Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

konwaliowa napisał(a):
Andzelika napisał(a):
konwaliowa napisał(a):
pierwsza 🙂 dlatego każdą nowo nabytą informacją się cieszę, że może jestem normalniejsza niż mi się wydaje :P Zwłaszcza jak się ciotek, mam, babć nasłucham to mi wychodzi że jestem ufoludkiem.

Konwaliowa ja jestem z Żor 🤪 🤪

O super, ja z Rybnika, a gdzie będziesz rodzić podobno w Żorach fajnie i miło, a w Rybniku nie za bardzo i się martwię.

Zastanawiałam się nad Rybnikiem, bo moja lekarka tak pracuje. Ale już się zdecydowałam i rodzę u mnie. Nie będę kombinować. 😜 A jaka atmosfera to nie wiem, bo nie mam doświadczenia, ale słyszałam właśnie, że lepiej niż w Rybniku..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja niunia w 20tyg ważyła 381g teraz to nie wiem kiedy usg będę miała

Ja tez już się kładę. Zajrzę jutro do was po badaniach glukozowych 🤢

DOBRANOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga napisał(a):
wchodziłam..... niby 900 gram.. ale nie wydaje mi się, że aż tyle, bo brzuszek mam mały...ale nieważne ile... ważne że skacze i to dla mnie znak że jest ok 🙂

Foga Ty w ogóle chudzinka, 2 kg na plusie 🤪 Malutko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hhi, ten śpiew delifnów chyba działa, bo ja zaczynam być senna..........a i Malutka przestała się wiercić....... chyba zacznę to praktykować codziennie wieczorkiem 🙂 Wygląda na to, że mamy z Jagódką już dwa rytuały wieczorne.... czytanie bajek i słuchanie delfinków 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Konwaliowa 🙂
U mnie na tym kalkulatorze wychodzi, że dzidzia ma teraz 540 gram. A na USG byłam dokładnie w 20tc ( czyli 3,5 tygodnia temu) i według badania ważył 400 gram.Coś trochę mało gdyby przez 3,5 tygodnia przytył 🙂 tylko 140gram. Tak mi się wydaje,no ale ten kalkulator to tylko w przybliżeniu liczy więc jaka prawda okaże się jak zrobię kolejne USG ,ale to dopiero w 30tc ( trochę sobie jeszcze poczekam 😞 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madalena.. jeszcze nie wszystkie śpią 🙂
Andżelika - chudzinka nie jestem... tylko prawie całe 4 miesiące wymiotowałam jak kot i niewiele mogłam jeść.......... Teraz powoli coś więcej jem ale tez uważam, bo po wielu rzeczach mam taką zgagę, że na wymioty bierze...... A i do słodyczy mam wstręt, a od tego najwięcej można kg nałapać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam nowa mamusie 🙂 ... Chwilke mnie nie bylo i juz 20 stron oj :P .. ale nadrobilam 🙂 Dziekuje za pocieszenie z tymi kilogramami, tez mam nadzieje ze szybko spale po porodzie 🙂
Tez zastanawia mnie to ile teraz Niunia wazy .. podajcie stronke do tego kalkulatora 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie............. znowu mam inwazję chrabąszczy ................ no durne kamikadze.... walą w szybę i padają martwe....... (Paninka.. te na ziemi jeszcze dogorywają, więc ptaszniki byłyby niezmiernie uradowane tak łatwą i nie wymagajacą wysiłku kolacją)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Foga napisał(a):
Madalena.. jeszcze nie wszystkie śpią 🙂
Andżelika - chudzinka nie jestem... tylko prawie całe 4 miesiące wymiotowałam jak kot i niewiele mogłam jeść.......... Teraz powoli coś więcej jem ale tez uważam, bo po wielu rzeczach mam taką zgagę, że na wymioty bierze...... A i do słodyczy mam wstręt, a od tego najwięcej można kg nałapać 🙂

Ja też wymiotowałam przez 4 miesiące i nic nie przytyłam, schudłam, a potem wróciłam do wagi z przed ciąży.. ale ginekolog mówił, że przez wymioty nie mam apetytu i dlatego taka waga. I też wstręt do słodyczy, o tygodnia dopiero mogę normalnie jeść, ale nigdy nie wiem czy jestem głodna czy nie, czy się najadłam czy nie... strasznie dziwne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga ja przez 3 miesiące początkowe wymiotowałam. Ale najgorzej było na dworze. Nie wiem co mi się działo, ale zimno tak na mnie działało, że szłam wymiotując. Bałam się na dwór wychodzić. A w domu sporadycznie. Nasilało mi się też, przez witaminy. Ale z 2 trymestrem jak ręką odjął.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja niegrzeczna jestem, bo nie przywitałam Nowej Koleżanki..... ☺️
Konwaliowa witaj 😁
Ja w sumie zaczęłam się zmuszać trochę do jedzenia, bo Maleńka musi w końcu od czegoś rosnąć 🙂
Poxia, spróbuj z tymi delfinami.... może Mała uśnie... Moją to uspokoiło 🙂 A mnie usypia 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=C72027z1kmA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie teraz to czasem na wymioty podniesie, jak jestem bardzo głodna hehe. Jak chce mi się jeść to robi mi się nie dobrze, chyba od spustoszenia w żołądku. Dlatego zawsze się staram być najedzona 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Foga napisał(a):
A ja niegrzeczna jestem, bo nie przywitałam Nowej Koleżanki..... ☺️
Konwaliowa witaj 😁
Ja w sumie zaczęłam się zmuszać trochę do jedzenia, bo Maleńka musi w końcu od czegoś rosnąć 🙂
Poxia, spróbuj z tymi delfinami.... może Mała uśnie... Moją to uspokoiło 🙂 A mnie usypia 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=C72027z1kmA

a jak głosno puszczasz bo ja kurcze nie za glosno boje sie ze sie przestraszy
:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w kalkulatorze wyszlo mi ze mala powinna wazyc 900g .. jak bylam w 19 tygodniu to wazyła 325 g, lekarz na moje pytanie czy to jest dobra waga odpowiedzial, ze jest w sam raz a nawet roszke wieksza :P wiec nie wiem jak to odbierac :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...