Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

marta-lion napisał(a):
agat19 napisał(a):
A ja własnie zakupiłam stanik do karmienia 🙂
Hehe ja właśnie kupiłam dwa, ale nie do karmienia hehe tylko zeby ładnie wyglądać 🙂 🙂 🙂

Ja poszłam z mamą do sklepu, chciałam kupić stanik, bo mam już troszkę za małe, brałam tak na oko, a ona marudziła, że za mały ten i dawała mi jakiś inny, który mi się na bardzo duży wydawał. W końcu nie kupiłam nic, bo nie wiedziałam jaki. 😁 😁 Muszę się jakoś pomierzyć..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kornelka z końcem naszych ciąż i tak jeszcze kilkanaście razy zweryfikuję zapewne użytkowników naszej stronki i kto wie może i pousuwam niektóre dziewczyny z ogólnego rankingu brzuszków, które nie odzywają się i nie mam jak uzupełniać danych. Bo liczę, że kiedyś ta tabelka całe się uzupełni i będą w niej wszystkie dane łącznie z wagą i miarą naszych pociech 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika napisał(a):
marta-lion napisał(a):
agat19 napisał(a):
A ja własnie zakupiłam stanik do karmienia 🙂
Hehe ja właśnie kupiłam dwa, ale nie do karmienia hehe tylko zeby ładnie wyglądać 🙂 🙂 🙂

Ja poszłam z mamą do sklepu, chciałam kupić stanik, bo mam już troszkę za małe, brałam tak na oko, a ona marudziła, że za mały ten i dawała mi jakiś inny, który mi się na bardzo duży wydawał. W końcu nie kupiłam nic, bo nie wiedziałam jaki. 😁 😁 Muszę się jakoś pomierzyć..
Hehe no musisz jeśli nie chcesz chodzić nago. Ja mierzę w sklepie. Dzisiaj wzięłam kilka rozmiarów i wybrałam ten najlepszy 🤪 🤪 🤪 A najlepsza była Majka jak przykładała sobie stanik do brzuszka i patrzyła do lustra czy dobrze wygląda. Popłakałam się ze śmiechu w tej przymierzalni 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Mamusie
Magda i Marta dzieciaczki macie przesłodkie 🙂
Mamusie, które miały badania i wszystko w porządku- bardzo się cieszę 🙂
Karolcia witaj w domu 🙂 Pati ciepłe życzenia zdrowia dla Was, trzymaj się 🙂
piszecie o wadze ja mam 170 i ważę teraz 71 🤪 jak rodziłam Natalkę to miałam 75 więc tym razem będzie masakra 😉 rozstępy mam na biodrach, udach i przy kolanach z dzieciństwa -może nie są tak mocno widoczne ale są więc o brzuch się boję i przy Natalce stosowałam oliwkę Eucerin na rozstępy http://allegro.pl/eucerin-naturalny-olejek-piel-125ml-ciaza-rozstepy-i1575396679.html i teraz też ją stosuję i nie miałam i nie mam nic na brzuchu ( Daniela też się boje o skórę wokół dziury po kolczyku bo jest na maxa napięta)
taż myslałam o tej bazie do fotelika ale trzeba na stałe ją zamontować a ja już jeden fotelik- Natalki mam z tyłu i ta cena 😉 więc olewam i kupuję tylko fotelik 🙂 a adaptery mam do stelaża i ja b.często przy Natalce korzystałam z takiej opcji.
Z wyprawką miałam czekać do 30 tygodnia- bo ta ciąża lekką nie jest- ale moja Kochana Mama mi całą zamówiła z Nexta- jestem taka szczęśliwa bo to są piekne gatunkowo bawełniane rzeczy tylko teraz muszę min. do 30 tygodnia wytrzymać- już rozmawiałam z Emilką że ma się macicy mocno trzymać 🙂. Mam pytanie czy któryś z Waszych Maluszków kopał w spojenie łonowe albo cały czas w dole brzucha?
Ja muszę zacząc pisać pracę podyplomową, którą mam oddać do końca maja 😞 więc trochę wypadnę z Brzuszka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sumie ten do karmienia kupiłam przy okazji 🙂 poszłam po biały pod biała bluzkę i tak wyszło ze kupiłam dwa. Apropo wymiarów to moje piersi ze dwa rozmiary na bank urosły i mam nadzieje ze wieksze juz nie urosna 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
Kornelka z końcem naszych ciąż i tak jeszcze kilkanaście razy zweryfikuję zapewne użytkowników naszej stronki i kto wie może i pousuwam niektóre dziewczyny z ogólnego rankingu brzuszków, które nie odzywają się i nie mam jak uzupełniać danych. Bo liczę, że kiedyś ta tabelka całe się uzupełni i będą w niej wszystkie dane łącznie z wagą i miarą naszych pociech 🙂
Popieram 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magdalena 20 nie masz co się obawiać, zresztą to do was należy decyzja. Ja czytam was namiętnie choć przyznam, że dawno nie zaglądałam. Spotkałam tu koleżankę z podstawówki Crazzy i było to zanim dołączyłaś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnie-szka moja niunia czasem kopie tak nisko. Czuje jakby mi tam nogę wciskała 🙂 Także chyba to się zdarza. Co do pracy dyplomowej, gdybyś potrzebowała pomocy wal smiało 🙂

