Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Paninka napisał(a):
marta-lion napisał(a):
A jak u tej Pandy z opsą 🤪 🤪 🤪 ????

jak na razie ok ( chociaz tak sie ogladam i na brzuszku mam jedna malusia krosteczke 😮 tzn. taka czerwona plamke ale moze sobie wkrecam 😁 😁 😁 dziekuje za pamiec 😘
Ojej-ospę masz? Czy tylko podejrzenie ospy? Kilka dni i jestem zupełnie nie na czasie... 😞 Miałam nadzieję, ze wszystkie jesteście zdrowe i wesołe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry!!!

Dziewczyny.. ja już mam dość tej pracy.... normalnie co chwila ktoś coś chce.. niestety sama ludzi tak nauczyłam, że wiele rzeczy za nich robiłam, choć to w ogóle nie było w moich obowiązkach i teraz mam przekichane bo każdy chce, żeby to JEMU coś zrobić zanim pójdę na zwolnienie na amen wrrrrrr 😠 😠 😠 😠 A gdzie jakaś empatia i myśl, ze może ja jestem trochę spowolniona, zmęczona i też chcę przed odejściem zakończyć swoje zadania.....
Chwilami myślę, że ludzie nie maja taktu i wyczucia, tylko patrzą, żeby ktoś inny wykonał za nich robotę a oni sami zbierają za to laury.....


dziewczynkom na dzisiejszych wizytach życzę powodzenia a tym, które umówiły się na lody smacznego, szkoda że warszawka tak daleko ode mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agusiakowalczyk no wlasnie nie mam ale sie boje bo nigdy nie chorowalam a moje siostrzyczka cala wysypana jest a ostatnio jak sie z nia widzialam to ja wysciskalam i wycalowalam wiec troszke boje sie zeby mi to paskudztwo nie wylazlo... ale wesola jestem, co ma byc to bedzie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agusiakowalczyk napisał(a):
Paninka - Panda?! 😁 no to milutko! 😁
Do mnie przychodzili wujkowie z tekstem "Czy z cieżaróweczką można zatańczyć?" 😁 hehe

a u mnie w pracy mówią kangurek 😜 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieńdobry Brzuszki!

agusia fajniutka ta piłeczka 🙂 😉

Wczoraj skończyłam prasowac ciuszki dla małego...Nowe żelazko spisało się na medal, bardzo szybko się nagrzewało, wyłączało się jak chodziłam na chwilowy odpoczynek (takie zabezpieczenie, a przy mojej postępującej sklerozie przydatny gadżet 😁 )

Zakupiłam wczoraj wanienkę z termometrem i do tego gąbka do środka co by maleńki się dupką nie ślizgał gdy mama jeszcze będzie ćwiczyła "dobry chwyt" 😁 😁
https://picasaweb.google.com/109974093614035747819/15Cze2011?authkey=Gv1sRgCPb47dup3OPJvAE#5618362769506267810

Dzisiaj mam wrażenie,że poruszam się jak walec, jestem taka ociężała, nie mam siły na nic. MAły tez leniuchowaty dzisiaj 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agusiakowalczyk pozwoliłam sobie napisać smska i mam nadzieję że się nie pogniewałaś 😉 Dobrze Cię widzieć! Ślicznie na tym weselu wyglądałaś 😉 A co do lodów to no problem 😉 Jak już raz się spotkamy to pewnie będziemy częściej a następny termin Ty nam podyktujesz. Albo możemy spakować się i przyjechać do Ciebie do pracy z lodami? Co Ty na to?? Ale by się w pracy zdziwili 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

