Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej dziewczynki. 🙂
U Nas dzisiaj piekna pogoda ale samopoczucie do d..y. 😞 Taka słaba dzisiaj jestem, kurcze w nocy spac nie moglam bo brzusio bolał, jak brzusio przestał to krzyze zaczeły bolec, nad ranem w drodze do kibelka krewka z nosa poszła i od tamtej pory tak mnie główka rozbolała ze az mi słabo. 😞 😞 😞 😞 😞 Mam nadzieje, ze wkońcu przejdzie bo nienawidze sie tak czuc. 😠 😠 😠 😠 😠
Ja narazie według tego kalkulatora wagę mam idealną 54,4 a wyjściowa była 49. 🙂 Takze może nie bedzie tak źle. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
karolcia12345i napisał(a):
Paninka Dobrze że 50 g bo jeszcze tylko godzinę po wypiciu będziesz musiała tam siedzieć, a ja miałam 75 g i 2 godziny czekania na głodnego. Po drugim pobraniu krwi powiedziałam, ze teraz szybko jadę do domu i to co najważniejsze dla kobiety w ciąży"Muszę coś zjeść 🙂 🙂"
monika 19 kroplówek to faktycznie jakaś masakra,ale na szczęście już po wszystkim i wiesz jak będzie bolało przy porodzie hehehe


oprocz tej godziny to ja do osrodka w jedna strone mam 50 minut spacerkiem... wiec sniadanko zabiore ze soba bo w obie strony lacznie z badaniem to jakies 3 godz. 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolek Odpoczywaj, może Ci poźniej przejdzie i jakiś mały spacerek zaliczysz 🙂 Dobrze masz, ja 54 kg to ważyłam jakoś na początku liceum (jakieś 8-9 lat temu)i jadłam tylko jogurty i sałatę, jak poznałam mojego męża to tak się o mnie bał, ze takie rzeczy tylko jem i zaczął we mnie wpychać jedzenie, no i nigdy już nie wróciłam do tamtej wagi 🙂 🙂 Jak mi mówi że za dużo jem to mu wypominam, że przed laty sam mnie futrował i to przez niego hehehehee nawet po latach fitnessu nie zjechałam 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka Jak Ci pierwszy raz pobiorą krew to zaraz rozrobią tą glukozę i musisz to wypić,mi kazali się zmieścić w ciągu 5 minut, nie rozrabiasz tego sama tylko pielęgniarka to robi za ciebie 🙂 No 3 godziny to szmat czasu, ja mam ok. 5 minut drogi 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolcia12345i bo mnie na wstepie zdenerwowal, chodzilo o zwolnienie musial wypisac 2 dni do tylu a podobno moze tylko jeden dzien i na mnie nakrzyczal, a bylam z mezem, ale skad moglam wiedziec sam mi tak wypisywal i umawial na wizyte, z tego wszystkiego nic go sie nie pytalam nawet mnie nie zbadal, a poszlam prywatnie przeciez, nic mi przez gardlo nie przechodzilo, maz tylko spytal czy moge isc do szkoly rodzenia, zeby wypisal takie pozwolenie.
Nic nie pisalam, bo potem pojechalam na usg chociaz kazal mi zrobic dopiero w kwietniu, ale taka bylam zadowolona, ze wszystko z moim malenstwem jest ok i ze to dziewczynka, ze mi pozniej przeszlo. ale jak bede w ciazy z drugim dzieckiem to juz do faceta nie pojde. naprawde. tak sobie teraz mysle, ze z facetem lekarzem to nawet nie mozna pogadac o kremach np na rozstepy..... kobiety inaczej jednak do tego podchodza.
Skonczlo sie to tak, ze wypisal mi oczywiscie, ale niby z przychodni, bo mial wypisane nawet 4 dni do tylu wiec po co ta pretensja. nie wiem 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monika835 dobrze, że już po wszystkim i "urodziłaś" ten kamień.
Stresujące to musiało być.

jolajola81
właśnie to tak różnie jest i z kobietami i mężczyznami gin...
Niepotrzebnie Cię zestresował, ja nawet ostatnio pytałam znajomego lekarza
i mi potwierdził, że 2 dni wstecz ma prawo wypisać L4 (tylko oczywiście unikają tego).
Ważne, że z Dzidziusiem wszystko ok 🙂