A możesz pokazać tą wyprawkę z Nexta???

PS. Emilki są silne i maja szczęście 🙂 🙂 🙂 więc nie martw się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnie-szka mnie co jakiś czas kopie w te spojenie łonowe, dzidzia jest ułożona główkowo jak do porodu więc zapewne boksuje mnie rączkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta Hehe to masz wesoło 🤪 Moja chrześnica mówi, że chce już listonosz 😁 😁 A stanik wypadało by zakupić jakiś, bo niebawem faktycznie będzie mnie czekało paradowanie toples. 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda08 wiesz co nie było by problemu jak byś była aktywna na forum brzuszek. A tak to co my mamy myśleć. Ja nie jestem w stanie spamiętać osoby które jednorazowo powiedziały cześć a potem zapadły się jak kamfora.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda08 napisał(a):
Magdalena 20 nie masz co się obawiać, zresztą to do was należy decyzja. Ja czytam was namiętnie choć przyznam, że dawno nie zaglądałam. Spotkałam tu koleżankę z podstawówki Crazzy i było to zanim dołączyłaś.


No nie wiem ja byłam wcześniej zobacz ile już postów napisałam a ty masz tylko 11 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):
Kornelka z końcem naszych ciąż i tak jeszcze kilkanaście razy zweryfikuję zapewne użytkowników naszej stronki i kto wie może i pousuwam niektóre dziewczyny z ogólnego rankingu brzuszków, które nie odzywają się i nie mam jak uzupełniać danych. Bo liczę, że kiedyś ta tabelka całe się uzupełni i będą w niej wszystkie dane łącznie z wagą i miarą naszych pociech 🙂