Paninka smaka mi tak narobiłaś że przed wyjściem na lody gotuję ziemniaczki, a truskawki już czekają. Zgadnij co będzie na obiad?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka hmmm - no to rzeczywiście... ale może ona jeszcze wtedy nie rozsiewała tej ospy? Mam taką nadzieję i trzymam kciuki, by Cię nie wzięło! 😁
Foga Współczuję... 😞 Niestety masz rację - jakaś znieczulica u niektórych się włącza czasami... 😞 Moja szefowa niby się cieszy z mojej ciąży, gada mi o szpitalach, lekarzach, jakiś ćwiczeniach itd, ale z drugiej strony ciągle mi wymyśla jakieś rzeczy do robienia... zwłaszcza takie, które sama mogłaby zrobić albo wcześniej robiła... wrr... 😠 I chyba w ogóle nie docenia tego, że jeszcze nie wzięłam nawet jednego dnia zwolnienia! 😮
Na szczęście już znalazłyśmy zastępczynię za mnie 😁 i jest nią moja przyjaciółka! 😁 więc się bardzo cieszę 🙂 od 01.07 będziemy razem, pokażę jej co i jak, a potem już się ewakuuję 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolciakam absolutnie się nie pogniewałam! Wręcz przeciwnie! Zrobiło mi się mega miło! 😁
A do siebie do pracy, jakby co, zapraszam 🙂 Wiecie... ja jestem tu jedynym pracownikiem 😜 a szefowa jest w biurze zazwyczaj mniej więcej od 12 do 15 tylko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
agusiakowalczyk napisał(a):
Paninka - Panda?! 😁 no to milutko! 😁
Do mnie przychodzili wujkowie z tekstem "Czy z cieżaróweczką można zatańczyć?" 😁 hehe

a u mnie w pracy mówią kangurek 😜 🙃
Haha! Przesłodko! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak potwierdzam znieczulica panuje okropna, nie wiem co to za czasy. Jak jest dłuuga kolejka a zobaczą ciężarną to zaraz głowy w drugą stronę odwracają że niby nie widzą............więc Foga uciekaj na zwolnienie szybko, czy pracujesz do końca czerwca?

Co do truskawek to ja dzisiaj kupiłam jakąś taką odmianę co ma posmak poziomek 😮 😁 ale są pycha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka Znalazłam coś takiego:
"Jeżeli matka zachoruje na ospę, ryzyko dla płodu zależy od okresu ciąży:
- Pomiędzy 20 a 36 tygodniem ciąży – wirus nie jest szkodliwy dla dziecka. Czasami jednak może pozostać ukryty w jego organizmie i uaktywnić się w pierwszych kilku lat jego życia jako półpasiec.
- Po 36 tygodniu ciąży – u płodu może rozwinąć się pełnoobjawowa ospa"
http://www.poradnikmedyczny.pl/mod/archiwum/5353_infekcja_wirusem_ospy.html
Mam nadzieję, że to jednak fałszywy alarm! A jeśli nie [odpukać!], to że nie będzie zadnych powikłań i wirus okaże się zupełnie nieszkodliwy dla maleństwa! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
wlasnie zauwazylam ze z tej jednej plamki na brzuchu mam juz 4 🤢 🤢i zaczynam sie martwic...szykuje sie i na 15 jade do lekarza...mam nadzieje ze to falszywy alarm


Paninka trzymam kciuki żeby to był fałszywy alarm i dużo zdrówka życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
tesciowa rozmawiala ze znajoma pielegniarka i ona mowila ze na tym etapie ciazy to malenstwo jest bezpieczne 🥴 ale wolalabym tego uniknac 🤨
No właśnie na tej stronce też jest tak napisane... Oby tylko powikłań nie było.
Także trzymamy kciuki, by było wszystko dobrze! A najlepiej, jakby to się okazało zupełnie coś innego! ..jakieś zwyczajne przebarwienie np.

Aha - i chciałam powiedzieć jeszcze, że chyba naprawde wytańczyłam się za wszystkie sierpnióweczki 😁 ...bo się dobrze czułam 😁 Ciocia mi ciągle powtarzała, ze wyglądam, jak skacząca piłeczka! 😁 hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
tesciowa rozmawiala ze znajoma pielegniarka i ona mowila ze na tym etapie ciazy to malenstwo jest bezpieczne 🥴 ale wolalabym tego uniknac 🤨

Paninka, na pewno będzie dobrze, ale lepiej zmykaj do lekarza - niech on to oceni...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agapurka2 napisał(a):
Ktoś mi tu coś o obiadku wspominał?
Ja muszę się pochwalić,że dzisiaj mam młode ziemniaczki z jajeczkiem sadzonym...oj już się z Filipkiem dczekać nie możemy 🙂 🙂



A ja ryż z truskawkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...