Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Trzymam kciuki za Karole i mam nadzieję ze wszystko będzie dobrze i noc będzie miała spokojną. Też się wystraszyłam jak przeczytałam co jej się przytrafiło, raczej nie jest to normalne 🥴 Ja dzisiaj też się źle czuje, boli mnie brzuch i jestem nie do zycia także mówie Wam dziewczynki Dobranoc 😘 Do jutra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!
Właśnie nadrabiałam zaległości i przeczytałam o Karolci.
Kurczę aż mnie brzuch boli ze zdenerwowania, martwię się o nią. Miejmy nadzieję, że wszystko będzie ok.

Magda
wysłałam Ci mój nr na sierpnióweczkach.

DOBRANOC DZIEWCZYNY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie mamusie 🙂
My dzisiaj pól dnia na świeżym powietrzu spędzilismy 🙂 Krzysiu zabrał nas na rybki 😁 😁 😁 😁 Super bylo. Cisza, spokój, słoneczko Nas wygrzało ze wszystkich stron. 😁
karolcia12345i mam nadzieje, że u was wszystko dobrze, kurcze moze to nie koniecznie wody tylko moze siusiu tak jak jo-aneczka napisała. Przeciez w ciąży nie trzymanie moczu sie zdarza 🥴 Trzymam kciuki zeby bylo wszystko dobrze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzuszki
Ja się do pracy szykuję
karolcia12345i daj znać co u Ciebie, mam nadzieję że to siusiu mi się raz taki własnie siusiowy przeciek zdarzył, jak przebywałam na zimnie a potem mocno kichnęłam 😮 na szczęście raz.
Tak swoją drogą to myśle o karolciakam bo się długo nie odzywa, a ona też miała jakieś problemy 😞 pamiętam że taj infekcji nie mogli wyleczyć i w szpitalu była, szkoda że wcześniej o tych numerach nie pomyślałyśmy 🤨
Miłego dnia Wam życzę i spokojnego
AAAA Daniela śliczny brzusio 🙂 ja mam podobnej wilekości ale jak dziś stanęłam rano na wagę to 7,3 kg do przodu 😮 znów mnie lekarz ochrzani bo to 3 kg więcej niż miesiąc temu na wizycie gdzie mi powiedziała że się powinnam ograniczać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry brzuszki 😎 😎 😎

Karolcia12345i napisz co u Ciebie?

Diviana hehe a z czym ty chcesz się oszczędzać chudzinko ??? No wiesz. Co ten lekarz chce od Ciebie ? 😮 😮 😮
Co do karolcikam to ona pisała ostatnio. jest już w domu. Nadrabia czas z dziewczynkami i odkopuje mieszkanie hehe po niebycie 🙂

Miłego dnia brzuchy. No i przede wszystkim proszę was spokojnego 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Crazzzyyy napisał(a):
Marcia dzieki ..trzymajcie kciuki zeby lot byłok 😉
Dziewczyny mam pytanko...Czy Wy podczas wizyt macie robione badanie ginekologiczne? Ja bedąc tutaj nie miałam robionego ani razu 😮 😮 Kurczer ja nie wiem jak tak można przecież nawet nie sprawdzaja mi szyjki macicy czy czystosci 😠
Ja mam robione. Moja Pani doktor mnie bada. Sprawdza mi właśnie szyjkę, twardość i czy zamknięta. Sprawdza mi też ph pochwy. No i tak jak mówisz czystość i czy nie ma infekcji.

ja mam tak samo jak marta - na każdej wizycie, wg mnie to podstawowe badania...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do badania ginekologicznego to ja nie mam, ginekolożka sprawdza wyniki i słucha tętna dziecka, tylko raz jak powiedziałam że mnie coś kuje w dole brzucha to sprawdziła co z szyjką 🤢

A i dzięki za wyjaśnienie co z karolciakam bo musiałam nie doczytać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika napisał(a):
Znalazłam fają butelkę http://allegro.pl/medela-butelka-calma-150ml-smoczek-2495-i1584852763.html Tylko jakaś droga w porównaniu do innych 🤔 🤔

moja siostra ma taką podobną, tzn. z takim smoczkiem właśnie, co przypomina kształtem pierś 😉 niby dzięki temu dziecko nie odzwyczaja się od cycka, tylko może i butle i cycka ciągnąć 😉 i u jej Oliwki to działa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pracy, w pracy 🙂
ale pierwsze co zrobiłam to szybko na brzuszek.net i zaległości nadrabiam, bo pózniej nie będzie czasu, a tak to teraz szybka herbatka i lektura do poczytania na forum 🙂
a tak w ogóle, to na ostatniej wizycie mój gin powiedział, że zezwala mi jeszcze max tylko miesiąc pracować i mam iść na zwolnienie, mimo, że się dobrze czuję, ale dojeżdzam 21 km....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Co do badania ginekologicznego to ja nie mam, ginekolożka sprawdza wyniki i słucha tętna dziecka, tylko raz jak powiedziałam że mnie coś kuje w dole brzucha to sprawdziła co z szyjką 🤢