Madalena jeśli potrzebujesz jakieś moje wymiary, aktualizację czy cokolwiek, oprócz zdjęc narazie, to powiedz co a podam co trzeba, żeby problemu Tobie nie robic. Na stronkę jeszcze sie nie zalogowałam 😉 więc i nie wiem może o czymś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będziesz chodź raz na jakiś czas coś do nas pisać i nie będziesz nam dawać powodów do nie pokoju to mogę Cię z powrotem przyjąć do naszego grona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam brzusie !!
Co do rozstępów, to ja mam skłonności o w okresie dojrzewania uda od środka, łydki z tyłu u góry i pośladki no i trochę biodra mi te rozstępy pośmigały,ale po ok. roku stały się blade a i niektóre się od razu jakby blade pojawiały. Co dziwne mniej je widać jak się opalę, ale w ciąży nie wolno 🙂 Teraz jak jestem w ciąży to myślałam ze będzie jakaś masakra ale codziennie bardzo grubą warstwą OLIWKI zwykłej z Bambino się smaruję i nie mam ani jednego nowego rozstępu 🤪 🤪 🤪 póki co zobaczymy jak będzie dalej ale brzuszek już spory więc mam nadzieję że nie popękam 🙂
Kornelka Tutaj co chwilę ujawniają sie nowe mamusie,ale co do tej moni to jakoś dziwne uczucie od samego początku wystąpiło i to u większości dziewczyn, więc coś musiało w tym być.Ty się nie masz o co martwić 😎 😎
Zajrzę po 19 po szkole rodzenia, dzis pewnie tylko nas spiszą i puszczą do domu, mam nadzieję bo całą noc się budziłam co godzinę i padam dosłownie. Dziewczyny a Wy macie wrażenie że jesteście rozkojarzone?? bo ja jestem strasznie jakbym z innej planety była. Mąż się śmieje że mam do pracy wrócić,do ludzi, bo coś ze mną nie tak, ze tak nie jarzę 🙂 buźka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny co mogę zrobić na bolący pęcherz? Od jakiegoś tygodnia mnie tak dziwnie jakoś boli, jakbym miała go normalnie cały pełen, a jak pójdę do WC, to się okazuję że wcale mi się nie chce siusiu 🥴 Babcia mi kazała robić nasiadówki, ale słyszałam że nie wolno na gorącym.. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika nasiadowek w ciąży nie wolno. A co do pęcherza, w sumie czasem też tak mam. Ale to chyba dzidzia naciska i wydaje ci się ze chcesz do toalety a w rezultacie pęcherz pusty. Jednak jeśli odczuwasz ból, to moze zwykłe zapalenie pęchęrza. W ciąży takie infekcje są dosć częste. KIedy robiłaś badania moczu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co ty 😞, to ważne jeżeli chcemy by nikt nie proszony tu nie zaglądał. A ja postaram się co nie co napisać. Zresztą crazzyy może potwierdzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
Cholera wychodzi na to, że jestem wredną S.... ja to robię dla dobra koleżanek.
Hehe Magda a kto takie brzydkie rzeczy ci naopowiadał hihi 😁 😁 😁
Daj spokój 🙂

PS. Ja tam mam inne zdanie 🙂 A ty co chcesz się ze mną sprzeczać hihi 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzelika napisał(a):
Dziewczyny co mogę zrobić na bolący pęcherz? Od jakiegoś tygodnia mnie tak dziwnie jakoś boli, jakbym miała go normalnie cały pełen, a jak pójdę do WC, to się okazuję że wcale mi się nie chce siusiu 🥴 Babcia mi kazała robić nasiadówki, ale słyszałam że nie wolno na gorącym.. 🤨


moim zdaniem to dzdzius uciska na pecherz...ja tez czasami tak mam, albo np. lece do lazienki bo juz nie moge wytzrymac okazuje sie ze falszywy alarm a za chwile znowu czuje ze musze do toialety... 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika Też słyszałam że nie wolno. Nasiadówki to po porodzie dopiero, też od babci i mamy to wiem eheheh. Myślę że dzidzia ci na pęcherzu siedzi albo cie w niego kopie. Powiem na pocieszenie ze tez tak mam, ide siku a tu dwie kropelki a niby tak mi sie chcialo. Popukaj w brzuszek to moze dzidzia sie przesunie. Mi to czasem pomaga, choc teraz juz taki duzy jest ze nic z tego, dzis w nocy co godzine szlam na niby-siusiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczynki 🙂
Madzia nie jestes wredna su... Poprostu zarządzasz Nasza stronką i kazda która była by na twoim miejscu postępowała by tak samo, więc nie przejmuj się. Dla mnie osoba która tylko czyta a nic nie ma do powiedzenia nie jest osoba godna zaufania. Dlaczego nie podzieli sie z nami swoimi doswiadczeniami w ciąży. Odzywa się tylko jak jest cos mówione na jej temat. troszkę to dziwne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...