Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję Pati 🙂 Wiesz jestem dobrej myśli, każdy mówi nie martw się. Ale i tak jakoś myślę. Nie da się nie myśleć 😞

PS. Julia ma czkawkę właśnie 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Pati123 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Hihi a ja zamówiłam dzisiaj cement, piasek, wapno, cegły, pustaki. Odebrałam i zapłaciłam za drzewo na dach. Normalnie Bob Budowniczy 🙂 🙂 🙂

Ja 7.04. mam te badania w związku z pępowiną, jak tylko pomyślę to ogarnia mnie stres 😞


Marta dobrze,że masz tyle zajęcia to chociaż nie myślisz cały czas i się nie denerwujesz.
Pamiętaj co ma być to będzie, a lekarze są po to by pomagać więc głowa do góry, wiesz dobrze,że dodatkoe stersy nie pomagają maluszkom...

pati az nie wierze że to Ty z takim optymizmem napisałaś 😮 😮 😮 brawo,brawo 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
Marta- wszystkie forumowe ciocie trzymają kciuki więc musi być dobrze 🙂 Zajmij się koordynacją remontu i nie martw się 🙂
Dziękuję Lydzia i wszystkim mamusiom 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Pati123 również jestem w szoku, takie myślenie mi się podoba , oby tak dalej 🙂 🙂 🙂 🙂
Mój dzidziuś się wczoraj rozbrykał na całego i nie wiem czy to możliwe ale poczułam coś dziwnego, jak głaskałam brzusio to mi taka mała kulka wyskoczyła jak mnie kopnął i tak sterczała, a jak w nią popukałam to czułam jakby Wiktor nóżkę zabrał i kulka zniknęła i zaraz mnie znowu kopnął w to miejsce. Myślałam że jeszcze dzidzia jest za mała żeby takie coś zrobić hmmmmm ciekawe czy to była nóżka 🙂 🙂 🙂 teraz znowu się kręci mój mały rozrabiaka.
Marta-lion Będzie OK. Musi być, na pewno lekarz to potwierdzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malstep napisał(a):
Pati123 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Hihi a ja zamówiłam dzisiaj cement, piasek, wapno, cegły, pustaki. Odebrałam i zapłaciłam za drzewo na dach. Normalnie Bob Budowniczy 🙂 🙂 🙂

Ja 7.04. mam te badania w związku z pępowiną, jak tylko pomyślę to ogarnia mnie stres 😞


Marta dobrze,że masz tyle zajęcia to chociaż nie myślisz cały czas i się nie denerwujesz.
Pamiętaj co ma być to będzie, a lekarze są po to by pomagać więc głowa do góry, wiesz dobrze,że dodatkoe stersy nie pomagają maluszkom...

pati az nie wierze że to Ty z takim optymizmem napisałaś 😮 😮 😮 brawo,brawo 🙂 🙂




Ogólnie jestem optymistką 🙂 Tylko poprzednie przeżycia i w ciąży hormony mnie fiksują chyba 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej brzusie!!!

Ja wróciłam z pracy i zdążyłam tylko obiadek zjeść. Moja dzidzia jest strasznie ruchliwa, to chyba po mamusi 🙂 Mnie też wszędzie pełno 🤪 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):
Hej brzusie!!!

Ja wróciłam z pracy i zdążyłam tylko obiadek zjeść. Moja dzidzia jest strasznie ruchliwa, to chyba po mamusi 🙂 Mnie też wszędzie pełno 🤪 🤪



no to jak bobas zacznie chodzić to się nabiegasz 🙂
Ja mam nadzieję, że moje maleństwo poda się na tatę, bo ja też na miejscu usiedzieć nie mogę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lydziaa84 napisał(a):
madalena20 napisał(a):
Hej brzusie!!!

Ja wróciłam z pracy i zdążyłam tylko obiadek zjeść. Moja dzidzia jest strasznie ruchliwa, to chyba po mamusi 🙂 Mnie też wszędzie pełno 🤪 🤪


no to jak bobas zacznie chodzić to się nabiegasz 🙂
Ja mam nadzieję, że moje maleństwo poda się na tatę, bo ja też na miejscu usiedzieć nie mogę