Hmmm.... Kurcze cięzko nam uczyć lekarzy leczyć. Ale jak dla mnie to dziwne postępowanie. To skad taki lekarz wiec co słychac tam u Ciebie w środku. No oki szyjke widać też na usg, ale jak nie robi g na każdej wizycie to jak? Mnie to dziwi, wiem, że nikeóre dziewczyny wolą bez badania. Ale chyba nie o to tu chodzi. Pisałam wczoraj, że jak byłam a Majką w ciąży poczułam ból i kłucia dopiero chwilę po odjeściu wód, a tedy już miałam 3cm rozwarcia, więc szyjka skróciła się bezbolesnie. Albo przynajmniej tak ze tego nie zauważyłam. Fakt to już był czas na poród.
No ale cóż. Każdy lekarz rządzi się swoimi prawami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Brzusie

Ale mam dzisiaj jakiegoś lenia nic mi się nie chce a do pracy czas się wziąć. Pogoda taka ładna, słonko świeci nie chce się w pracy być 🤢
Jutro jednak idę na tą glukozę, mocz i morfologię a w piątek do gina na wizytę
Zrobiłam już pranie, poodkurzałam, teraz jakieś małe śniadanko.
Będę Was podczytywać biorę się do dzieła 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczyny!
Wczoraj cały dzień spędziłam na komuni chrzesnicy mojego meza, tak sie objadłam ze nie do wiary 😁 dopiero teraz nadrobiłam prawie 80 stron i zapomniałam co chciałam napisac.
Jezeli chodzoi o badania, to ja mam co druga wizyte sprawdzanie szyjki i czystosci pochwy, chyba ze cos sie dzieje. Na kazdej wizycie mam usg.
karolcia12345i mam nadzieje ze wszystko z Toba i dzidzia ok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mocz i krew mam co druga wizyte, bo do tej pory mam b.dobre wyniki. Podstawowe badania robiłam na poczatku ciazy i do tej pory innych badan nie mialam oprocz morfologi i moczu, nawet glukozy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Hehe no tak.
Na co ja liczyłam 🙂

PS. O i mądry ginekolog 😁 😁 😁

hehe, chyba jakąś pracoholiczką się zrobiłam 😁 ale tak to już jest jak się robi, co się lubi 😉 szkoda tylko że przełożeni nie zawsze to doceniają 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamuśki 🙂
od 1,5 h próbuje nadrobić zaległości ale w pracy dużo roboty i ciągle musze przerywać ale już jestem na finiszu 😜
Karolcia mam nadzieję że wszystko z Wami ok 🙂 Trzymaj się i daj jak najszybciej znać co u Ciebie 🙂
Daniela brzusio śliczny 🙂
ja w piątek byłam na wizycie. Zbadała mnie jak zawsze czy wszystko ok i zrobiła krótkie usg (bo w czwatek będę miała szczegółowe) i i dostałam zdjęcie siusiaka 😎 powiedziała że o pomyłce nie mam mowy 🙂
miłego dnia mamuśki będę zaglądała co jakiś czas by nie mieć zaległości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć brzuchy,
a ja siedzę sobie w laboratorium. Poranny drink wypity 😁 więc teraz 2 godziny na tyłku.
Zabrałam sobie małego kompka, więc mogę z wami popisać teraz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka napisał(a):
Cześć brzuchy,
a ja siedzę sobie w laboratorium. Poranny drink wypity 😁 więc teraz 2 godziny na tyłku.
Zabrałam sobie małego kompka, więc mogę z wami popisać teraz.
O hej 🙂 A u nas piekna pogoda 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka napisał(a):
Cześć brzuchy,
a ja siedzę sobie w laboratorium. Poranny drink wypity 😁 więc teraz 2 godziny na tyłku.
Zabrałam sobie małego kompka, więc mogę z wami popisać teraz.

spryciara 😁 ja myślałam, że z nudów umre jak czekałam w laboratorium, na twardej drewnianej ławeczce 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...