Maja nie piła z butelki do ukończenia ósmego miesiąca życia. Karmiłam ją piersią a zupki jadła łyżeczką. Na widok butelki ze smoczkiem pluła. A takiego smoczka uspokajacza nie miała wcale. Kupiłam jeden, ale ona ciągle wypluwała więc dałam spokój. I wychowała się bez smoczka.


Powodzenia[color=green][/color]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
_Evelina_ napisał(a):
Tez nie mam zielonego pojecia dlaczego lekarka mi powiedziala ze ten brzuch to moze od luteiny. Ale odstawie ja jak mi radzila zobaczymy jak sie bede czula. Jak juz pisalam tez mam bakterie w moczu i obnizony hematokryt. Pije zurawinke dostalam jakis lek i zobaczymy co wyjdzie na kolejnym badaniu.

co dostałaś na te bakterie w moczu kochana?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela oto łóżko Majki 🙂 Myślę, że teraz spokojnie odda swoje malutkie łóżeczko dzidziusiowi

[IMG]http://i796.photobucket.com/albums/yy246/animarpa/private/lozko.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Daniela oto łóżko Majki 🙂 Myślę, że teraz spokojnie odda swoje malutkie łóżeczko dzidziusiowi

[IMG]http://i796.photobucket.com/albums/yy246/animarpa/private/lozko.jpg[/IMG]


Łóżeczko cudne i pościel oczywiście tez 🙂 no to teraz Maja będzie spała po "dorosłemu " 🙃 Dzisiaj śpi w nim po raz pierwszy??

Ja mam stan podgorączkowy 37 i mam wrażenie że temp rośnie. Mam do was pytanie czy wickiem można się wysmarować?? chyba nie przeszkadza to ze jestem w ciąży??

No i Marta jak tam sernik? zrobiony?

A teraz zauważyłam że ja dla Gabi znalazłam takie łóżko jak twoje tylko 200x90 z materacem i szufladami. Jedyna różnica to boczne barierki są proste a u ciebie na półokrągło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sernik się robi 🙂 ostatnia warstwa galaretki tężeje 🙂

Co do wicku, nie ma na nim przeciwwskazań do stosowania w ciąży. Jednak ja bym z nim nie przesadzała, nie mogą go stosować dzieciaki poniżej roku. Więc jestem zdania, ze z taką inhalacją, bo nawet jak się wysmarujesz to wdychasz, trzeba uważać.

Daniela u mnie można było sobie zamowić te fale. Mi się bardziej podobały dla dziewczynki z tymi falami. Wtedy była cena 100zł wyższa. Tak Majka dzisiaj będzie spała w nim pierwszy raz. Choć już się układała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...