ja nieskromnie powiem ze wolalabym zeby maluszek do mnie sie wrodzil, latwiej mu bedzie w zyciu. a jesli jednak podobne bedzie do tatusia to nawet nie chce myslec jakie bedzie postrzelone roztrzepane i spoznialskie. druga sprawa to nie wiem jak ja dam sobie rade z dwoma takimi lobuziakami w domu.... przynajmniej nudzic sie nie bede miala czasu... 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniq1984 jak się bardzo martwisz a dzidzia już od długiego czasu nie daje znać to jedź do przychodni albo szpitala niech podłączą Ci sprzęt od tętna dziecka albo zrobią usg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniq1984 A próbowałaś różnych pozycji, mnie najbardziej kopie jak leżę na wznak z wyprostowanymi nogami. Może później niż po 20 tygodniu poczujesz, ale warto spróbować. Jak tylko takie bulgotki miałam to zaczęłam się bawić z dzidzią w puk-puk i teraz już się tak przyzwyczaił do tej zabawy, że jak dwa razy puknę w brzusio to zaraz odpukuje 🙂 🙂 Pokręć się trochę, popukaj, pogadaj żeby dzidzia kopnęła i może coś poczujesz. Warto spróbować. Ważne że na USG się rusza i serduszko bije a na kopniaki przyjdzie w końcu pora.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolcia12345i napisał(a):
moniq1984 A próbowałaś różnych pozycji, mnie najbardziej kopie jak leżę na wznak z wyprostowanymi nogami. Może później niż po 20 tygodniu poczujesz, ale warto spróbować. Jak tylko takie bulgotki miałam to zaczęłam się bawić z dzidzią w puk-puk i teraz już się tak przyzwyczaił do tej zabawy, że jak dwa razy puknę w brzusio to zaraz odpukuje 🙂 🙂 Pokręć się trochę, popukaj, pogadaj żeby dzidzia kopnęła i może coś poczujesz. Warto spróbować. Ważne że na USG się rusza i serduszko bije a na kopniaki przyjdzie w końcu pora.

ale fajnie macie że już wasze dzidki tak kopią 😁 😁 😁
ja spokojnie czekam,choć kuszące te działania, które wykonujecie żeby je poczuć,może spróbuję 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniq nie mart sie ja zaczelam czuc dleikatne bulgotki dopeiro od 3 dni. i to tylko chwile glownie wieczorem jak poleze. TEz sie martwilam ale w srode bylam na usg i lekarka powiedziala ze tak moze byc ze po 20 tyg sie poczuje. Jak bylam na usg to dzidzia spala. A jak lekarka popukala to sie przeciagala i zaczela krecic a tez nic nie czulam. A gdzie Ty masz nadwage? Na zdjeciu nic nie widac!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniq1984 daj spokój któraś dziewczyna na forum pisała,że pierwsze ruchy poczułam w 23 tygodniu. Każda ciąża innai nie przewidzisz. A propo nadwagi, Kobieto nie masz jej j 🙂 I nie wkręcaj sobie tylko spokojnie czekaj do kolejnej wizyty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Brzuszki 😁

U nas weekend też był intensywny...i dziś czuję się zmęczona 😉
Ale radosna, bo Dzideczek się do nas odezwał 🙂
W sobotę późnym wieczorkiem po raz pierwszy tak zaczął baraszkować,
że ja z podekscytowania zasnąć nie mogłam 😁
I Tatuś nawet poczuł co nieco 🙂
Teraz nasz Skarbek najbardziej dokazuje jak siedzę przed komputerem
-pewnie Was pozdrawia 😁

Cuuuudne uczucie 🙂
Choć spodziewałam się tych ruchów wyżej...
ale w pon na wizycie sprawdzimy czy wszystko jest ok 🙂

I odebrałam dziś wyniki morfologia+mocz, wszystko jest ok 🙂
Hemoglobina i hematokryt bez zmian, ale przynajmniej nie spada 🙂

moniq1984 nic się nie martw-te ruchy pojawiają się z dnia na dzień 😉
Już niedługo się doczekasz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mamuśki!! Ja dziś jestem padnięta, po weekendzie na studiach nie mam sił na nic.... I jeszczeta zmiana czasu... Przez swój durny telefon w niedzielę wstałam na zajęcia nie 1 ale 2 godziny wcześniej... Nie miałam ustawionego programu automatycznej zmiany czasu, więc w sobotę wieczorem sama sobie godzinę przestawiłam, a durny telefon też się przestawił i w rezultacie zamiast normalnie o 6.00 wstałam o 4.00......Zgroza. Nie mogłam usnąć i pojechałam na zajęcia zmęczona jak dętka... Na następny weekend będę odsypiać, choc nie będzie on szczęśliwy.. Mój M dostał propozycję dobrego zarobku, ale musi wyjechać na 2 miesiące... Nie wiem jak to wytrzymamy... No ale, skoro ma być dzidzia, to i kasa się przyda. Jakoś muszę dać radę....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajola81 napisał(a):
A wiecie co moj brat mnie ostatnio widzial i powiedzial, ze u mnie to bedzie chlopak nie ma co, ze napewno lekarz sie pomylil i sie upieral tak mi namieszal w glowie 🙂
zebym sie nie zdziwila pozniej hehe.


mi to wszyscy mowia ze bedzie chlopiec....i na poczatku ciazy tez takie przeczucie mialam.teraz to mam mieszane uczucia.mam nadzieje ze juz za tydz sie dowiem... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...