Brzuszki a ja tak tu sobie zaczęłam liczyć nasze maluszki pod kątem płci
i mi wyszedł remis 😁

Dziewczynki 🙂
marta-lion
Eleeza
jolajola81
aniolek82
moniq1984

Chłopcy 🙂
aneczkare22
malstep
madalena20
karolcia12345i
Justyna891

...tylko pewnie nie wszystkie pamiętam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 O matko, aż się zdenerwowałam tym twoim lekarzem, co za debil, krzyczeć na kobietę w ciąży. I to ma być lekarz. Całe szczęście że chociaż zobaczyłaś maleństwo na USG. Moja lekarka nigdy by tak ze mną nie postąpiła i chyba faktycznie lepiej kobieta kobietę ciężarną zrozumie. Szczerze mówiąc jakby mój mąż był świadkiem takiego zdarzenia to głośno by tam dosyć było i to byłaby moja ostatnia wizyta u takiego lekarza, bo mężuś trochę nerwus hehehe Jak ktoś na mnie krzyknie to o zgrozo, cały dzień nerwowy chodzi aż czymś się odpłaci 🙂 Twój mąż to chyba oaza spokoju, ze to zniósł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mapa napisał(a):
monika835 dobrze, że już po wszystkim i "urodziłaś" ten kamień.
Stresujące to musiało być.

jolajola81
właśnie to tak różnie jest i z kobietami i mężczyznami gin...
Niepotrzebnie Cię zestresował, ja nawet ostatnio pytałam znajomego lekarza
i mi potwierdził, że 2 dni wstecz ma prawo wypisać L4 (tylko oczywiście unikają tego).
Ważne, że z Dzidziusiem wszystko ok 🙂


Brzuszki a ja tak tu sobie zaczęłam liczyć nasze maluszki pod kątem płci
i mi wyszedł remis 😁

Dziewczynki 🙂
marta-lion
Eleeza
jolajola81
aniolek82
moniq1984

Chłopcy 🙂
aneczkare22
malstep
madalena20
karolcia12345i
Justyna891

...tylko pewnie nie wszystkie pamiętam ☺️

no to rzeczywiście ciekawe,myślałam ze mniej jest chlopców 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja na swojego ginekologa-pana nie moge narzekac, o co go nie spytam to zawsze mi odpowie i nie ma problemu. jedyne co mi sie nie podoba to to ze na polowkowe usg daje skierowanie dopiero kolo 32 tyg ( sensu i logiki w tym nie widze jak sama nazwa wskazuje ) ale jak go spytalam to mi zaczal mowic o jakis amerykanskich naukowcach co sprawdzaja czu usg nie jest szkodliwe dla plodu i czy za kilkanascie lub kilkadziesiat lat mi sie to nie odbije na zdrowiu 😮 ,wiec zapisalam sie na usg sama 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie sobie przypomniałam, ze kiedyś miałam parę wizyt u faceta i był strasznie miły i uprzejmy, wszystkim się przejmował, tylko że był bardzooo drogi. Zrobiłam wymrażanie i już mnie nie było stać na niego. Kiedys pracował w szpitalu i słyszałam opinie ze też był taki miły jak prywatnie, więc to chyba zależy od charakteru lekarza.
Brwi zrobione !!! Wczoraj hennę robiłam i niestety strasznie mnie głowa po tym bolała, ciekawe czy coś źle zjadłam czy ta henna zaszkodziła .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki postanowiłam dziś zadbać o nas 🙂
Okropnie się czułam w pracy...słaba, obolała, śpiąca...
Zwolniłam się troszkę wcześniej i poszłam do internisty - i mam 2 dni zwolnienia 😁
Muszę odpocząć bo przez tą zmianę czasu i temperatury osłabłam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa Ja już zapomniałam jak to jest chodzić do pracy, wstaję codziennie ok. 10-12 hehehe, robię co chcę i kiedy chcę 🙂 🙂 boję się że się do tego przyzwyczaję i będzie mi ciężko w lutym wrócić do pracy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslałam ,że chłopców bedzie mniej,a jednak remis 🙂Ja szykuje obiadek,dziś mielone,ziemniaczki i buraczki 🙂
Co do leków,to ja najpierw brałam duphaston,a potem luteinę która odstawiam 1,5 tygodnia temu.No-spy nie brałam,ale jak byłam ostanio na wizycie to pani doktor mi mówiła,że gdyby mnie bola brzuszek to moge.Jeżeli chodzi o facetów ginekologów,to zdania ma różne,ale ciąże prowadzi mi pani ginekolog,i jestem zadowolona,fajna babeczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslałam ,że chłopców bedzie mniej,a jednak remis 🙂Ja szykuje obiadek,dziś mielone,ziemniaczki i buraczki 🙂
Co do leków,to ja najpierw brałam duphaston,a potem luteinę która odstawiam 1,5 tygodnia temu.No-spy nie brałam,ale jak byłam ostanio na wizycie to pani doktor mi mówiła,że gdyby mnie bola brzuszek to moge.Jeżeli chodzi o facetów ginekologów,to zdania ma różne,ale ciąże prowadzi mi pani ginekolog,i jestem zadowolona,fajna babeczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolcia12345i szybko sobie przypomnisz 🙂
Ja jeszcze planuję ze 2 miesiące przynajmniej popracować,
ale nie powiem, że jak Was czytam to często marzy mi się wolne od zaraz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja cały czas biore duphastion i nospe 2 razy dziennie. Dziś ostatni dzień fraksyparyny 🙂 Koniec z zastrzykami przynajmniej do następnej wizyty u lekarza 🙂
Luteiny w ogóle nie brałam.Fajnie, że mamy remis chopczykowo- dziewczynkwy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati123 napisał(a):
Fajnie, że mamy remis chopczykowo- dziewczynkwy 🙂


