Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Pati123 napisał(a):
Lydzia i jak ten fiolecik? Bo właśnie się zastanawiam czy dużo się różni od odcieni prezentowanych na www i czy jest ciemny bardzo?
A co do adapterów to mówisz o adapterze do mocowania fotelika na stelau wózka czy w aucie?


jest dosyć ciemny ten fiolet, ale te wstawki "skórzane" ładnie to rozjaśniają. A adaptery do mocowania na stelażu wózka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lydziaa jejku współczuję takiej teściowej, syna podac o alimenty mieszkając z nim pod jednym dachem. Szczyt wszystkiego 😲 😲 😲 😲 😲
A ja właśnie gotuje sobie kapuśniaczek na obiad z duuuuuuuuuuużą ilością kapustki 😜 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Mamusie

Nie było mnie 4 dni i mam ponad 100 stron do nadrobienia, postaram się to sukcesywnie ( w miarę możliwości zrobić).
Mam nadzieję, że u Was i u Waszych Maluszków wszystko ok?

Mamy dziś wizytę u lekarza i pierwsze ktg 🙂 Mam nadzieję, że z Liwią wszystko ok i nie zaszkodziła jej moja ostatnia choroba i góra leków, które musiałam zjeść.

Kilka dni temu spontanicznie pojechaliśmy z mężem do sklepu, w którym chcemy zamówić wózek i okazało się, że na wózek czeka się nie tak jak do tej pory do 2 tygodni tylko 6-8 tygodni !!!! 🤪 🤪
Mały szok.... dobrze, że dowiedzieliśmy się o tym teraz a nie za miesiąc (bo tak planowaliśmy do nich pojechać).
Więc przy dobrym wietrze będzie "na styk", z tym, że dziś musimy pojechać i zamówić.
Problem w tym, że nie bardzo możemy się zdecydować na kolor 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lydziaaa, twoja teściowa przebiła zarówno teściówkę agapurki jaki raspberry.
Ale musicie mieć z nią krzyż pański 😞
A jest szansa, że zamieszkacie samodzielnie, czy przed długie lata będziesz się z nią męczyć?
Współczuję.
Moja teściówka to przy waszych skarb, choć też nie żyjemy w miłości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daniela napisał(a):
Lydziaa to Ci współczuje bardzo takiej teściowej i całej sytuacji.

A moja mała ma właśnie czkawkę


hihihi 😁 😁 😁 😁 😁 Boskie uczucie ta czkawka 😁 😁 😁 Oliwkę meczyła wczoraj chyba z 15 min a ja siedziałam i śmiałam się do brzuszka jak nienormalna a Krzysiu patrzył zdziwiony jak na idotkę 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joluś, no to życzę kolejnych 98 lat w miłości.
Tylko szkoda, że się rozchorowałaś, bo pewnie inaczej sobie planowaliście waszą rocznicę 😞
Pozdrawiam serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jola to gratulacje
lydzia świetna teściowa, Wy tyle wydatków a ta jeszcze wyskoczyła z takim czymś i tylko problemy robi i jeszcze z nia mieszkacie, masakra.
A ja tak sobie pomyślałam ze w październiku mam urodziny wiec uda mi się urodzić synka przed 30stka haha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny czy Wasze maleństwa cały czas sa super aktywne? Ja na prawdę mam wrażenie że od tygodnia mała mniej się rusza...Nawet od tygodnia nie widziałam jak brzusio podskakuje 😞 Czuje ją czasami, ale raczej tak delikatnie...nie tak jak wcześniej, nie myślę ,żeby bo to coś złego bo rusza się ale trochę mnie to niepokoi, czy nie powinno być przypadkiem tak,że im bliżej końca tym bardziej bobasek aktywny???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
wlasnie w wiadomosciach mowia o 29-latku ktory pobil smiertelnie swoje dziecko 😲 grozi mu do 12 lat, az mi sie plakac chce jakbym dorwala takiego 😠 i jak pomysle o matce ktora znalazla swojego maluszka 😞


A jak babki zostawiają swoje dzieci na śmietnikach to dopiero koszmar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati123 napisał(a):
Dziewczyny czy Wasze maleństwa cały czas sa super aktywne? Ja na prawdę mam wrażenie że od tygodnia mała mniej się rusza...Nawet od tygodnia nie widziałam jak brzusio podskakuje 😞 Czuje ją czasami, ale raczej tak delikatnie...nie tak jak wcześniej, nie myślę ,żeby bo to coś złego bo rusza się ale trochę mnie to niepokoi, czy nie powinno być przypadkiem tak,że im bliżej końca tym bardziej bobasek aktywny???


Moja też już nie bryka tak jak kiedyś- podobno to normalne, bo mają mniej miejsca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jola to wszystkiego dobrego z okazji rocznicy 🙂
Milium a z którego października jesteś? Bo ja też październikowa. Ja mam problemy z tarczycą i mi lekarz powiedział że najlepiej byłoby albym przed 27 urodzinami urodziła pierwsze dziecko i też się wyrobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
Jola to wszystkiego dobrego z okazji rocznicy 🙂
Milium a z którego października jesteś? Bo ja też październikowa. Ja mam problemy z tarczycą i mi lekarz powiedział że najlepiej byłoby albym przed 27 urodzinami urodziła pierwsze dziecko i też się wyrobie 🙂

z 2go, a to że jesteśmy z października to teraz plus ha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, BRZUSZKI! 🙂

Zanim zabiorę się za nadrabianie zaległości - to się przywitam 🙂

A tak na szybko, co widzę, to Lydzia - naprawdę przegięcie z tą teściową... 😞 😲 Trzeba miec tupet... 😞 ...ale niektórym odwala czasami... co zrobić....
Eleeza - my tak samo, jak Wy nie mozemy się zdecydować na kolor! hehe
Który ładniejszy? 🙂
http://www.tutek.pl/public/photos/grander_09.jpg
albo
http://www.tutek.pl/public/photos/wozek_dzieciecy_grander_g13_czerwony.jpg
I jeszcze stelaż może być czarny:
http://www.tutek.pl/public/photos/wozek_dzieciecy_grander_g13_rama_black.jpg
Jest jeszcze niebiesko-srebrny i jest o 2 stówki tańszy... ale chyba zupełnie niepraktyczny... 😞

Jolajola Serdeczne życzenia z okazji rocznicy! 😁 Sto lat! Sto lat! 🙂 Dużo miłości, szczęścia i zdrówka! 😁
A co do czkawki-to ja też nie czuję, by mój Szymuś miał kiedykolwiek... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati123 napisał(a):
Dziewczyny czy Wasze maleństwa cały czas sa super aktywne? Ja na prawdę mam wrażenie że od tygodnia mała mniej się rusza...Nawet od tygodnia nie widziałam jak brzusio podskakuje 😞 Czuje ją czasami, ale raczej tak delikatnie...nie tak jak wcześniej, nie myślę ,żeby bo to coś złego bo rusza się ale trochę mnie to niepokoi, czy nie powinno być przypadkiem tak,że im bliżej końca tym bardziej bobasek aktywny???
Pati, im bliżej końca, tym maluszek mniej aktywny... ma mało miejsca, więc nie fika koziołków, mniej się rusza, więcej odpoczywa... czytałam, że pod koniec ciąży juz nawet nie czuć kopniaków tylko takie delikatne wyciąganie sie maluszka... więc na pewno wszystko jest ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lydziaa84 napisał(a):
Pati123 napisał(a):
Dziewczyny czy Wasze maleństwa cały czas sa super aktywne? Ja na prawdę mam wrażenie że od tygodnia mała mniej się rusza...Nawet od tygodnia nie widziałam jak brzusio podskakuje 😞 Czuje ją czasami, ale raczej tak delikatnie...nie tak jak wcześniej, nie myślę ,żeby bo to coś złego bo rusza się ale trochę mnie to niepokoi, czy nie powinno być przypadkiem tak,że im bliżej końca tym bardziej bobasek aktywny???


Moja też już nie bryka tak jak kiedyś- podobno to normalne, bo mają mniej miejsca


Ja też słyszałam że później maluch ma mniej miejsca i się mniej rusza, choć moja kruszynka to rusza się tak że aż mnie boli a brzuch to do góry podskakuje 🤪 ale ona może mniejsza jest niż Twoja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...