Czekam na nowe wieści no i jak kogoś pominęłam to się poprawię 🙂
No i do 6.04 czekam na osobiste odkrycie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa No pewnie sobie przypomnę niestety wrrrrrrr, trochę się wypaliłam w tej mojej pracy, mam nadzieję że przez ten czas ciąży i macierzyńskiego nabiorę sił i wrócę tam z werwą i chęcią pracy. Nie wiem co będzie jak bedzie inaczej. Wiktor znowu mi w brzusiu dokazuje, idę na spacer bo jest przepięknie, trzeba korzystać. Nie wyobrażam sobie w taka pogodę siedzieć w pracy jak mogę siedzieć na dworzu, ale to na pewno przez to że już długo w domu jestem, pracujące mamusie sobie radzą jakoś z tym. Chociaż w pracy też siedziałam przy otwartym na oścież oknie, całe lato bo choć trochę czułam jakbym była na zewnątrz hehehe Uwielbiam słoneczko. Lecę na spacer i trochę Wiktorka ululać w brzusiu, ale on ma siły znowu mi brzusio faluje hehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
marta ty sie ze mnie nie smiej to moja pierwsza ciaza dopiero sie ucze 😁 a ty juz doswiadczona mama jestes.
Ależ Jola ja ??? 😮 😮 😮 No co Ty. Ja poważnie cię tu traktuję moja droga 🙂

PS. Co do zgagi to powraca norma hihi.
Męczy mnie nieustannie od dwóch dni 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ MAMUSIE 🙂))))
Pati123 napisał(a):
Ja cały czas biore duphastion i nospe 2 razy dziennie. Dziś ostatni dzień fraksyparyny 🙂 Koniec z zastrzykami przynajmniej do następnej wizyty u lekarza 🙂
Luteiny w ogóle nie brałam.Fajnie, że mamy remis chopczykowo- dziewczynkwy 🙂

Pati do kiedy masz brać Duphaston ? ja biore teraz 2 tabletki i cos lekarka mi mowila ze brac do 20 tygodnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolcia12345i hmm .... Co do powrotów do pracy. Ja tak wracam od dwóch lat i chyba jeszcze przez dwa nie wrócę 🙂 🙂 🙂

Jak urodziła się Majeczka wiadomo był macierzyński, potem wzięłam wychowawczy do końca roku szkolnego (jestem nauczycielem). Przez wakacje przemyśleliśmy sprawę i wyszło że jak wrócę do pracy polowę mojej wypłaty pójdzie na nanię, a moje dziecko będzie wychowywać obca kobieta 😞
Więc zdecydowałam się na jeszcze rok wychowawczego. Hihi i w trakcie tego roku zdecydowalismy się na kolejne dziecko. Teraz tuż po wychowawczym będzie Julka i macierzyński 🙂 🙂 🙂

Także karolcia ja tam nic nie mowię 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...